ГоловнаАстрологіяЛев, характеристика знаку та цікаві факти

Лев, характеристика знаку та цікаві факти

Кожен знак Зодіаку має риси характеру, притаманні людям, народженим в цей період. Знак Зодіаку Лев не виключення і характеристика знаку та цікаві факти про Лева допоможуть краще зрозуміти цих гордовитих представників зодіакального кола.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти, що їм подарувала доля

Леви – люди, народжені в період з 23 липня по 23 серпня. Астрологічний символ Лева – ♌.

Щасливий колір для Лева: золотистий, помаранчевий, білий, червоний.

Успішний день для Лева: неділя.

Удачливі числа: 1, 4, 10, 13, 19, 22

Харизматичний Лев привертає не тільки велику кількість друзів і можливостей, але вміє переживати складні часи, не показуючи, що він у скруті. Астрологи вважають, що доля з народження дарує Леву удачу і кохання. Леви – природжені лідери, які ніколи не зупиняються на досягнутому.

В особистому житті, як тільки Лев вступає у близькі стосунки з людиною, якій він довіряє, то одразу повністю присвячує себе цій людині і буде завжди відданим.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти про три рівні розвитку душі

Астрологи вважають, що у Лева існує три рівня розвитку душі.

Перший, найвищий рівень – Сфінкс. Це міфічне створіння, наділене мудрістю тисячоліть, великий вчитель і наставник.

Другий рівень – Лев король джунглів. Тут править его представників знаку Лева. Проте, незважаючи на це, Лев завжди стане на захист і прийде на допомогу тим, кого він любить.

Третій рівень – дитинча Лева. Такий рівень розвитку душі характеризується незрілістю, не сформованістю поглядів і світогляду. Такий Лев може бути лякливим, як немовля.

На думку астрологів, всі рівні можуть бути переплетені в душі Лева і проявлятися в певні моменти життя. Вони тягнуться один до одного і не можуть існувати поодинці. Тобто, Лев може дати дуже мудру і слушну пораду і одночасно буде радіти простим речам, як дитина.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти, позитивні риси характеру

Типовий представник знаку Лев – це владна й одночасно благородна людина. Представникам Лева притаманні лідерські якості, вони природжені керівники. І при цьому можуть бути чудовими виконавцями.

Леви дуже привабливі і харизматичними, викликають довіру у інших людей, з ними цікаво і приємно спілкуватися. Зазвичай чарам Лева дуже складно протистояти.

Зорі і планети гороскопу сповна наділили представників знаку Лева, їм немає потреби прикладати надзусилля – все відбувається ніби само по собі.

В стосунках Леви дуже благородні, віддані і романтичні.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти, негативні риси характеру

Багато чого Лев отримав від народження, як дарунок Всесвіту. І  це може засліпити його, він стане пихатим, гордовитим і зневажливим до оточуючих.

Для представників Лева дуже важливо чути похвалу, щоб оточуючі захоплювалися ним, думали про них тільки добре. Леви можуть надіти масу доброчинності, хоча такими можуть і не бути. Крім цього, Леви можуть бути жорстокими, їм притаманне марнославство.

Як і в кожної людини, в характері Лева переплітаються як позитивні риси, так і негативні. Головне знати, як краще спілкуватися з представниками цього знаку і тоді спільне життя або проведений час, будуть насичені неймовірними подіями.

Які Речі дратують представників знаку Лев.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст