ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку, яких захищає Всесвіт

Астрологи вважають що існують знаки Зодіаку, яких Всесвіт любить більше за інших. Тому він може наслати покарання на тих, хто образив цих улюбленці. Фахівці вказали на ці знаки Зодіаку і пояснили свою думку, чому відплати буде всім, хто буде ображати представників цих знаків. Хто ж ці улюбленці Всесвіту?

Стрілець

Позитивна вдача і життєлюбність Стрільця зробила їх улюбленцем Всесвіту. Тому він буде вберігати представників цього знаку від всіх негараздів, як тільки зможе. Самі Стрільці рідко кому бажають біду. Зазвичай це приємні люди, готові завжди шукати компроміс, тому їм рідко приходить думка про помсту. А от Всесвіт може покарати тих, хто їх ображає.

Товариськістю і відкритістю Стрільця можуть користатися як друзі, які насправді такими не являються, так й різні пройдисвіти. Вони використовують Стрільця для своєї вигоди. А Стрільцю може просто не вистачити енергії, щоб розібратися з цим, тому Всесвіт стає на захист людей, народжених під цим сузір’ям. Тим, хто наважиться безпідставно образити Стрільця, Всесвіт відповість бумерангом на все вчинене зло.

Водолій

Інтелектуальні Водолії вміють фантазувати з перспективою, хай навіть і віддаленою, реалізувати ці думки. Стороннім людям може здаватися неможливим те, що з’являється у Водолія, але з часом це буде втілено у життя. Астрологи вважають, що думки і слова представників цього знаку, можуть проявлятися в житті. Наприклад, підбадьорливі слова Водолія, можуть надихнути людину на неймовірні вчинки. А побажання від Водолія «всього найкращого» недоброзичливцям, може принести тим труднощі і справжні неприємності. Бо думки і слова Водолія матеріалізуються. Це відбувається тому, що Водолій усвідомлює свою думку, яка набирає енергетику і силу, і її чує і захищає Всесвіт.

Зазвичай Водолій не мстивий знак Зодіаку і спеціально він рідко буде слати прокльони тим, хто його образив. Проте образа на несправедливість і безпідставні різкі слова сторонніх людей, можуть стати поштовхом для удару у відповідь.

Близнюки

За своєю енергетикою, Близнюки дуже схожі на знак Водолія – вони мають таку ж силу думки. Легкий характер Близнюків робить їх відкритими і привітними, вони гарні друзів, які вміють проявляти співчуття. Разом з тим, це люди, які дуже добре пам’ятають всі  образи, які їм нанесли та всіх людей, які зробили їм боляче. Якщо у Близнюків немає можливості одразу дати здачі, то вони пускають в діло силу своїх думок. В їх уяві будуть складатися плани помсти і в цей час буде така концентрація енергії, що кривдників обов’язково наздожене кара.
Всесвіт наділив багатьма дарами людей, які народилися під сузір’ям Близнюків. Один із самих потужних подарунків – потужна енергетика. Завдяки їй Близнюки залучають у своє життя потрібних людей і позитивні події. Друга сторона такого подарунку працює і проти кривдників: достатньо справді емоційної думки Близнюків, щоб все зло і біль повернулися до недоброзичливців. Таким чином Всесвіт захищає Близнюків.

Ви не можете копіювати текст