ГоловнаАстрологіяЗнаки Зодіаку-чоловіки, які роблять жінок нещасними

Подружнє життя іноді стикається з різноманітними проблемами. Астрологи вважають, що існують знаки Зодіаку-чоловіки, які роблять жінок нещасними. Тому астрологи радять дівчатам перед одруженням, взнати, що можна очікувати від чоловіків деяких знаків Зодіаку.

Тілець може зробити жінку нещасною

Тільці-чоловіки з одного боку терпіти не можуть брехню та інтриги, з другої – їм дуже важко встояти перед спокусою. Астрологи вважають, що вони не будуть заводити коханку, але буде поглядати на інших жінок та фліртувати з ними. Такі дії можуть засмучувати супутницю Тільця.

Ще одна риса характеру, яка може псувати стосунки у парі – Тілець чоловік може в емоціях накричати на свою кохану, але заспокоївшись, його будуть переслідувати докори сумління.

Чоловіки Діви роблять жінок нещасливими

Чоловіки-Діви люблять завжди бути на висоті, часто вони роблять це за рахунок інших. Представники цього знаку можуть сказати Вам щось образливе або публічно принизити, щоб на Вашому фоні виглядати надуспішними. Це, безсумнівно, робить його близьких нещасними. Але Діва-чоловік може вести себе пристойно і етично, якщо поруч буде сильний знак, який не дасть себе образити і відстоюватиме себе.

Чоловіки по знаку Зодіаку Козеріг приносять жінкам нещастя

Досить скупі Козероги не балують своїх супутниць. На думку Козерогів – дарувати квіти, то неправильно, адже вони все одно зів’януть. У стосунках з цим знаком Зодіаку, через його приземленість, дуже мало романтики. Козероги не будуть влаштовувати Вам сюрпризи, романтичні вечері. Жінкам такі стосунки рідко приносять задоволення.

Ви не можете копіювати текст