ГоловнаАстрологіяЧого бояться знаки Зодіаку у стосунках

Кожна людина чогось боїться. Особливо, це виражається у взаєминах. Астрологи визначили, чого бояться різні знаки Зодіаку в особистих стосунках.

Овен

Овни майже не мають страху у відносинах. Овна може налякати тільки те, що їм доведеться підкорятися своїй другій половинці.

Тілець

Тільці навіть думки не допускають, що їх обранець не буде задовольняти їхні завищені потреби.

Близнюки

Подвійні і вітряні Близнюки бояться зробити неправильний вибір. Вони не виносять самотності, тому бояться залишитися в старості на самоті. І при цьому, Близнюки часто роблять неправильний вибір знов і знов.

Рак

Раки панічно бояться зради з боку партнера. І це стосується не тільки фізичної зради, а й духовної. Адже сім’я і душевна близькість для Рака завжди стоять на першому місці.

Лев

Величні і блискучі Леви не переносять рутини і повсякденних турбот. Їм необхідно, щоб ними постійно захоплювалися і вихваляли. Тому вони навіть уявити не можуть життя зі спокійним партнером, без вічного бурлеску.

Діва

Діви обожнюють розпорядок і чітке планування своїх дій. Вони просто не винесуть, якщо їх партнер буде проявляти нерішучість і невизначеність, чи буде створювати хаос у подружньому житті.

Терези

Терези це взірець рівноваги і роздумів, вони в усьому намагаються підтримувати баланс і гармонію. Тому Терези не виносять скандали і роздрат в сім’ї, бо це знівечує їх почуття рівноваги.

Скорпіон

Найбільшим страхом Скорпіона, є зрада їх партнера. Адже, вони ніколи не змиряться з тим, що їх можна кимось замінити.

Стрілець

Стрілець безмірно дорожить своєю свободою у стосунках. Він втече відразу, навіть якщо відчує натяк на те, що його хочуть позбавити її.

Козерог

Козероги бояться повністю віддатися на волю почуттів. Тому, намагаються вибрати собі партнера, поруч з яким будуть ясно і розумно мислити.

Водолій

Чи не єдиний знак Зодіаку, який  зовсім не відчуває страху в стосунках з коханою людиною. На їхню думку, все що відбувається в їхньому житті – це на краще. І зовсім неважливо якими будуть зміни.

Риби

Найбільшим страхом Риб у стосунках через величезну невпевненість в собі, є боязнь того, що їх розлюблять і кинуть. Безумовно, вони можуть знайти собі нового партнера, але для цього їм доведеться надіти маску ангела.

Ви не можете копіювати текст