ГоловнаАстрологіяЗнак зодіаку 19 вересня – Діва

Знак зодіаку, який відповідає дню народження 19 вересня – Діва. Гороскоп розповідає про цікаві факти та характер Діви, народженої цього дня, називає сильні та слабкі сторони і дає поради

Знак зодіаку 19 вересня – Діва: сильні і слабкі сторони

Як і всі представники Діви, народжені цього дня люди мають свої особливості, які можуть відрізнятися, а можуть співпадати з іншими представниками цього знаку зодіаку

 • правляча планета – Меркурій
 • елемент – земля
 • вдалий день – середа
 • щасливі кольори -зелений
 • щасливі числа – 5, 14, 23
 • камінь – сапфір, нефрит, яшма, моховий агат

Знак зодіаку Діва цього дня народження найбільш сумісні зі знаком зодіаку Козеріг та Телець

Представники знаку зодіаку Діви зазвичай послужливі, вони першими пропонують свою допомогу і вони дуже скромні люди. Вони працелюбні, чесні та надійні. У свою чергу, як негативна ознака особистості Діви – вони можуть бути засуджуючими, критичними та метушливими.

Позитивні риси людини Діви, в якої день народження 19 вересня

 • працьовитий;
 • корисний;
 • надійний;
 • аналітичний;
 • розумний;
 • чесний;
 • перфекціоніст;
 • спостережливий.

День народження 19 вересня – Діва, негативні риси

 • впертий;
 • засуджуючий;
 • накручування;
 • критичний;
 • метушливий
 • консервативний;
 • стривожений.

19 вересня День народження Діви: який характер у людей, народжених цього дня

Цього дня народжуються непокірні та дуже добрі натури, справжні борці за справедливість. Часто вони користуються повагою та мають багато друзів. Їхнє життя сповнене яскравих подій, у ньому є як злети, так і падіння.

Однак за допомогою близьких і вірних друзів, Діва, народжена 19 вересня, завжди долає труднощі, що виникають у житті.

Своєю комунікабельністю, дипломатичністю і любов’ю до роботи люди цього дня народження багато чого досягають у житті: і в матеріальній, і в духовній сфері досягають стабільності.

Іноді люди думають, що Діви, які народилися 19 вересня, поверхневі, враховуючи їх прагнення у будь-яких ситуаціях виглядати ідеально, як на обкладинці модного глянцевого журналу. З цієї причини вони можуть довго залишатися самотніми, що приносить їм великі страждання.

Особисте життя знаку зодіаку Діва, в якої день народження 19 вересня

Часто через бажання цієї Діви виглядати ідеально, вона довго не може зустріти свою другу половинку і створити тривалі стосунки. Мало хто здогадується, що за яскравою картиною ховається глибока та чутлива натура, що пропускає через себе всі образи та навколишній світ.

Як би там не було, багато хто з народжених 19 вересня перебуває ніби в «золотій середині». З одного боку їх розпирає сильне бажання повністю віддатися земним задоволенням і при цьому , з іншого – досягти успіху в досить серйозних галузях.

Ключ до вирішення цієї проблеми для цих особистостей у тому, що треба хоч іноді дозволяти собі поринути у світ розваг, але при цьому дотримуватись елементарних правил моралі.

Адже, зрештою, чоловікам та дружинам зовсім не обов’язково розповідати про всі свої веселі пригоди у робочий час. Достатньо народитися цього дня, щоб вчасно повернутися додому і навіть не думати, щоб покинути сім’ю через швидкоплинні захоплення.

А з іншого боку, ті Діви, народжені 19 вересня, хто втратив моральність, з великою ймовірністю зазнають розчарування в житті і стануть менше захоплюватися тим, що раніше здавались їм дуже привабливим.

Знак зодіаку 19 вересня – Діва: цікаві факти

Діви, народжені 19 вересня, дуже трепетно ​​ставляться до навколишніх речей. Вони можуть дуже довго виправляти неіснуючу складку на одязі. Або, наприклад, купити на останні гроші непотрібну річ, яка, слідуючи віянням моди, буде викинута через непотрібність менш ніж через рік.

Ці люди продумують своє повсякденне життя до дрібниць і мають здатність створювати навколо себе одне чітке ціле, що функціонує. Народжені 19 вересня захоплюються красою навколишнього світу, але особливо захоплюються фізичною красою.

Там, де інші люди проходять повз, не відчуваючи жодних емоцій, Діва, народжена 19 вересня, обов’язково помітить деталь: витончений завиток, який безтурботно розвивається по вітру в зачісці чарівної незнайомки; незвичайний фрагмент в архітектурному ансамблі тощо.

Часто Діви, в яких день народження 19 вересня, вдягаються як то кажуть – «наповал». І, навіть,  якщо вони вирішать виглядати безглуздо і неохайно, то зроблять це лише з однією метою – справити потрібне враження на оточуючих при зміні декорацій чи костюма.

Взагалі, Діви, народжені 19 вересня, скрупульозно стежать за смаками свого оточення, але, підкоряючись емоціям, щоб привернути увагу до своєї персони, можуть кардинально змінити свою зовнішність до невпізнанності. Наприклад, у літньому віці зробити зачіску «панк» або прийти на звану вечерю у спортивному костюмі.

Здоров’я Діви, народженої 19 вересня

Як правило, люди, народжені 19 вересня, ретельно доглядають за шкірою, волоссям, стежать за чистотою тіла. Однак, якщо вони хочуть виглядати ще краще, їм необхідно користуватися антибактеріальним милом і гіпоалергенною косметикою, вживати корисні жири і пити достатньо рідини, щоб шкіра залишалася м’якою. Крім того, для зубів, нігтів та волосся рекомендуються кальцій, цинк, лецитин, селен та залізо. Таким чином, для них прийнятна система харчування, яка включає різноманітні корисні продукти.

Щоб Діва, народжена 19 вересня, добре виглядала, їй необхідний восьмигодинний нічний сон і відсутність емоційної напруги.

Поради для знаку зодіаку Діва, в якої день народження 19 вересня

 • У будь-якій ситуації залишайтеся собою та не кидайте рідних.
 • Будьте обережні з будь-якою формою фінансової залежності.
 • Намагайтеся ставити на перше місце духовні цінності, розвивайте емоційну глибину і лояльність.

Знак зодіаку Діва, народжена

Цікаві факти про знак Діви, народженої 5 вересня

15 вересня знак зодіаку Діва — особистість, сильні і слабкі сторони

Гороскоп Діви, народженої 16 вересня

17 вересня знак зодіаку – Діва

18 вересня

Ви не можете копіювати текст