ГоловнаЕзотерика і магіяДень Святого Валентина: ритуали на кохання і сімейне щастя

День Святого Валентина: ритуали на кохання і сімейне щастя

Свято всіх закоханих – День Святого Валентина, який у всьому світі відзначається 14 лютого, на думку фахівців має надзвичайно потужну енергетику. Тому ритуали на кохання і сімейне щастя, проведені у цей день, будуть особливо ефективними. Існує безліч способів завоювати увагу людини, яка подобається. Однак не всі вони невинні і нешкідливі. Чорні любовні привороти часто не допомагають, а приносять біди. Тому в такий світлий і радісний день багато закоханих використовують нешкідливі, але дієві ритуали і привороти, які допомагають розкритися почуттям і підштовхнути закохані серця одне до одного.

День Святого Валентина: ритуали на залучення кохання

День Святого Валентина: ритуали на кохання і сімейне щастя
Готуємо до ритулу на залучення кохання: фото, червону свічку і червону тканину

Даний ритуал фахівці радять проводити, якщо між вами є симпатія, але потрібно підштовхнути кохану людину зробити більш рішучий крок.

Підготовка до ритуалу

Для проведення ритуалу на залучення кохання знадобляться:

  • червона свічка;
  • червона тканина;
  • фотографія коханого.

Перед ритуалом потрібно очиститися – прийняти ванну з ефірними маслами, щоб налаштуватися на магічні потоки. Після цього надягайте світлий і ошатний одяг.

Проведення ритуалу на залучення кохання

Потрібно запалити червону свічку. Уважно вдивіться у полум’я і уявіть собі обличчя коханого. Чим чіткіше Ви його бачите, тим краще буде діяти приворот. Покладіть на тканину фотографію і наговорюйте:

«У день Святого Валентина світлу любов ворожу. Милого закликаю, чарами заманюю. Суджений мій, відрада серця мого, запалай до мене почуттями у відповідь на моє міцні. Чекає нас кохання взаємне та життя довге »

Після цього потрібно покласти кілька своїх волосин на фото і загорнути у червону тканину. В ніч цей згорток треба покласти під подушку. А зранку пригадати сон. Якщо снилося щось світле і приємне, то це означає, що виші сили почули Ваше прохання.

День Святого Валентина: приворот на кохання на особисту річ

День Святого Валентина: ритуали на кохання і сімейне щастя
Ритуал на кохання через особисту річ

У День Святого Валентина прийнято дарувати милі дрібнички. Тому є можливість зробити подарунок з сюрпризом. Такий ритуал варто проводити, якщо Ваш обранець не досить проявляє ніжні почуття і не поспішає освідчуватися. Але Ви впевнені, що почуття до Вас у нього є.

Чудовим  варіантом подарунка на День всіх закоханих буде плюшеве сердечко. Його можна придбати в магазині або пошити самостійно. Всередину іграшки потрібно помістити записочку з побажаннями міцного кохання і покласти щось особисте. Це може бути гумка, шпилька, шматочок тканини з особистого одягу. При передачі подарунка скажіть: «Дарую тобі сердечко, чекаю у відповідь кілечка». Ці слова Ви можете вимовити жартівливим тоном або подумки, про себе.

День Святого Валентина: ритуали на сімейне щастя

День Святого Валентина: ритуали на кохання і сімейне щастя
Ритуал на сімейне щастя буде дієвим у День Святого Валентина

Всі люди бажають мати міцну і дружню сім’ю. Щоб наблизити свою мрію, можна провести ритуал на сімейне щастя і благополуччя.

Для проведення ритуалу потрібно пошити два сердечка – символ закоханих. На цих іграшкових сердечках потрібно вишити своє ім’я і ім’я коханого.

Червоною атласною стрічкою з’єднайте іграшки, примовляючи: «Нитку долі в руках тримаю, сплітаю наші почуття воєдино. Як я люблю, так і ти люби. В серцях любов навіки збережемо»

Цей заряджений амулет кохання потрібно повісти біля ліжка (у голови), щоб він притягував любовну енергетику і заряджав Вас і Вашого обранця щирими взаємними почуттями. Ще цей амулет буде виконувати охоронні функції від заздрощів і ревнощів оточуючих.

Афірмації на кохання, які допомагають залучити ніжне почуття

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст