ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку з негативною енергетикою

Знаки Зодіаку з негативною енергетикою

Зустрічаються люди, які несуть негативну енергетику і самі про це не здогадуються. Від спілкування з такими людьми, оточуючи можуть відчувати неприємні почуття, погіршення настрою, а іноді – головний біль чи інші больові синдроми. Астрологи виділяють знаки Зодіаку з негативною енергетикою. Тобто у представників саме цих 5 знаків Зодіаку вона зустрічається частіше, ніж в інших.

Діва – це знак Зодіаку з негативною енергетикою

Знак Діви прийнято вважати спокійним і розважливим. Але при частому спілкуванні вони можуть проявляти не найкращу рису свого характеру. Діва часто не може втриматися від критики, яка іноді згубно позначається на відносинах. Представники Діви можуть проявляти нетактовність, а іноді – говорити дуже жорстокі речі.

Негативна енергетика Діви може впливати не тільки на колег, але й на близьких людей. Їх дрібні ПРИДИРКИ можуть бути дуже болючими, адже під час свого дошкульного монологу, Діва буквально лишає сил співрозмовника. Крім того, частіше за все, Діва – песиміст, який бачить майже все у негативному світлі. Через що вони не довіряють майже нікому. Через таке ставлення, Діви нерідко стають енергетичними вампірами.

Негативна енергетика Рака

Меланхолія часто супроводжує представників Рака все життя, іноді переходячи у депресію. Жалість до себе, сум через несправедливість світу, недовіра до людей – через будь-яке питання, навіть дрібницю, Рак може зіпсувати настрій собі і оточуючим. Тому співрозмовникам складно спілкуватися з Раком, якого може роздратувати невинна фраза і тоді негативна енергетика злості Рака буде змітити все на своєму шляху.

Раки вважають світ жорстоким і несправедливим, тому вважають, що до нього так і потрібно ставитися – з недовірою і злістю. Негативна енергетика Рака схожа на мряку, яка непомітно огортає людину, яка проявила емоції і поспівчувала представнику цього знаку. Рак виплескує свої негативні емоції на інших, щоб вони розділили з ним страждання, тому нерідко астрологи називають їх токсичними людьми.

Негативна енергетика Козерога провокує непорозуміння між близькими

Астрологи вважають знак Козерога людьми, у яких негативна енергетика. Їх егоїзм, впертість, байдужість до потреб оточуючих часто створюють тяжку атмосферу. Козероги нерідко погано і зневажливо говорять на адресу співрозмовника.

Козерог не звик нікому  довіряти, тому підозріло ставляться до порад. Вони недовірливі і вперті, часто розмову зводять до негативу, змушуючи опонента нервувати. Негативна енергетика Козерога часто стає причиною непорозуміння і сварок, що ускладнює спілкування, як з рідними і друзями, так і з колегами по роботі.

Близнюки через свою легковажність можуть негативно впливати на стосунки

Знак Близнюки – активний і рухливий, який весь час кудись поспішає. Це непогана характеристика, але  у гонитві за чимось новим: ідеями, захопленнями, людьми, представники цього знаку можуть нехтувати бажаннями і потребами близьких людей. Їх зневажливість може глибоко ранити рідних і друзів. Близнюкам дуже складно догодити, тому спілкування з ними часто закінчується взаємною неприязню і втратою сил у співрозмовника.

Астрологи відмічають, що через свій гнів Близнюки здатні навести пристріт і, навіть, порчу. Саме це на підсвідомому рівні відлякує від них людей.

Негативна енергетика Скорпіона часто спровокована бажанням маніпулювати

Скорпіона вважають головним маніпулятором серед всіх знаків Зодіаку. Їх неспроста вважають знаком з негативною енергетикою, адже вони постійно перекидаються з крайнощів у крайнощі. Їх всеохоплююча любов і всепоглинаюча ненависть здатні позбавити сил кого завгодно, особливо, якщо об’єкт цих почуттів знаходиться під повним впливом Скорпіона.

Скорпіонам властива мстивість, тому вони часто агресивні і запальні. Гнів Скорпіона може зруйнувати енергетичне поле людини, принести страждання і не тільки емоційні, а й фізичні. Якщо посваритися зі Скорпіоном, то людина може відчути втрату життєвих сил, головний біль і апатію.

Негативна енергетика проявляється не завжди, однак краще не підпадати під її вплив, тому що це може бути небезпечно.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст