ГоловнаЕзотерика і магіяДень Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати

День Святого Валентина: прикмети про подарунки, які не варто дарувати

На День Святого Валентина хочеться потішити свою кохану людину, але існують прикмети про подарунки, які не варто дарувати. І, якщо ви в них вірите, варто ознайомитися з ними. Врахувавши застереження фахівців, можна шукати приємні подарунки для другої половинки на День всіх закоханих.

Прикмети про подарунки, що не слід дарувати на День Святого Валентина: аксесуари та прикраси

Існують кілька предметів, про які ви могли навіть і не подумати, що їх не слід дарувати в День всіх закоханих.

Ланцюжок

Часто на свято даруються ланцюжки з різних матеріалів. Однак, як з’ясувалося, існує прикмета про цю прикрасу. Вважається, що якщо подарувати ланцюжок і він порветься, то стосункам настане кінець. Існують різні прикмети про ланцюжок. Вважається, що дарувати його може тільки близька людина.

Годинник

Чудовий і стильний подарунок для чоловіка в День закоханих – годинник. Якщо він підібраний за смаком володаря, то принесе радість. Проте вважається, що такий подарунок до розлуки.

Ножі, гострі предмети

Презентувати в якості подарунку гострі предмети вважається невдалою ідеєю взагалі, а не лише на День Святого Валентина. Вважається, що такий подарунок – ножі, ножиці й інші гострі предмети, принесуть у відносини сварки, розлад і сльози.

Що кажуть прикмети про подарунки в День всіх закоханих, якщо дарувати предмети одягу

В українців склалася традиція дарувати предмети одягу. Проте не всі вони підходять для дарування в День всіх закоханих. Принаймні, так вважають народні прикмети.

В’язані речі

Якщо пара у шлюбі, то в’язані речі будуть чудовим подарунком, який зігріє у холодну днину. А от для пари, яка ще не побралася, такий подарунок вважається поганою прикметою, бо в’язані речі приведуть до зради і розставання.

Шкарпетки і спідня білизна (труси)

В радянський часи повального дефіциту на всі речі, було прийнятно дарувати чоловікам на свята шкарпетки, а у сімейній парі – і спідню білизну, труси. З’ясувалося, що це не сама вдала ідея, адже шкарпетки у подарунок вказують, що чоловік піде з дому, а труси спровокують подружню зраду.

Носовичок (носова хустинка)

Нібито проста річ – носовичок. Але для подарунку часто готують вишукані вироби, з вишивкою, ініціалами із незвичайно якісного матеріалу. І такий носовичок не соромно діставати на людях. Однак, вважається, що коханій людині дарувати його не можна, ботому що доведеться багато сліз утирати цим носовичком.

Безліч прикмет існують з давніх часів. Вірити їм чи ні, вирішуйте самі. Але подарунок як на День Святого Валентина, так і в інші дні, повинен нести ваші емоції і почуття до обдаровуваної вами людини. Даруйте від щирого серця і радійте разом з коханою людиною. Прості слова ніжності та кохання в смс чи освідчення листівках також будуть гарним подарунком, що створить святковий настрій на День всіх закоханих.

Про подарунки існують різні прикмети

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст