ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку, планети, дома гороскопу і як це впливає на кожен знак

Знаки зодіаку, планети, дома гороскопу і як це впливає на кожен знак

Якщо ви хочете краще дізнатися про характер своєї астрологічної особистості, важливо знати тип енергії, яку правлячі планети передають кожному представнику зодіаку. І в цьому допоможе інформація про знаки зодіаку, їх планети управителі, дома гороскопу і як це впливає на кожен знак зодіаку.

Планети управителі кожного знаку зодіаку

Кожен знак зодіаку має правлячу планету, а дехто має планети-управителі, що несуть більший енергетичний заряд. Таким чином, є десять правлячих планет, які управляють одним або декількома знаками. Згодом, із відкриттям нових небесних тіл, сучасна астрологія додала в астрологічну систему нові планети. Також важливо згадати, що в астрології Сонце та Місяць вважаються планетами чи світилами. Є десять правлячих планет, які керують одним чи декількома сонячними знаками.

Знаки зодіаку і їх планети покровителі, перелік

Колесо Зодіаку складається з дванадцяти знаків. У сучасній астрології у кожного з них, як і в астрологічних Домів, є правляча планета і, в деяких випадках, планета, що співправитель, де:

 • Овен – Марс
 • Телець – Венера
 • Близнюки – Меркурій
 • Рак – Місяць
 • Лев – Сонце
 • Діва – Меркурій
 • Терези – Венера
 • Скорпіон – Марс (управитель), Плутон (співправитель)
 • Стрілець – Юпітер
 • Козеріг-Сатурн
 • Водолій – Сатурн (управитель), Уран (співправитель)
 • Риби – Нептун (управитель), Юпітер (співправитель)

В астрології планети (саме слова з грецької planetes означає «мандрівник»), представляють мотивацію, знаки зодіаку показують, як людина спрямовує або використовує цю мотивацію, у той час як астрологічні Дома показують, у якій сфері життя ця мотивація. і зусилля виявиться.

Тобто

 • планета – мотивація
 • знак зодіаку – як мотивація використовується
 • Дом гороскопу – до якої сфери життя докладається мотивація.

Серед планет є Аспекти, які вказують на відносини між різними сферами життя (тобто між Домами), енергією між планетами та енергією між знаками.

Кожна з планет має певні характеристики, які варіюються в залежності від знаку зодіаку, в якому вони знаходилися під час народження людини, або знаку, в якому вони опиняться у найближчому майбутньому. Ці характеристики, та пов’язані з ними вказівки, також модифікуються відповідно до астрологічним Дому, в якому знаходиться або знаходилася планета під час народження людини.

Цей тип аналізу – сонячного знаку зодіаку, правлячих планет і Домів – це те, що дозволяє робити більш персоналізовані і докладні астрологічні прогнози по карті народження людини (натальна карта).

Нагадаємо, що крім сонячного знаку велике значення має й асцендент

Знаки зодіаку, планети управителі і дома гороскопу

Астрологи виклали інформацію, яка планета опікується конкретним знаком зодіаку і який Дом гороскопу до них відноситься та характеристика цих параметрів.

Овен

Планета Марс управляє знаком Овна, а також 1 Домом. Цей Дім тісно пов’язаний із «Я» і показує, як людина презентує свою особистість решті світу.

Овен має яскраву і підприємливу особистість, любить все контролювати. Він може стати упертим. Марс, його правляча планета, надає цьому знаку зодіаку активного, енергійного і здорового характеру. Завзятість, відкритість і запальність – ось інші характеристики, якими Марс наділяє Овна.

Телець

Планета Венера управляє знаком Тельця та другим Домом гороскопу. Це пов’язано з майном, включаючи гроші, матеріальні блага, власність і навіть із перспективою накопичення чи отримання більшого багатства і матеріальних благ.

Телець має наполегливу та практичну особистість. Люди цього знаку зодіаку можуть бути впертими та злими ворогами.

Венера дарує Тельцю гармонію, дружбу та любов. Дуже чутливий, представник Тельця цінує потяг до сексу й інтимних насолод. Під впливом Венери, Телець любить все красиве, елегантне та витончене. Також робить все, щоб зберегти рівновагу та світ навколо себе.

Близнюки

Планета Меркурій управляє знаком Близнюків та 3 Домом. Цей Дом охоплює теми, пов’язані зі спілкуванням та відносинами людини із навколишнім середовищем.

Близнюки мають різнобічну та товариську особистість. Часто люди цього знаку зодіаку можуть стати розпливчастим та непослідовним у своїх ідеях та діях. Меркурій, планета, пов’язана з посланцями богів класичної давнини, робить Близнюків одним із найбільш товариських знаків зодіаку. Спритні та хитрі представники цього знаку мудро використовують свій інтелект та дотепний гумор для досягнення своїх цілей та спокуси.

Рак

Місяць – правляча планета Рака. Хоча 4-й Дом гороскопу пов’язаний зі знаком Рака, він традиційно управляється Марсом. Місяць уособлює в собі підсвідомі навички і засвоєні звички та дії, а також підсвідому емоційну поведінку.

Представники знаку зодіаку Рак – винахідливий і хитрий. Він любить бути вдома і може бути сором’язливим. Місяць вказує реакцію на життя: настрої та емоції. Інтуїція, прихильність, відданість сім’ї та друзям – ось деякі з характеристик, якими це нічне світило наділяє Рака. Але Місяць може також підкреслити меланхолічну сторону та імпульсивність тих, хто народився під його енергетичним впливом.

Лев

Харизматичним Левом управляє наша зірка – Сонце, як і п’ятим Домом гороскопом, який вважається домом «веселощів» і розваг. Це пов’язано з усіма видами дозвілля, які дозволяють людям виражати свою індивідуальність та бути щасливими.

Лев уособлює Сонце: у нього сильна, владна та яскрава особистість. Ці люди прагнуть уваги. Сонце представляє свідоме его, владу та життєву енергію. Він вказує спосіб життя людини і те, як він проявляє себе в складних життєвих ситуаціях. Знак зодіаку Лев демонструє драйв, креативність, мотивацію, впевненість у собі, сміливість та рішучість.

Діва

Серед правлячих планет, на знак Діви та 6-й Дом гороскопу впливає планета Меркурій. Цей астрологічний Дом – шостий, пов’язаний з роллю людини у суспільстві і, зокрема, з професійними відносинами. Ще одна область, яку охоплює ця палата, — особисте здоров’я.

Знак зодіаку Діва має скромний і вдумливий характер. Меркурій у Діві покращує навички спілкування, компромісу та переговорів. Швидке мислення та аналітичні здібності цього знаку зодіаку посилені енергією Меркурія.

Терези

Правляча планета Терезів — Венера, яка також керує 7 домом. Цей Дом гороскопу регулює важливі відносини, які потребують співпраці – і сентиментальні, і ділові.

Як правило, Терези розслаблені та дипломатичні. Людям цього знаку зодіаку може бракувати впевненості та нерішучості. Венера дарує красу та гармонію Терезам. Бажання самовираження може призвести до того, що Терези цінуватимуть лише матеріальну сторону життя. Влада, зовнішній вигляд і матеріальні блага – це вони можуть вважати ознакою свого успіху.

Скорпіон

У сучасній астрології знак зодіаку Скорпіон має планету Плутон, як управитель, і Марс – як співуправитель. Це також правлячі планети 8-го Дому гороскопу, який регулює сферу обміну, особливо пов’язану із матеріальними благами. Сюди також входять сексуальні стосунки, почуття та життєві цикли, такі як народження та смерть.

Скорпіон пристрасний та рішучий. Він також може мати ревнивий чи меланхолійний характер. Плутон представляє зміни, невідомість та несвідоме. Скорпіон має індивідуалістичну особистість, яка бере на себе відповідальність за свій вибір. У традиційній астрології Марс був правлячою планетою цього знаку зодіаку, що представляє його мотивацію до дії, ініціативи та пристрасті.

Стрілець

Правляча планета Стрільця – Юпітер, який також управляє 9 Домом. Це уповільнює розширення горизонтів, таких як фізичні подорожі чи спілкування між віддаленими місцями, а також розумове та духовне розширення.

Стрілець – оптиміст та ентузіаст. Він може бути неспокійним та екстравагантним. Юпітер, найбільша планета Сонячної системи, символізує такі якості, як розширення, вдосконалення, хвилювання, оптимізм та певну терпимість. Ця планета наділяє Стрільця зрілим і щедрим характером, а також моральністю та консерватизмом.

Козеріг

Козерогом управляє Сатурн, який також домінує у 10 Домі. Цей астрологічний Дом пов’язаний зі статусом, кар’єрою та особистими цілями. «Его» знаходиться в центрі всього: і того, як цілі та амбіції досягаються або не досягаються.

Козеріг практичний, серйозний і працелюбний. Він також може бути стриманим та егоїстичним. Сатурн наділяє Козерога відповідальним характером та здібностями: обережність, контроль, терпіння – ось деякі з характеристик енергії цієї планети. Однак це також серйозна планета, з деякою відсутністю гумору, щастя і нездатна на справжні емоції.

Водолій

У сучасній астрології знак Водолія перебуває під впливом енергії двох планет: Урана як правлячої планети та Сатурна як співуправляючої планети. Це також правлячі планети 11 Дома гороскопу. Це пов’язано з дружбою, груповою діяльністю та хобі.

Знак зодіаку Водолій – ідеаліст, який любить незалежність. Він може стати бунтарем та нестандартною особистістю. Уран представляє зміни, свободу та оригінальність. Вплив цієї планети перетворює людину Водолія на гуманіста, який відстоює загальне благо, з певною схильністю до несподіваної поведінки та містицизму. У класичній астрології Водолій перебував під впливом Сатурна. Це може підкреслити індивідуалізм особистості цього знаку зодіаку та зробити Водолія вічно незадоволеним і критичним.

Риби

У сучасній астрології планета Нептун управляє Рибами, а Юпітер присутній як коригуюча планета. Це також правлячі планети 12 Дому. Їх пов’язують з самотністю, із найпотаємнішими почуттями, такими як свої тривоги, сумніви, психологічні страждання.

Знак зодіаку Риби добрі та емоційні, можуть бути непрактичними та сором’язливими. Зазвичай Юпітер керує Рибами. Нептун був відкритий лише пізніше, завдяки винаходу телескопа і пов’язаний із цим знаком сучасною астрологією.

Нептун – містична планета, яка підсилює інтуїцію, внутрішній світ, уяву та духовність. Ця планета приносить Рибам емоції, але також схильність до хаосу та саморуйнівних уподобань. Юпітер посилює оптимізм Риб та прагнення до вдосконалення, особливо в емоційному та духовному плані.

Отже, тепер ми розуміємо, що знаки зодіаку, планети управителі і дома гороскопу мають астрологічний зв’язок між собою

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст