ГоловнаАстрологіяСумісність знаку зодіаку Риби та Близнюки в різних сферах життя – в...

Сумісність знаку зодіаку Риби та Близнюки в різних сферах життя – в коханні, роботі, сім’ї

Знаки зодіаку Риби та Близнюки — досить суперечлива пара, але у них все ж таки є шанс порозумітися. Гороскоп сумісності розповідає, яка сумісність знаку зодіаку Риби та Близнюки в різних сферах життя – в коханні, роботі, сім’ї і чи можлива дружба знаку Риб і Близнюків.

Знаки зодіаку Риби і Близнюки – характеристика знаків

Щоб краще розуміти і відповісти собі на питання про сумісність Риб і Близнюків, слід згадати про особливості характеру людей цих знаків зодіаку.

Риби — чутлива натура з багатим внутрішнім світом. Їм притаманний високий рівень емпатії, тобто люди цього знаку зодіаку можуть відчувати і усвідомлювати справжні мотиви інших. Вони часто плавають в океані сумнівів, суперечать собі, тому, щоб набути душевної рівноваги, шукають сильнішого партнера. Знак зодіаку Близнюки емоційно стриманіші: почуття інших людей не настільки торкають» їх і вони особливо й не рвуться копирсатися в них. Адже власні почуття і власне его цікавить Близнюків набагато більше. Їм також властива непостійність: Близнюки швидко спалахують і також швидко перегорають. Головна їхня відмінність у тому, що Риби прагнуть стану спокою, а Близнюки цього спокою всіляко уникають.

Знак зодіаку Риби відносяться до стихії води, Близнюки – до повітря. Ці сили природи вважаються недружніми, що накладає негативний відбиток на відносини їх підопічних. Водні потоки шукають притулок, опору у вигляді надійного берега, а повітря потребує свободи та незалежності, воно не дозволяє покладатися на себе, бо не має твердості. Тобто Риби прагнуть бути в надійному партнерстві і прагнуть повного емоційного злиття, в якому відчувають свою захищеність і заспокоюються. А Близнюки, потрапляючи в умови обмеження, навпаки, відчувають меланхолію та депресію. У обох знаків розвинена креативність, яка найповніше виявляється в комфорті, але в кожного по-різному. При цьому, дані знаки зодіаку можуть успішно співіснувати, тому що обидва належать до мінливих знаків зодіаку.

Гороскоп сумісності Риб і Близнюків

Сумісність Риб і Близнюків буде сприятливою, якщо представники цих знаків зодіаку зрозуміють, що їхні розбіжності можуть принести взаємну вигоду. Висока чутливість та інтуїція водного знаку зодіаку разом із розвиненими інтелектуальними здібностями партнера повітряної стихії, утворюють потужну енергетику, яка допоможе цим представникам гороскопу разом досягти успіху.

Основні розбіжності і непорозуміння відбуваються між ними через їхню непередбачуваність, оскільки обидва мають природну подвійність: Риби зображуються як дві риби, що пливуть у різні боки, а Близнюки зображуються як дві однакові людини. Їхні настрої постійно змінюються, що ускладнює і без того непросте порозуміння між ними. Ці знаки зодіаку навряд чи здатні до своєї природної мінливості, але можуть звикнути до взаємних особливостей на благо взаємин.

Гороскоп сумісності Риб і Близнюків вважає, що сприятливим буде поєднання енергій їхніх планетарних лідерів.

Знаком зодіаку Риби опікуються два небесні тіла – Юпітер, який наділяє їх філософським мисленням, потягом до нового і незвіданого і швидкоплинного успіху, і Нептун, який наділяє своїх підопічних схильністю до фантазування та створення ілюзій. Обидва іноді мислять дуже неординарно, але добре розуміють одне одного, що змушує партнерів ще більше цінувати їхні стосунки. Пастка, на яку вони можуть втрапити – це уникнення відповідальності – якість, властива обом знакам. На жаль, корабель без капітана швидко натрапить на рифи, залишивши по собі лише уламки.

Сумісність знаку зодіаку Риби та Близнюки в роботі

Для Риб і Близнюків краще не ставати діловими партнерами, оскільки сумісність Риб та Близнюків у роботі вкрай низька. Вони схожі на «тягни-штовхай»: Риби часто потрапляють у світ фантазій, відволікаються від завдання, але потім повертаються на землю, обмірковують кожну дрібницю, хоч діють дуже повільно. Близнюки теж не проти ухилитися від роботи: вони все роблять швидко, щоб залишалося більше часу на байдикування та роздуми. Часто представники цих знаків зодіаку будуть завзято перекладати відповідальність за спільний проект один на одного, тому неважко уявити, що вийде з їхньої спільної діяльності.

Чи можлива дружба знаку Риб і Близнюків вказує гороскоп сумісності

Сумісність Риб і Близнюків у дружбі буде вдалою лише в тому випадку, якщо вони будуть захоплені спільною справою. Інакше Близнюки не зможуть зрозуміти, чому Риби такі добрі, чуйні, розуміють і шукатимуть каверзу в їхньому хорошому відношенні. Також представники повітряної стихії з часом дратуватимуться через спокій і повільність Риб. Останні, у свою чергу, не вистачатиме щирості, відкритості партнера та його взаємної зацікавленості у їхніх дружніх стосунках.

Риби та Близнюки: сумісність в коханні

Сумісність Риб і Близнюків у коханні сприятлива, але шансів зустріти одне одного людям цих знаків вкрай мало через їх різні стилі та ритми життя. Риби спілкуються з досить вузьким колом людей, які за характером повільніші і обережніші, на відміну партнера, схильного до афер і ризику. Але якщо таке трапляється, між ними пробігає іскра взаємного інтересу. Обидва цікавляться творчістю, мистецтвом та культурою, тому знайдуть, про що поговорити. Близнюки розумні та ерудовані. Такі ж якості вони шукають в інших та обов’язково знайдуть у партнері. Обидва ерудовані та глибокі натури, тому їм буде цікаво впізнавати одне одного все ближче та ближче. Притаманний обом романтизм зробить їх побачення вражаючими та незабутніми.

Сумісність знаку зодіаку Риби і Близнюки у відносинах гарна на початку знайомства. Надалі її рівень почне знижуватись, коли партнери вже наситилися одне одним. Вони егоїстичні: водяний знак дарує багато тепла, уваги та турботи, але це непросто. У відповідь він хоче отримати те саме, але Близнюки і не думають кардинально перекроювати своє життя заради іншого. Це викликає образи і душевні страждання у Риб. Спалахами емоцій вони можуть налякати Близнюків, яким дорога їх свобода. На цьому етапі їм доведеться навчитися домовлятися, йти на взаємні поступки та шукати компроміс, інакше їхній любовний союз приречений.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Риби та Близнюки в сексі

Сумісність Риб і Близнюків в інтимному житті становить трохи вище середнього: вона не ідеальна, але цілком прийнятна для обох. І Риби, і Близнюки – творчі натури, що люблять різноманітний секс, а тому жваво пропонують один одному екстравагантні любовні експерименти. Інтимне життя для них не просто фізична потреба, а бажання набувати нових відчуттів та емоцій.

Згодом ситуація може змінитися, але не на краще. Риби схильні прив’язуватися до партнера та повністю розчинятися у ньому. Надмірна увага, яка часто виходить за межі дверей спальні, лякає Близнюків, яким така поведінка здається нав’язливою та нудотною. Емоційна близькість, про яку мріють Риби, приходить до повітряного знаку лише з часом.

Знак зодіаку Риби, яка їх сумісність зі знаком зодіаку Близнюки в сімейному житті

Вільнолюбних Близнюків складно приручити, але Риби доведуть їх до офіційного шлюбу майже взявши в облогу. Сумісність Риб зі знаком зодіаку Близнюки в шлюбі не дуже успішна через їх різні натури і темпераменти. Якщо спочатку вони намагаються показати себе в кращому світлі, то потім «замилювання очей» припиниться, і подружжя почне поводитися природно. У романтичних відносинах їхні недоліки не так впадають в око, а коли подружжя починає жити разом, все це стає очевидним.

Близнюки не змінять себе і продовжать вести активний спосіб життя, спілкуючись із великою кількістю людей. Риби ж хочуть сімейного затишку, якнайбільше часу проводити з другою половинкою і займатися спільним життям. Їхня емоційна потреба залишається незадоволеною, що провокує часті скандали з їхнього боку. Незважаючи на складну ситуацію в шлюбі, Риби, здатні зрозуміти партнера на глибинному рівні, намагаються зберегти свій союз до останнього і йдуть на численні поступки. Повітряному знаку необхідно переглянути свій погляд на стосунки з чоловіком, і тоді рівень сумісності Риб та Близнюків у сімейному житті знову піде нагору.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст