ГоловнаАстрологіяЩо боїться знак зодіаку Риби?

Що боїться знак зодіаку Риби?

Знак зодіаку Риби вважається мрійливим знаком, який живе у фантазіях. Підопічні Нептуна не шукають легких шляхів і вічно чекають на якусь каверзу. Що ж боїться знак зодіаку Риби? Астрологи розповіли, які страхи є у Риб. Ця інформація допоможе розуміти характер людей цього знаку

Що боїться знак зодіаку Риби?

Інколи знання слабкостей інших людей провокує маніпулювати ними. Проте астрологи не  радять цим зловживати. Але знання того, що лякає Риб, може допомогти друзям підтримати ніжних «Рибок».

Риб переслідує страх самотності

Через тонку душевну організацію Риби часто плачуть, тому що їм здається, що їх ніхто не любить і не розуміє. Хоча більшість з них чудово розуміє, що це не так – і рідні, і друзі, готові допомогти і підтримувати. Проте все одно Риб переслідує страх, що вони залишаться самотніми, їх забудуть, вони будуть непотрібними. Риби бояться, що настане момент, коли люди не будуть реагувати на їх потребу в підтримці. І астрологи не виключають таку ймовірність. Адже, якщо весь час кричати «вовки», коли їх немає, може статися, що, коли вони з’являться, о вже ніхто їм не повірить. Тому Рибам варто зробити висновок.

Знак зодіаку Риби боїться старіти

Старості бояться багато хто, але у Риб цей страх виражений особливо яскраво. Риб навіть думка про зморшки та хвороби неймовірно лякає. Астрологи часто говорять, що знак зодіаку Риби – вічні діти, тому вони так борються з віком, як можуть. Інколи через страх старіння Риби можуть впадати в крайнощі, наприклад, «ведуться» на обіцянки шахраїв і купують пігулки «молодості». Або ж зловживають пластичними операціями.

Астрологи вважають, що Рибам не треба надто хвилюватися, тому що представники Риб у своїй більшості, як жінки, так і чоловіки, зазвичай виглядають молодшими за свій вік.

Які ще страхи є у Риб? – злидні

Через яскраву уяву Риби бояться опиниться у злиднях. Вони часто в кризові моменти в економіці, поспішають скуповувати продукти, сірники тощо. При цьому Риби схильні до необдуманих витрат – якщо завтра неминуче наближається банкрутство, потрібно терміново спустити всі гроші.

Риб переслідує страх зради

Риби не часто замислюються про почуття оточуючих. Проте, роблячи боляче іншим, підопічні Нептуна вірять у закон бумеранга і чекають на «відповідь». На жаль, у багатьох Риб так і складається життя: вони кривдять когось і потім чекають на відплату, ховаючись у свій внутрішній панцир. Проте вони навіть не розуміють, що люди не зраджують, а лише відповідають взаємністю.

Нерозділене кохання – страхи багатьох людей знаку зодіаку Риби

Астрологи зазначають, що часто Риби не наважуються освідчуються першими , тому що бояться отримати відмову. Через це вони втрачають шанс зміцнити спілкування і створити пару з симпатичною їм людиною. І часто Риби заспокоюють себе, що зате їм ніхто не зможе зробити боляче.

Як бачимо, страхи, які є у Риб і про які розповіли астрологи, можуть бути у людини будь-якого знаку зодіаку. Просто знак зодіаку Риби більш вразливий і тому, те що боїться цей знак, може бути більш яскраво виражено.

Попередження від астрологів для тих, хто вирішить, що знаком зодіаку Риби легко маніпулювати:

у багатьох може скластися враження, що Риби бояться всього і вся. Але не варто вважати Риб беззахисними. Риби не люблять виявляти ініціативу, якщо їхні проблеми може вирішити хтось інший. Але в критичній ситуації Риби перетворюються на хижаків – і тут уже хай бережуться всі ті, хто стоїть на їх шляху.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст