ГоловнаАстрологіяНайкращі друзі Лева по знаку зодіаку і з ким стосунки не складаються

Найкращі друзі Лева по знаку зодіаку і з ким стосунки не складаються

Представник вогняної стихії – Лев дуже цікава в яскрава особистість. Астрологи назвали, хто найкращі друзі Лева по знаку зодіаку і з ким стосунки не складаються через емоційну несумісність і різний світогляд, характер.

Найкращі друзі Лева по знаку зодіаку

Планета-управитель Лева – Сонце, наділила своїх підопічним яскравим характером і сяючою харизмою. Лев збирає навколо себе приятелів і однодумців, але дійсно по-справжньому подружити з Левом дуже складно. По-перше, складно знайти когось  з таким насиченим соціальним графіком. І хоча Леви доброзичливі, вони не поділяться своїм внутрішнім емоційним життям, поки не стануть по-справжньому близькі з вами. Леви є цінним союзником в своєму колі спілкування, і, коли людина цього знаку зодіаку ділиться таємницями, відкриває душу – це велика довіра з боку Лева.

Найкращий друг для Льва: Стрілець

Активні Стрільці знаходять собі пару в Левах. Обидва вогненних знаки – ці дві пристрасні людини

мають безмежну схильність до пригод. Лев любить натовп, Стрілець більше схильний уникати постійної уваги, але періодично – буде радий перебувати в центрі уваги. Їх загальні пригоди можуть стати епічними, сповнені нових емоцій і відчуттів.

Лев і Стрілець демонструють сміливі сторони характеру один одного, і вони складають непереможну пару. У них дуже  багато спільного: обидва знаки зодіаку є експертами, дають натхнення оточуючим і водночас – можуть бути виконавцями. Вони можуть бути такими, якими їх хочуть бачити люди. Вони можуть навіть взагалі відмовитися від пригод і просто посидіти в тихій бесіді за чашкою чаю.

Як подружитися з Левом

Бути сміливим. Лев любить людей, які не бояться жити вголос, і вони звернуть увагу, якщо ви зробите їм комплімент (бо вони теж люблять компліменти), пожартуєте або виділитеся з натовпу.

Отже

Найкращі друзі Лева по знаку зодіаку

  • Стрілець
  • Овен
  • Близнюки
  • Терези

Як бачимо, всі ці названі знаки – люблять свободу, експресію в спілкування, лідери за народженням. Представники цих знаків зодіаку відкрити до нового, до експериментів і пізнання світу.

З ким у Лева стосунки не складаються

Складні відносини в Лева можуть бути з представником земної стихії – Козерогом. Нерішучість і приземленість Козерога не дає Леву випромінювати свою силу.

Мрійливі Риби можуть дратувати Лева своєю невизначеністю, частим перебуванням в ілюзіях. Але найбільше, що напружує Лева у стосунках з Рибам, що ті надто довго йдуть до рішучих кроків. Принаймні, не так швидко, як хотілось би Леву.

Непросто складається спілкування Лева і Тельця. Астрологи вважають, що така ситуація через те, що надто різні стихії вони представляють – вогонь і землю.

Як не дивно, з повітряним знаком Водолія у Лева також можуть бути складні стосунки в дружбі. Можливо тому, що обидва знаки зодіаку мають сильну харизму і лідерські якості. І, якщо хтось не поступиться своєму другу, нічого тривалого в них не вийде.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст