ГоловнаАстрологіяСонячний і місячний знак зодіаку: характеристика кожного знаку Сонця та Місяця

Сонячний і місячний знак зодіаку: характеристика кожного знаку Сонця та Місяця

Сонячний і місячний знак зодіаку по різному позначаються на характері людини. Саме через цей різний вплив дві людини одного й того ж знаку Сонця можуть кардинально відрізнятися через їх різний знак Місяця. У чому різниця між сонячним та місячним знаком зодіаку? – допоможе зрозуміти характеристика кожного знаку Сонця та Місяця

Сонячний і місячний знак зодіаку: як розрахувати

Всім відомі дані про сонячний знак – його період триває в середньому 30-31 день. Тобто людина досить просто може з’ясувати свій знак Сонця — він припадає на певний відрізок дат в цей період. А ось Місяць змінює знак (переходить в інший) кожні 2 – два з половиною дня. Відповідно й характеристики місячного знаку змінюються кожні два з половиною дні. Щоб краще зрозуміти наведемо приклад: є дві людини в яких сонячний знак зодіаку Козеріг.  А от знак Місяця в першої людини може бути Близнюки, а другої – Стрілець, і хоча обидві людини Козероги, проте їх характер буде відрізнятися. Отже

Як з’ясувати сонячний знак зодіаку?

Знак Сонця, також відомий як знак зодіаку і знак народження, дуже легко розрахувати, оскільки Сонце має фіксований шлях або екліптику в зодіаку. Просто глянувши на дату свого народження, можна дізнатися про свій сонячний знак.

Розрахунок місячного знаку зодіаку

Місяць рухається швидко, в астрологічній науці він зазвичай використовується як індикатор подій. У ведичній астрології більше уваги приділяється місячному знаку. З’ясувати свій місячний знак зодіаку складніше, ніж сонячний знак, тому що Місяць є небесним тілом, що швидко рухається і змінює знак зодіаку приблизно за два з половиною дні. пояснення карти Місяця також залежить від безлічі факторів, включаючи сузір’я Місяця (у точний час народження), довготу і широту місця, де ви народилися, місячна фаза, його розташування щодо Сонця. Як бачимо, є чимало додаткових факторів, що ускладнюють розрахунок місячного знаку.

Різниця між знаком Сонця та знаком Місяця

Різниця між знаком Сонця та знаком Місяця

Сонце та Місяць несуть в собі різні уособлення, по-різному впливають на характер та по-різному взаємодіють одне з одним та з іншими планетами. Щоб відчути різницю між Сонцем та Місяцем з точки зору астрології, слід ознайомитися з їх базовими характеристиками.

Сонце

Зірка нашої сонячної системи – Сонце в астрології вважається, король. Воно символізує душу, батька, силу та авторитет. Сильне Сонце може дати вам силу, владу, імунітет, витривалість, опір, енергію. Тоді як негативне або слабке Сонце може змусити людину почувати себе невпевнено та з низькою самооцінкою.

Сонце настільки могутнє, що може поглинути хороші природні результати будь-якої планети, а також благословити або вплинути на результати інших планет.

Місяць

Супутник нашої планети – Місяць вважається королевою планет в астрології. Місць уособлює матір, емоції, розум, темперамент і внутрішню силу. Коли Місяць сильний в астрологічному сенсі, можна впоратися з найгіршими ситуаціями. Сильний Місяць означає позитивне мислення, внутрішні інстинкти знаходяться під контролем, і людина може впоратися з чим завгодно. Отже,

Сильний Місяць є ключем до щастя, але якщо Місяць слабкий, люди в цей час, ймовірно, будуть почуватися невпевнено, не бачать мету, буде відчуття емоційного виснаження та слабкості.

Головні астрологічні відмінності Сонця та Місяця

Часто люди задаються питанням: знак Сонця проти знаку Місяця — у чому, зрештою, сила? Місяць може мати більший вплив на ваше життя, ніж знак Сонця.

Сонце — це зовнішнє «я», яке можна змінити відповідно до вибору людини та ситуації

Місяць — це наше внутрішнє «я», наше справжнє «я».

Сонцю потрібно 12 місяців, щоб пройти всі знаки зодіаку. Тобто воно залишається протягом місяця (в середньому 30 днів) в межах одного знака зодіаку. Тому зроблені передбачення можна використовувати на один місяць.

Місяць рухається швидше і знаходиться у певному знаку приблизно два з половиною дні. Отже, передбачення з урахуванням місячного знака точніші і точніші.

Основна характеристика кожного сонячного знаку зодіаку

Ця характеристика знаку зодіаку зазвичай використовується в класичному тлумачення астрологічного кожного знаку зодіакального кола.

Овен

Люди цього сонячного знаку відомі своєю вогняною енергією, сильним, наполегливим та ненаситним бажанням бути кращими. Їх гнів та істерики можуть виглядати трохи з духом юнацького максималізму. Овни можуть стати неспокійними, якщо їм бракує активності. Це рухливий знак, і планета Марс управляє цим знаком.

Телець

Тельці відомі своєю практичністю, романтичною натурою, впевненістю та вмінням цінувати найкращі речі у житті. Вони люблять красу, комфорт та розкоші. Вони можуть бути впертими та повільними у діях. Це фіксований знак, і Венера – управителька цього знаку зодіаку.

Близнюки

Близнюкам потрібна постійна стимуляція через спілкування та щоденні пригоди. Це інтелектуальні люди, пильні, допитливі та нетерпимі до безглуздих та нудних (з їх точки зору) людей. Іноді вони можуть бути сором’язливими та позбавленими оригінальності. Це подвійний знак і Меркурій опікується знаком Близнюки.

Рак

Раки надзвичайно чутливі та емоційні. Їм потрібно встановити довіру та лояльність, перш ніж послабити пильність. Вони можуть бути лінивими, недобрими та різкими. Це рухливий знак, і Місяць являється управителем Рака.

Лев

Леви відомі своєю пристрастю, екстравагантністю та креативністю. Вони випромінюють королівську велич і гідність, великодушні і щедрі, але водночас авторитарні. Вони можуть бути снобами та зарозумілими. Це фіксований знак, яким опікується Сонце.

Діва

Діви відомі своїм винятковим інтелектом; вони виражають себе у вигляді логічного та раціонального спілкування; це відверті, приземлені та стабільні люди. Вони можуть бути критичними. Це подвійний знак, яким керує Меркурій.

Терези

Представники сонячного знаку зодіаку Терези — привабливі, перфекціоністи, культурні та витончені люди. Вони елегантні та люблять розкіш. Часто Терези досить нерішучі. Вони також можуть бути зарозумілими та нетактовними. Це рухливий знак, яким управляє Венера.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон — один із найжорстокіших знаків, дуже інтуїтивний і відданий своїй справі. З них виходять дуже добрі коханці. Вони можуть бути впертими, таємничими та безрозсудними. Це фіксований знак, і ним опікується войовничий Марс.

Стрілець

«Легконогі» Стрільці завжди готові до пригод. Це натуралісти, ідеалісти, вчені та дослідники. Вони мають високе лібідо, і вони можуть бути запальними. Це подвійний знак, планета управитель Стрільця – великий Юпітер.

Козеріг

Козероги наполегливо працюють, щоб створити собі безпечне життя. Вони практичні, дотепні та люблять створювати міцний фундамент для своєї кар’єри, домівки та романтичних стосунків. Може бути непостійним та скупим. Це рухливий знак, а Сатурн – правляча планета.

Водолій

Зазвичай люди знаку зодіаку Водолій наділені співчуттям та людяністю. Вони свідомі та працелюбні, ідеалістичні та праведні. При цьому Водолій може бути запальним, упертим та відстороненими. Це фіксований знак і Сатурн його управитель, а Уран – співправитель знаку Водолія.

Риби

Останній дванадцятий знак зодіакального кола – Риби, відомі своєю милою балакучістю, креативністю та високою інтуїцією. Вони дуже відкриті, дружні, але чутливі. Риби дуже щедрі, часто можуть бути непрактичними. Це подвійний знак, яким опікується Нептун (правитель) і Юпітер співправитель.

Місячний знак зодіаку: характеристика кожного знаку Місяця

Місячний знак представляє положення Місяця під час народження людини. Місяць швидко проходить через всі 12 знаків зодіаку, і на те, щоб пройти через усі знаки, йому знадобиться близько місяця (приблизно 29,53 діб). Тому визначення місячного знаку зодіаку має бути максимально точним. Для визначення місячного знаку зодіаку знадобиться не тільки дата народження, але також місце та точний час народження.

Основні характеристики місячних знаків

Цікаво порівняти характеристику місячного та сонячного знаків зодіаку – які відмінності? чи є щось спільне?

Овен

Овни люблять подорожі, амбітні, незалежні та вправні. Вони також можуть бути дратівливими, гордовитими і реагувати не замислюючись.

Телець

Тельці люблять гарне життя, вміють зберігати спокій та зібраність. Вони також можуть бути егоцентричними.

Близнюки

Близнюки розумні, дотепні, добре говорять і лагідні. Місяць у Близнюках дарує довге життя. Вони можуть бути неспокійними.

Рак

Раки можуть бути привабливими, релігійними та емоційно сильними. Місяць у Раку робить людину багатою, на неї можна легко вплинути.

Лев

Леви вірні, горді, амбітні та працелюбні. Вони можуть бути егоцентричними та впертими.

Діва

Діви красиві, мають солодку мову та люблять протилежну стать. Вони можуть бути сором’язливими та надто тривожними.

Терези

Люди місячного знаку Терези елегантні, прихильники справедливості та чесної гри, далекоглядні та готові допомогти. Вони можуть бути непостійними та параноїками.

Скорпіон

Скорпіони дуже чутливі та емоційні. Вони можуть бути скупими та емоційно нещасними.

Стрілець

Стрільці невинні, релігійні, готові допомогти, послужливі та чесні. Іноді вони можуть бути скупими.

Козеріг

Козероги практичні, мають гарний погляд, тонку талію, можуть бути ортодоксами.

Водолій

Люди знаку Водолій інтуїтивні, відверті, активні та розумні. Вони можуть бути дуже різкими та відвертими.

Риби

Знак Місяця Риби гіперчутливі та винахідливі. Вони можуть залежати від шкідливих звичок.

Як бачимо, сонячний знак зодіаку та місячний, їх характеристика – мають як відмінності, так і те, що їх поєднує.

Для розуміння характеру людини, крім сонячного та місячного знаку зодіаку, велике значення має й асцендент.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст