ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку, які зраджують частіше за інших представників зодіакального кола

Знаки зодіаку, які зраджують частіше за інших представників зодіакального кола

Зрада може статися з різних причин – інколи просто так, а інколи на це були підставки, як думає зрадник. Астрологи назвали знаки зодіаку, які зраджують частіше за інших представників зодіакального кола, пояснюючи ймовірні причини такої поведінки

Які знаки зодіаку зраджують частіше за інших?

Близнюки

Астрологи вважають, що більшість представників Близнюків зраджують лише з однієї причини: від нудьги.

Якщо партнер не може зацікавити Близнюка або якщо буде наполягати на рутині, яка залишає стосунки повністю сухими, найчастіше Близнюк піде і шукатиме щось нове.

Справа не стільки в тому, що Близнюки хочуть або люблять обманювати, скільки в тому, що мають особливі бажання.

Якщо ви не інтуїтивно розумієте потреби своєї кохано людини знаку Близнюки, то вона знайде того, хто це зробить.

Лев

Представник вогняної стихії Лев часто поводилися так, ніби світ обертається навколо нього, і не слухатиме, якщо йому скажуть щось інше.

Астрологи кажуть, що чи обсипаєте ви Лева своїм коханням, чи подарунками – він сприймає це, як належне у своїх відносинах. Якщо ваша прихильність до Лева і прояви уваги та захоплення почнуть згасати, хай навіть трохи, Лев почне зраджувати.

Лев може ніколи не вчиняти відповідно до своїх фантазій, але вважатиме відсутність проявів кохання ознакою того, що стосунки швидко руйнуються.

Якщо залишатися сліпими до того, чого бажає цей знак зодіаку, тоді кохана людина знаку Лев піде перш ніж, ніж ви зрозумієте, що відбувається.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон відноситься до тих знаків зодіаку, які зраджують частіше за інших представників зодіакального кола. Скорпіон сумно відомий тим, що він пристрасна, сексуальна людина, і це не зникає, навіть, він вона перебуває у стосунках.

Проте Скорпіон не фанат зобов’язань, особливо тому, що йому подобається ділитися коханням, чого він, вочевидь, не може дарувати іншим, перебуваючи в серйозних відносинах.

Скорпіон зраджує другу половинку, коли все стає занадто серйозним або коли цей знак зодіаку починає відчувати, що все вже не таке пристрасне, як раніше.

Навіть у нових відносинах не можна бути певними, І тому треба пам’ятати, що Скорпіон не відмовиться від своїх випадкових зав’язків одразу.

Стрілець

Знак зодіаку Стрілець більш схильний до зрад за багатьох інших представників зодіакального кола. Вогняний Стрілець завжди шукає веселощів та азарту у своїх стосунках, незалежно чи ви з ним кілька тижнів або кілька років. Стрілець вірить, що все залишиться легким і ні до чого не буде зобов’язувати, навіть, якщо у Стрільця справді серйозні стосунки.

Коли речі стають занадто нудними, замкнутими чи нав’язливими, Стрілець почне шукати розваги в іншому місці. Спочатку це може бути безневинно – просто хтось шукає нового друга – але це може швидко перетворитися на щось романтичне, навіть якщо Стрілець цього не знає.

Якщо представник цього знаку зодіаку зраджує, частіше за все це випадковість, тому що для Стрільця необхідно довести, в першу чергу собі, що він – вільна людина.

Чого бояться знаки Зодіаку у стосунках

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст