ГоловнаАстрологіяСтрахи, які приносять планети людям і які існують техніки боротьби зі страхами

Страхи, які приносять планети людям і які існують техніки боротьби зі страхами

Кожна людина чогось боїться. Існують страхи, які приносять планети, в залежності від свого перебування і конкретній Домі гороскопу. Слабке або, навпаки, дуже сильне положення планети в гороскопі людини, може спровокувати розвиток у нього певних страхів. Вони приходять до людини через певний канал. Якщо впливати на цей канал за допомогою певних технік, то з часом можна його перекрити і тим самим позбутися страхів.

Страхи, які приносить Сонце, техніки, які допоможуть позбутися цих страхів

Сонце вважається планетою (зіркою) особистих страхів. Якщо Сонце несприятливо розташоване у гороскопі людини, то це змусить турбуватися її про самореалізацію. На людину накатують страхи, що проживуть сіре і нецікаве життя, втратять контроль над ним, що їх вплив і авторитет знищать. Також, Сонце породжує страхи захворіти тяжкою хворобою.

Техніка боротьби зі страхами Сонця «Золоте дихання»

Якщо з’явилось почуття описаного страху, потрібно сконцентруватися під грудиною. Великий палець правої руки розташуйте над сонячним сплетінням. Потім треба глибоко вдихнути повітря в цей час уявляючи, що воно входить у Вас через це місце (під грудиною). Далі через ніс – видихаємо. цю вправу потрібно повторити 3-5 разів і відчуєте полегшення. Під час виконання цієї техніки ідеальна умова, щоб нікого поряд не було, розслабитися і тільки потім виконувати вправу.

Страхи, що навіює Місяць і техніка, яка допоможе позбутися цих страхів

Місяць породжує страх перед містичним і таємничим, а також страх води. Коли Місяць у гороскопі людини займає слабку позицію, тоді він наділяє страхом перед жінками, особливо перед деспотичною і авторитарною матір’ю. Найбільше це позначається на чоловіках. Через це, часом вони навіть відчувають труднощі в особистому житті. Під покровительством Місяця знаходяться багато функцій мозку. Часто у людей, через негативний вплив нічного світила, з’являються страхи втратити пам’ять або, навіть, зійти з розуму. В періоди слабкого Місяця люди дуже вразливі і нервові.

Техніка боротьби зі страхами, які приносить Місяць

Ця техніка називається «Біле дихання». Щоб побороти страхи Місяця, потрібно зосередитися на своєму підборідді і притиснути до нього мізинець лівої руки. Потрібно глибоко вдихнути і в цей час уявляти, що повітря проходить через місце дотику пальця і підборіддя. Видихаємо через ніс. Повторювати цю техніку потрібно, коли Вас охоплюють страхи, про які написано вище.

Марс приносить страхи і техніка, яка допоможе їх позбутися

Планета воїнів, агресії, активності провокує сильний страх перед чужою агресією. Людину переслідують страхи фізичного болю, який завдасть хтось сторонній. Марс навіює фантазії і уявні ситуації, коли людина безсила чинити опір, не може допомогти ні собі, ні своїм близьким. Основні страхи, що приносить Марс: боязнь аварії, трагедії, страх стати недієздатним.

Техніка боротьби зі страхами Марсу: «Подих імператора»

Потрібно вказівний палець прикласти до потилиці і зосередити на ньому увагу. Потім зробити глибокий вдих, ніби через точку голови, на якій лежить палець. Видихати різко через ніс. Повторювати цю техніку потрібно 10 разів.

Страхи, які приносить Меркурій, техніка, яка допоможе позбутися цих страхів

Планета Меркурій провокує інтелектуальні страхи: боязнь публічних виступів, страх зганьбитися на людях. Людина зі слабким Меркурієм у гороскопі буде уникати активностей і спілкування, тому що переживає, що може скоїти помилку, або буде здаватися смішним і нерозумним.

Техніка боротьби зі страхами Меркурія: «Дихання МО»

Потрібно зосередитися на точці між бровами. Прикласти до неї середній палець лівої руки. Вдихати повітря потрібна ніби через цю точку, потім видихнути через ніс. Вправу повторювати необхідно 3-5 разів.

Юпітер приносить страхи, але є техніка, яка допоможе позбутися цих страхів

Велика і повільна планета Юпітер породжує соціальні фобії. Під впливом слабкого Юпітера, людина боїться втратити повагу, статус, гроші. Її постійно турбує, що вона не знайде визнання, стати зайвим у товаристві. Жінки часто панікують через страх втратити дитину.

Техніка боротьби зі страхами Юпітера: «Срібний подих»

Для використання цієї техніки потрібно зосередитися на пульсі на зап’ястку лівої руки. На це місце кладемо безіменний палець правої руки. Вдихати треба через місце, де відчувається пульс 7 разів. Видихати потрібно через ніс.

Страхи, які приносить Венера і техніка, яка допоможе позбутися цих страхів

Венера – планета краси і кохання, стає причиною самих інтимних страхів людини: втратити красу, пережити приниження, розкриття особистих таємниць, викриття ганебного вчинку. Коли Венера у гороскопі уражена, то людина постійно живе з думкою про швидкоплинність життя, а вона не встигає відчути задоволення від його радощів. Венера може викликати страх сексуального контакту.

Як боротися зі страхами, що приносить уражена Венера за допомогою техніки «Подих троянди»

Потрібно зосередитися на точці пупка, прикласти до нього середній палець лівої руки і безіменний палець правої. Через цю точку концентрації потрібно зробити вдих, видих робити через ніс. Техніка повторюється 3-4 разів.

Сатурн приносить страхи, але є техніка, яка допоможе позбутися цих страхів

Ця планета приносить страх самотності, стати безхатченком, нікому не потрібною людиною. Сатурн приносить думки, що можна чогось не встигнути у своєму житті, що дуже знесилює. Під впливом Сатурна людина починає придумувати собі погану долю, коли вона залишається без нічого і ніхто не йде їй на допомогу. Через такі думки виникають нервові зриви і депресії.

Техніка боротьби зі страхами Сатурна: «Подих ШИ»

Необхідно сконцентрувати увагу у точці, яка розташована по центру горла. До цієї точки прикладаємо мізинці обох рук і робимо вдих ніби через цю точку. Видих робимо через ніс. Повторювати вправу потрібно 7 разів.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст