ГоловнаАстрологіяЧому ваше самопочуття змінюється на Молодик є пояснення астрологів

Чому ваше самопочуття змінюється на Молодик є пояснення астрологів

Новий Місяць (Молодик) – час, в який Місяць позбавлений своїх сил. Фази Місяця по-різному впливають на знаки Зодіаку. Але той факт, що місячні фази мають вплив на енергетику і самопочуття людини, відомий дуже давно. Молодик в такому сенсі не постійно і не завжди до кінця передбачувано діє. Тому необхідно враховувати конкретний знак Зодіаку, в якому знаходиться новий Місяць, а також персональний знак кожного з нас.

Новий Місяць і його вплив на знаки Зодіаку стихії вогню

Загалом, якщо ви представник вогняної стихії, новий Місяць для вас – найкращий час, тому що Місяць є антагоністом вогняних знаків Зодіаку. І коли Місяць слабий, вогняні знаки  можуть проявляти енергію максимально.

На Молодик відбувається очищення Овна від негативу

Місяць – антагоніст Овна, тому його слабкість на Молодик, в момент енергетичної перезарядки, йде Овнам тільки на користь. В Молодик представникам цього Знаку можна медитувати на очищення від негативу. Також Овен може займатися духовними пошуками, читанням молитов, йогою і не обмежувати фізичні навантаження.

Новий Місяць – це максимально сприятливий для Лева час починати нові справи

Молодик – позитивне явище для Лева, бо Місяць негативно відноситься до цього знаку. У цей короткий відрізок часу Лев може сміливо братися за будь-які справи і йти до своїх найсміливіших цілей. Це дуже позитивне час для Лева у будь-яких нових починаннях і для зміни обстановки.

На Молодик Стрілець отримує можливість розвитку

Місяць – антагоніст Стрільців, і його слабкість в період оновлення енергетики тільки на руку представникам цього знаку Зодіаку. Астрологи відзначають, що на Новій Місяці цим людям можна сміливо займатися духовними пошуками, навчанням і накопиченням знань. Пам’ять у Стрільця в цей період часу неймовірно сильна.

Новий Місяць і його вплив на знаки Зодіаку стихії землі

Молодик впливає на земляні знаки таким чином, що вони відчувають упадок енергії. Особливо новий Місяць небезпечний для знаку Тілець, тому що Місяць є його покровителем і коли місяць слабкий, дуже слабкий і Тілець.

Новий Місяць для Козерога – найкращий час подорожувати і байдикувати

Слабкість Місяця на Молодика дозволяє Козерогу ефективно відновлювати ауру, очистити житло від негативної енергії. На Молодик відбувається оновлення Місяця, разом з ним подібне відчуває і Козерог. Це дуже хороший час для відпочинку і байдикування, для романтики та подорожей. Ще Козерогам в такі періоди щастить у фінансовій сфері.

Тілець повинен на Молодик бути дуже обережним

Період Молодика може викликати у Тільця загострення кармічних хвороб. Астрологи рекомендують представникам цього знаку з’ясувати причини їх появи і як їх усунути. Це небезпечний час для Тільця, бо Місяць його головний покровитель. Представникам цього знаку такий слабкий стан Місяця – на Молодик, тільки шкодить.

Діва на новий Місяць відчуває спад у всіх сферах життя і повинна берегтися

Загалом Місяць сприятливо відноситься до Діви. Тому Молодик з його ослабленням енергії – не дуже добре для цього знаку. У період оновлення Місяця, Діви відчувають емоційний спад, а також ревнощі. Причому не тільки в коханні, а й у професійній сфері.

Новий Місяць і його вплив на знаки Зодіаку стихії повітря

Якщо ви належите до знаку стихії повітря, новий Місяць не впливає на вас значно – все в житті рухається практично у звичному темпі. На повітряні знаки вплив Місяця мінімальний.

Молодик практично не впливає на Терези

Люди, народжені під сузір’ям Терезів, не залежать від впливу Місяця. Тому час Молодика вони можуть використовувати для пошуку себе, для творчості і інтелектуальної діяльності. Це важливо, адже Терези можуть інколи легковажити, не розуміючи свої життєві цілі. На Молодика люди цього знаку можуть займатися звичними справами, розпочинати нові проекти. Головне – пам’ятати про те, що по-справжньому важливо.

Новий Місяць не суттєво впливає на Водолія

У людей, народжених під знаком Водолія, незважаючи на нейтральні відносини з Місяцем, на Молодик можуть з’являтися негативні установки, що руйнують стосунки. Водолія може надумати собі, що його обдурюють. Іноді на Молодик Водолії стають нервовими і ревнивим. Тому для них важливо у ці короткі періоди безсилля Місяця зберігати спокій і внутрішню рівновагу.

Близнюки не відчувають вплив нового Місяця

На Близнюків Місяць практично не впливає, тому і Молодик не відіграє особливої ролі в житті цих людей. У цей день техніки матеріалізації думок можуть виявитися корисними. Проте для Близнюків домагатися свого набагато простіше працею і правильним розподілом енергії. Молодик для Близнюків – це лише привід згадати про свої справжні цілі і завдання.

Новий Місяць і його вплив на знаки Зодіаку стихії води

В цілому, Місяць має суттєвий вплив на знаки водної стихії. Але цей вплив окремі знаки відчувають по-різному. Для Рака це час емоційного упадку, для Скорпіона – навпаки, може бути часом прозріння і піднесення. Але для Риб – це найбільш складний час за весь місячний період, тому що Місяць є покровителем Риб і вони дуже  гостро відчувають його відсутність на небосхилі.

Молодик позбавляє Рака енергії

Місяць протегує представникам знаку Рака. Тому його часткова або повна відсутність на небосхилі діє тільки проти них. Найбільше в такій ситуації страждає особиста сфера життя Рака. Раку під час молодого Місяця треба зосередитися на важливих справах і позбутися деструктивного егоїзму через чутливу натуру.

Новий Місяць – позитивний час для Скорпіона

На Молодика позитивний час для Скорпіона. Цей короткий проміжок часу Скорпіон може використовувати свій потенціал по максимуму, або ж просто відпочити від усього, усамітнившись будинку, якщо Молодик випав на вихідний день.

На Молодик Рибам дуже складно

Місяць являється покровителем знаку Риб. Тому у його період найслабшого стану, коли Місяць новий, для Риб може настати складний час. У цих людей, все буде йти не так, неможливо буде працювати, відчуватиметься знесилення. В особистому житті зростає кількість сварок. На щастя, період Молодику короткий, що означає, що Риби можуть впоратися з тимчасовими негараздами.

Як впливає протилежний Молодику повний Місяць на всі знаки Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст