ГоловнаАстрологіяЯкий колір для знаку зодіаку Рак вдалий, а який нещасливий колір?

Який колір для знаку зодіаку Рак вдалий, а який нещасливий колір?

Кольори відіграють важливу роль і часто відображають наш внутрішній настрій чи емоції. Не дивно, що астрологія надає великого значення різним відтінкам, породжуючи концепцію щасливих та невдалих кольорів для кожного зодіаку. Який же колір для знаку зодіаку Рак вдалий, а який нещасливий колір? – пояснення надають астрологи

Вплив психології кольору на знаки зодіаку

Крім щасливих або сильних кольорів, деякі відтінки вважаються нещасливими для кожного сонячного знаку зодіаку. Щоб максимально використовувати на свою користь вибір кольору одягу, домівки, аксесуарів тощо, потрібно знати обидві палітри відповідно для свого сонячного знаку. Важливо включати сприятливі відтінки у своє повсякденне життя, уникаючи інших. Особливо це стосується тих, хто має тонку емоційну структуру, як знак зодіаку Рак.

Астрологічна наука стверджує, що колір несе енергію, яка може впливати на людей, що належать до різних сонячних знаків – як позитивно, так і негативно. Залежно від рис і характеристик кожного знаку зодіаку деякі відтінки впливають на них більше, ніж інші.

Отже, астрологи використовують цю теорію кольору зодіаку, щоб допомогти знакам жити своїм найкращим життям. Інші космічні впливи, такі як розташування планет і сузір’їв, також враховуються щодо щасливого кольору кожному за сонячного знаку зодіаку.

Що визначає який вдалий, а який нещасливий колір для знаку зодіаку Рак?

Емоційно-інтелектуальний Рак може легко використовувати силу свого щасливого кольору. Але перш, ніж заглиблюватись у філософію кольору цього знаку зодіаку, необхідно зрозуміти його ключову природу та особистісні маркери.

Рак є першим водним знаком всього зодіакального кола, він має кардинальну модальність. Він перебуває під управлінням Місяцем і вважається матір’ю зодіаків через свою домінуючу, жіночу, живильну енергію. На нього впливає 4 Дім астрології, який означає домівку, осередок та сім’ю.

Люди, які належать до цього сонячного знаку, надзвичайно прив’язані до своїх близьких. Попри їх добрий і чуйний характер, представники Рака також можуть бути примхливими. Подібно до того, як Місяць прибуває і зменшується, особистість Рака зазнає безліч темпераментних змін і часом буває мінливою. Загалом

Знак зодіаку Рак – це лояльні люди, люблячі, лагідні та ненавидять конфронтації будь-якого роду.

Коли Раку боляче, він ховається у своєму панцирі, уникаючи складних ситуацій. Рака можна легко поранити через його емоційну природу, вразливу натуру. Саме тому Рак має тверде «зовнішнє» покриття, яке використовує для захисту.

Емоційний інтелект, спокійне самовладання та чутливий розум сяють у характері Раку. Отже, м’які, жіночні відтінки добре їх доповнюють. По суті, Раку слід триматися подалі від різких, сміливих відтінків будь-якого роду, оскільки це порушує його внутрішнє самовідчуття.

Який колір для знаку зодіаку Рак вдалий?

Рак може вибирати для свого життя щасливі кольори та відтінки серед досить великої палітри сприятливих кольорів.

Білий

Символ світла, чистоти та позитиву. Білий колір врівноважує весь спектр кольорів. Отже, цей колір заспокоює душу Рака і вважається щасливим, тому він має бути включений у життя Рака. Не зовсім білий, наприклад ніжний кремовий, що нагадує Місяць, також вдалий колір для Рака.

Срібні відтінки

Ще один відтінок, пов’язаний із місячним сяйвом – сріблястий колір також вважається дуже щасливим для цього знаку зодіаку. Він використовується для позначення таких якостей, як інтуїція, емоції та глибоке розуміння всіх живих істот в астрології. Оскільки це все основні якості особистості Рака, колір срібла для них як бальзам на душу.

Зелений

Для представника водної стихії – Рака, зелений колір, особливо «морський», вважається щасливим. Є думка, що зелений колір відбиває глибину душі людей цього знаку зодіаку. Також він може проявити дбайливу та творчу сторону Рака.

Синій

Різні відтінки синього символізують водну стихію у всіх формах. Отже, вони ідеально підходять характеру Раку, якого часто порівнюють з глибоким синім океаном через його емоційну насиченість та саморефлексію.

Нещасливі кольори для Рака, яких цей знак зодіаку повинен уникати

Астрологи наполегливо рекомендують не купувати нічого з наведеної нижче палітри кольорів. А, якщо ви Рак і у вас є такі речі, варто мінімізувати їх використання, щоб зменшити негативний вплив.

Червоний

Сміливий червоний колір та його відтінки, такі як малиновий, бордовий або темно-бордовий, не віщують нічого хорошого для чутливості емоційного Рака. Цей колір може надмірно стимулювати чи, навіть, подразнювати спокійний розум, що порушує внутрішній спокій Рака. Маючи тенденцію ставати жертвою надмірних роздумів та занепокоєння, червоний колір може стати для Рака приголомшливими.

Якщо складається ситуація, що Рак змушений використовувати червоний колір, тоді рекомендується вибирати його м’якіші відтінки, Наприклад такі як ніжно-рожевий, в якому більше білих тонів, ніж в червоному.

Чорний

Як протилежність білого, чорний вважається негативним для цього кардинального водного знаку зодіаку. Так як Рак вважається трохи примхливим, чорний або сірий колір може негативно вплинути на вразливу душу будь-кого, хто народився під цим знаком зодіаку. Отже, Раки повинні за будь-яку ціну уникати цього нещасливого відтінку.

Колір манікюру відкриє таємниці характеру

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст