ГоловнаАстрологіяСумісність Риби і Скорпіон: гороскоп прогнозує гарні перспективи на спільне життя

Сумісність Риби і Скорпіон: гороскоп прогнозує гарні перспективи на спільне життя

Гороскоп прогнозує, що знаки зодіаку Риби і Скорпіон мають гарні перспективи на спільне життя. Яка співпраця буде в знаку зодіаку Риб і Терезів в різних сферах життя – в коханні, в сімейних стосунках і в інтимному житті, на роботі та чи можуть дружити Риби і Скорпіон?

Знаки зодіаку Риби і Скорпіон: характеристика стосунків, що впливає на їх сумісністьЗнаки зодіаку Риби і Скорпіон: характеристика стосунків, що впливає на їх сумісність

Обидва знаки зодіаку — Риби і Скорпіон належать до однієї стихії – води. Завдяки цьому вони впізнають один в одному споріднені душі і неминуче притягуються.

Такі союзи утворюються досить часто і партнери мають добрі стосунки в різних сферах життя.

Всі представники водної стихії мають розвинений емоційний інтелект, за допомогою якого вибудовують зв’язки з навколишнім світом. Тому вони тонко відчувають і чудово розуміють своїх, успішно взаємодіючи з ними. І Риби, і Скорпіон звикли спочатку уважно придивлятися до партнера, а потім вирішувати, чи витрачати на нього свій час. Але в цьому випадку період їх зближення помітно скорочується, оскільки знаки відчувають спорідненість.

Знак зодіаку Риби — ранима, чутлива людина, яка часто переживає через власні сумніви, перебуваючи в нерішучості. Вони повільні, розвинені творчо, схильні фантазувати — бачити те, чого немає насправді і часто через це страждають, усвідомлюючи ілюзорність своїх уявлень про ідеальний світ. Риби продукують безліч креативних ідей, але не завжди можуть їх реалізувати через власну невпевненість.

Знак зодіаку Скорпіон, навпаки, живе пристрасно, сміливо, швидко. Він цілеспрямовано йде назустріч своїм планам, незважаючи на думку оточуючих. Важливою рисою його характеру є те, що його ідеї приховані від сторонніх. Восьмий знак зодіаку справляє враження таємничої, загадкової особистості, тому що ніхто ніколи не знає, що Скорпіон має на увазі. Через непередбачуваність його дій астрологи приписують Скорпіону містичне значення.

Обидва знаки зодіаку емоційно нестійкі, але проявляється це по-різному: скромні Риби, що перебувають в душевних стражданнях, швидше за все, впадуть у смуток і депресію. Їхній партнер — Скорпіон, навпаки, стає агресивним, жорстоким і наполегливим.

Гороскоп сумісності Риб і СкорпіонаГороскоп сумісності Риб і Скорпіона

Кожним з цих знаків зодіаку опікується відразу дві планети. У Риб — це Юпітер і Нептун. Перший наділяє знак філософським світоглядом, вдачею і прагненням пізнання, другий, Нептун – мрійливістю, широкою уявою і схильністю вдаватися до ілюзій. Скорпіоном управляє войовничий Марс та вимогливий Плутон. Під їх впливом цьому знаку зодіаку притаманні агресивність, владність, мужність, сміливість та ініціативність. Зовні цей знак зодіаку виглядає саме так – самовпевнено та рішуче, але водна стихія часто створює на поверхні його душі брижі сумнівів, про які ніхто навіть не підозрює. Риби більш відкрито виявляють свої емоції, що обов’язково порадує їхнього партнера.

Сумісність Риб і Скорпіона вважається гарною, тому що вони чудово доповнюють один одного своїми різними характерами.

Представники знаку Риб хочуть стабільності та безпеки, тому інтуїтивно прагнуть сильного і надійного партнера, готові до повного злиття душі і готові йому підкорятися. Скорпіон почувається комфортно, коли повністю контролює своє життя та присутніх у ньому людей. У такому сенсі ці знаки зодіаку чудово поєднуються: підопічний Юпітера перемінливий за своєю природою, йому нескладно бути другим у парі та слідувати за партнером, якщо останній у відповідь дає захист та заступництво. Скорпіон – фіксований знак, що означає повну зосередженість на одному проекті чи людині. Обидва відрізняються вірністю та відданістю своїм стосункам – це ще одне підґрунтя вдалого союзу, про що говорить гороскоп сумісності Риб і Скорпіона.

Сумісність Риби і Скорпіон в діловій сферіСумісність Риби і Скорпіон в діловій сфері

Сумісність Риб та Скорпіона у роботі на найвищому рівні. Перші створюють у колективі комфортний емоційний клімат: Риби не люблять конфліктів та всіляко намагаються погасити гострі ситуації, що дуже корисно у партнерстві з таким вибуховим колегою. Обидва знаки зодіаку креативні, тому вони завжди мають пару чудових бізнес-ідей. Скорпіон наділений стратегічним мисленням та організаторськими здібностями. Також він легко повертає на землю мрійливих Риб, які часто відволікаються від роботи.

Чи можлива дружба між Рибами і Скорпіонами?Чи можуть дружити знак зодіаку Риби зі знаком Скорпіон?

Сумісність Риб і Скорпіона в дружбі теж прекрасна. Вони чудово розуміють одне одного завдяки схожим темпераментам, їхні інтереси та захоплення часто збігаються, а головне — між ними виникає духовна близькість, що є важливим для обох. Риби дуже добрі за вдачею, люблять догоджати, будь-якої миті готові прийти на допомогу другу. Скорпіон не настільки великодушний, але у відносинах з коханою людиною здатний виявити жертовність. У цьому союзі Скорпіон стає потужною опорою для Риб, що допомагає впоратися з поточними труднощами.

Гороскоп сумісності Риб і Скорпіона в коханніГороскоп сумісності Риб і Скорпіона в коханні

Сумісність Риб і Скорпіона в коханні майже ідеальна: подібні риси їх зближують, а відмінності характерів успішно доповнюють одне одного. Найчастіше ініціатором знайомства та початку відносин є Скорпіон. Він діє за принципом «Бачу мету — йду до неї». Риби будуть довго розмірковувати, сумніватися, вагатися, не наважуючись підійти до людини, що сподобалася. Водні знаки швидко знаходять стосунки та практично відразу зближуються. Скорпіон одразу виявляє свої лідерські якості, і партнер слухняно погоджується з таким розкладом ролей. Представник Марса — великий власник і ревнивець, який бажає мати обранця цілком і повністю. Але цей факт, знову ж таки, не викликає жодних труднощів, оскільки Рибам, навпаки, таке ставлення лестить.

Гороскоп вважає, що сумісність Риб і Скорпіона у відносинах гармонійна: вони розуміють одне одного без слів, люблять проводити разом багато часу, віддалившись від зовнішнього світу.

Партнери ніжно та дбайливо ставляться один до одного, зберігаючи лояльність. Між ними не буде яскравих скандалів, їхній роман розвивається тихо і плавно. Скорпіон часом може бути дратівливим та запальним, але Рибам вдається м’яко гасити ці спалахи гніву без великих втрат. Вони щиро захоплюються волею та силою коханої людини, забуваючи про свої страхи. Останній, у свою чергу, спрямовує та підтримує партнера у всіх його прагненнях.

Знаки зодіаку Риби і Скорпіон – яка їх сумісність в інтимному житті?Знаки зодіаку Риби і Скорпіон – яка їх сумісність в інтимному житті?

Сумісності Риб і Скорпіона в сексі можна позаздрити: спорідненість їхніх душ сприятливо позначається на сексуальних відносинах, де немає заборон для коханців. Скорпіон лідер і в спальні: будучи пристрасним, витривалим партнером, він не дасть Рибам нудьгувати. Для них важливі емоції та чуттєвість. Заради цього обидва знаки зодіаку завжди готові запропонувати один одному еротичні експерименти.

Скорпіон в інтимному житті часто доходить до межі, за якою слідує збочення. Піддатливий партнер, незважаючи на свою сором’язливість, найчастіше погоджується на такі пропозиції, стаючи з часом дедалі більш розкутим і вправним у любовних втіхах. У ліжку Риби будуть відомими, а Скорпіон домінуватиме, незалежно від статі.

Сімейна сумісність Риби і Скорпіон майже ідеальнаСімейна сумісність Риби і Скорпіон майже ідеальна

Хороша сумісність Риб і Скорпіона в шлюбі дає їм усі шанси на тривалі, міцні, а головне, гармонійні стосунки.

Такі пари розлучаються дуже рідко: у більшості випадків знаки живуть разом все життя, тому що між ними немає зрад і брехні.

Вони тонко відчувають партнера, без особливих пояснень розуміють його внутрішній світ і намагаються у всьому догодити одне одному. Скорпіон бере на себе роль лідера їхнього спільного життя, а також захищає їхній шлюб від стороннього втручання. Обидва багато працюють, але основні вирішення проблем лягають на плечі підопічного Марса.

Сумісність Риб і Скорпіона в сімейному житті благотворно впливає на обох. Гороскоп сумісності пояснює це тим, що взаємодіючи в одному просторі, подружжя відкриває у собі нові сторони, що сприяє взаємному особистісному зростанню. Ніжні, меланхолійні Риби заспокоюються поруч із надійним супутником, стаючи більш рішучим та стабільним у своїх проявах. Вони вчаться довіряти світові і собі, зокрема, як ефективно справлятися з проблемами. Скорпіон теж згодом розслабляється і повільно відпускає важелі постійного контролю.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!