ГоловнаАстрологіяРиби та Рак: сумісність знаків зодіаку в коханні, дружбі, в діловій сфері...

Риби та Рак: сумісність знаків зодіаку в коханні, дружбі, в діловій сфері і в сексі

В астрології знаки зодіаку Риб і Рак мають надзвичайно вдале поєднання: вони напрочуд підходять один одному на фізичному, емоційному та духовному рівнях. Гороскоп сумісності більш детально розповідає, про Риби та Рак – яка сумісність знаків зодіаку в коханні, дружбі, в діловій сфері і в сексі.

Риби та Рак: характеристика представників цих знаків зодіакуРиби та Рак: характеристика представників цих знаків зодіаку

Знаки зодіаку Риби і Рак належать до однієї стихії – води, що наділяє їх м’якістю, добротою і тонкою душевною організацією. Всі представники цієї природної стихії мають розвинену інтуїцію і проникливість.

Люди цих знаків зодіаку наділені сильною емпатією – вміння співпереживати, відчувати емоції інших людей. Риби та Рак здатні проникати у внутрішній світ інших та розуміти справжні мотиви їх вчинків: ставите себе на чуже місце та дивитися на світ їхніми очима. Завдяки цьому, вони чудово відчувають емоційний стан партнера, знають про його приховані бажання і можуть прогнозувати події. Риби – мінливий знак, Рак – кардинальний. Перші успішно пристосовуються до будь-яких змін, другі – перебувають у постійному русі.

За всієї їх схожості цих знаків, Рак – більш практичний, він цінує матеріальні блага і прагне їх придбати. Для Риб дуже важливий духовний розвиток і створені ними людські зв’язки. Перші, Риби, вчать партнера безпосередності та сміливості, другі, Рак, часто приземлюють партнера та оберігають його внутрішній світ. Обидва емоційні та непостійні, чуйно реагують на будь-які коливання у просторі, а тому їх настрої часто змінюються. Вони вміють співпереживати один одному, тому між ними швидко виникає духовний зв’язок — саме ці знаки найбільше цінують стосунки.

І Риби, і Рак не вміють любити і дружити легковажно, просто так, не вкладаючи жодного сенсу. Обидва ніжні та дбайливі, оточують теплом своїх близьких. Вони хочуть підтримувати, дбати про важливу для них людину, зробити для неї щось приємне. У відповідь чекають такі ж знаки уваги.

Гороскоп сумісності Риб і РакаГороскоп сумісності Риб і Рака

Сумісність Риб і Рака гармонійна у всіх аспектах. Цьому, крім однієї стихії, сприяє ще й  вдала взаємодія їх планет-покровителів. Рибами керують Юпітер та Нептун. Перший дарує йому удачливість, бажання дізнатися про все потаємне і незвідане, а також філософський склад розуму. Друга планета відповідає за ефемерне мислення, мрійливість та схильність до створення ілюзій. Також Нептун — планета розчарувань: з Рибами так часто трапляється, коли вони усвідомлюють неспроможність своїх уявлень і переконань. Рак, під впливом чуттєвого Місяця, здатний захистити його від цих негараздів. Це небесне тіло – Місяць, з м’якою, жіночою енергетикою, відповідає за високий рівень емоційності свого підопічного знаку зодіаку. З’єднуючись, два водні знаки створюють глибокий кармічний зв’язок, який ніхто не може зруйнувати.

Гороскоп сумісності Риб і Рака обіцяє їм прекрасні стосунки, в яких перший грає роль дбайливого батька, другий – милу дитину. Це пов’язано з тим, що Рак більш полохливий, беззахисний і недовірливий, йому потрібно більше ласки та надійного партнера. Риби лише виграють від такого розподілу ролей, мотивуючи їх особистісне зростання. Вони вчаться брати на себе відповідальність за себе та свого партнера, усвідомлюють свою потребу у заступництві. Їхні стосунки сповнені взаємної турботи, уважної участі обох. Партнери вірні і віддані один одному в будь-яких стосунках: чи то друзі, колеги чи коханці. Перебуваючи разом, ці представники гороскопу можуть поводитись природно, не надягаючи соціальних масок, тому що вони приймають і розуміють будь-які прояви іншого. Від цього така висока цінність їхнього союзу.

Ділова сумісність знаку зодіаку Риби та знаку зодіаку РакДілова сумісність знаку зодіаку Риби та знаку зодіаку Рак

Сумісність Риб і Раку в роботі буде плідною у тій сфері, яка пов’язана з творчістю та допомогою людям. Обидва мають альтруїстичні риси, тому сфера послуг їм ідеально підходить. Риби більше прагнуть морального задоволення, Рак – матеріального, але явні кар’єрні амбіції їм чужі, тому конкуренція з-поміж них зустрічається досить рідко. Надати підтримку товаришу для них природне та необхідне бажання.

Риби та Рак: сумісність в дружбіРиби та Рак: сумісність в дружбі

Сумісність Риб і Рака в дружбі теж гармонійна. Їхній союз побудований на взаємній повазі, прийнятті та пробаченні. Вони розуміють, відчувають один одного і готові прийти на допомогу у будь-який час дня та ночі. Сильний астрологічний зв’язок підкріплюється подібними світоглядами та темпераментами. Вони завжди знайдуть чим зайнятися і про що поговорити. Якось потоваришувавши, Риби та Рак дбайливо проноситимуть свої стосунки через все життя.

Знаки зодіаку Риби та Рак: сумісність у коханніЗнаки зодіаку Риби та Рак: сумісність у коханні

Представники однієї стихії інтуїтивно відчувають один одного, одразу виділяють з натовпу та одразу прямують до обранця. Але їхні стосунки розвиваються досить повільно: вони не поспішають із головою кидатися у вир любовної пристрасті, бо дуже перебірливі у любовних справах. Їм не властиво стрибати з ліжка в ліжко у пошуках яскравих емоцій та заводити швидкоплинні безглузді романи. Зацікавившись кимось, кожен із них намагається розгледіти в партнері потенційного чоловіка чи дружину. Тому до моменту першого поцілунку може пройти багато часу, але завдяки цьому сумісність Риб і Раку у коханні доведена, а отже надійна.

Високій сумісності Риб і Рака у відносинах заздрять оточуючі, які бачать ніжне та трепетне ставлення партнерів один до одного. Два велелюбні романтики створюють навколо себе особливу особисту реальність, наповнену теплом, в яку нікого не пускають і намагаються захистити від сторонніх очей. Як і у всіх, у союзі знаку зодіаку Риби і знаку Рака не все так гладко, і тертя теж періодично виникають, але ступінь їх незначна, тому вирішуються вони досить швидко і без наслідків.

Сексуальна сумісність Риб та РакуСексуальна сумісність знаків зодіаку Риб та Раку

Сумісність Риб і Рака в інтимному житті знаходиться на високому рівні: порозуміння, що панує в побуті, має місце і в цій делікатній сфері життя. Два емоційні романтики, які люблять еротичні ласки, хтиві прелюдії і націлені на задоволення партнера – що може бути краще? Творче мислення обох дозволяє їм мати різні сексуальні відносини, вигадувати все нові і нові ігрові сценарії.

Надприродна здатність глибоко відчувати іншого дозволяє точно прогнозувати його сексуальні потреби. Взаємне бажання зробити коханцеві приємне не залишає жодного шансу для претензій та невдоволення жодного, ні обох. Виконуючи найпотаємніші, таємні бажання одне одного, знаки зодіаку Риби та Рак приречені на довірчі та тривалі інтимні стосунки.

Знак зодіаку Риби та знак зодіаку Рак – яка в них сумісність в сімейному житті?Знак зодіаку Риби та знак зодіаку Рак – яка в них сумісність в сімейному житті?

Самі зірки сприяють гармонійній сумісності Риби і Рака в шлюбі, адже сім’я та її традиції є справжніми цінностями для обох. Кожен з подружжя націлені на міцні та тривалі стосунки, народження дітей та спільну зустріч старості. Вони створюють дружну сім’ю, де все робиться разом: від вибору кольору шпалер до виховання своїх дітей. Іноді Рак занадто впертий у будь-яких питаннях і вперто відстоює свою думку, але Риби швидко вчаться м’яко згладжувати суперечності, що виникають.

Сумісність Риби та Раку в сімейному житті висока і стабільна: цьому сприяють не лише схожі погляди на світ, а й непереборне бажання подружжя бути разом. Вони розуміють, що кращого партнера їм не знайти, тому що саме в цьому тандемі кожен з них знаходить в одній особі надійного союзника, відданого товариша та однодумця, чого багатьом парам досягти дуже складно.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст