ГоловнаАстрологія18 вересня знак зодіаку Діва, особистість, характер, сильні та слабкі сторони

18 вересня знак зодіаку Діва, особистість, характер, сильні та слабкі сторони

18 вересня народжується знак зодіаку Діва. Астрологи розповіли про особистість людей цього дня народження, характер Діви, її сильні та слабкі сторони. Також, гороскоп дня народження розповідає про здоров’я та самопочуття представників Діви, народжених 18 вересня

Особистість Діви, в якої день народження 18 вересняОсобистість Діви, в якої день народження 18 вересня

Люди, народжені 18 вересня, здатні здивувати та підкорити своєю рішучістю, енергією, фантазією та почуттям гумору. Це пристрасні натури, що мають складний, потайливий, запальний характер.

Для досягнення гармонії та успіху в житті, знаку зодіаку Діва, в якої день народження 18 вересня, необхідно вміти приборкувати ті різкі риси, які притаманні їх природі, поступово роблячи її максимально спокійною та м’якою. Сфери діяльності, які найбільше підходять для народжених у цей день: медицина, наука, дослідження.

Діви, народжені 18 вересня – натури замкнуті та потайливі. До них не можна відразу увійти в довіру – їх внутрішній світ дуже надійно прихований від сторонніх очей.

Парадокс натури Діви, народженої цього дня, в тому, що, навіть повністю перебуваючи в залежності від свого партнера, вона може раптово розірвати любовні стосунки або дружбу, що тривала роками, якщо їй щось здасться неправильним.

Представників Діви, народжених 18 вересня, можна розділити на дві полярно протилежні категорії: одні з них досягають приголомшливого успіху, інші зазнають невдачі все життя.

Люди цього дня народження дуже чутливі до різних проявів насильства, жорстокості, розбрату. Це пов’язано з їх нездатністю витримувати сильний стрес.

Сильні і слабкі сторони Діви, народженої 18 вересняСильні і слабкі сторони Діви, народженої 18 вересня

Діви, народжені 18 вересня, чудово володіють собою та використовують свою енергію для цінних досягнень. Народжені 18 вересня серйозні та загадкові та живуть своїм життям з тихою точністю. Вони довіряють лише найближчим людям і можуть обережно виставляти себе загадковими та навіть ексцентричними.

Позитивні риси знаку Діви, народженої 18 вересня, її характер

 • працьовитий
 • корисний
 • надійний
 • аналітичний
 • розумний
 • чесний
 • перфекціоніст
 • організований

Діва, народжена в цей день, має негативні риси

 • впертий
 • засуджуючий
 • критичний
 • метушливий
 • консервативний
 • тривожний

Родичі людей, які народилися цього дня, повинні точно знати, в який час їм можна поставити те чи інше питання, а коли краще залишити їх наодинці.

18 вересня знак зодіаку Діва: здоров'я та самопочуття18 вересня знак зодіаку Діва: здоров’я та самопочуття

Люди, що народилися 18 вересня, схильні до хронічних захворювань, що виникають внаслідок нещасних випадків або операцій. Найбільш схильні до захворювання – це черевна порожнина, репродуктивні органи, нирки і надниркові залози. Треба сказати, що сильний характер дозволяє Діві, яка народилася 18 вересня, як правило не панікує у разі серйозних захворювань, а починає активно чинити опір хвороби. Вона витримує всі випробування з гордо піднятою головою та вчаться жити з тією чи іншою хворобою.

Народженим у цей день не слід нехтувати при лікуванні загальноприйнятими лікувальними методами. Не менш важливо контролювати свої апетити (в їжі та сексі), та не впадати у стан неврозу через відсутність будь-яких симптомів чи, навпаки, їх надлишку.

Збалансувати внутрішню енергію Діва, народжена 18 вересня, може за допомогою йоги, акупунктури, афірмацій.

Цікаві факти про знак Діви, народженої 5 вересня

15 вересня знак зодіаку Діва — особистість, сильні і слабкі сторони

Гороскоп Діви, народженої 16 вересня

17 вересня знак зодіаку – Діва

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст