ГоловнаАстрологіяЯк залучити удачу в суботу, щоб отримати підтримку Сатурна

Як залучити удачу в суботу, щоб отримати підтримку Сатурна

Субота, як правило, у більшості людей – вихідний день. Астрологи розповіли, як залучити удачу в суботу і використати сили управителя цього дня, яким являється планета Сатурн.

Чим можна займатися в суботу?

Планета-покровитель суботи – Сатурн, вимагає дисципліни і порядку: як в думках, так і в домівці. Отже, цей день підходить, щоб навести чистоту у вашому житлі, зробити його затишним і приємним.

Навести лад в почуттях і думках куди складніше, ніж навести чистоту в домівці. Проте, якщо це поєднувати з фізичними навантаженнями, то все проходить легше. Думки ніби прочищаються самі по собі паралельно зі створенням затишку вдома. Саме в день Сатурна – в суботу, може прийти ідея, як покращити або відновити стосунки з якоюсь людиною. В суботу легше порозумітися з кимось. Розмова вийде відвертою.

В суботу люди не готові сприймати щось нове, тому що Сатурн – це консерватор. Звідси і небажання щось змінювати, прислухатися до революційних ідей. Зате саме час згадати про сімейні цінності, традиції. Добре проводити час в родинному колі, з дітьми.

На стіл в перший вихідний день тижня краще подавати страви, приготовані за традиційними, перевіреними рецептами. Ваші кулінарні експерименти навряд чи будуть в цей день оцінені домочадцями або гостями. А ось традиційні страви будуть сприйняті «на ура» і принесуть приємні моменти.

Що робити, щоб залучити удачу в суботу

Планета Сатурн – покровитель суботи. Це найхолодніша і аскетична планета, яка любить дисципліну, усамітнення і спокій. У суботу краще побути наодинці з собою, відпочити, помедитувати, осмислити свої цілі, підвести підсумки. Цей день ідеальний для всього, де необхідний тверезий, реалістичний і практичний підхід.

Сатурн – це планета непростого життя. Тому астрологи рекомендують в цей день тижня стримуватися від покарання дітей. Навіть, якщо вони нашкодили або поводяться не дуже чемно. Особливо це стосується підлітків, які люблять проявляти свій бунтарський дух. У сучасної дитини достатньо складнощів у житті, тому не варто нотаціями і повчаннями псувати їм вихідний. Звичайно, якщо це не перетинає межі припустимого. В суботу краще похвалити дитину чи близьку людину. Теплі слова, сказані в суботу, будуть дуже доречними у будь-якій ситуації.

Один із символів, який несе планета Сатурн – це хрест. Ось чому саме в цей день часто приходять думки про свій життєвий шлях. Часто це спричиняє сум, дискомфорт. Але розрадити погані думки допоможуть медитації, роздуми, прогулянки.

У суботу варто розмовляти стримано, спокійно. Не треба піддаватися пориву розповісти комусь про свої проблеми або неприємності. Не зловживайте увагою і часом інших. Якщо запланували на суботу зустріч з одним, то спілкуйтеся з ним коротко, не затримуйте людину. Якщо ж зустріч запланована як дружні посиденьки, слід добре відпочити і отримати насолоду від спілкування.

Сатурн допоможе вам в суботу зробити вигідні покупки. Саме в цей день нам складніше розлучатися з грошима. Тому ми частіше роздумуємо, чи варто купувати якусь річ. Найчастіше приходить думка про те, що без неї цілком можна і обійтися. Так що заради економії сімейних фінансів плануйте шопінг саме на цей вихідний день.

Що не варто робити в суботу?

Управитель першим вихідним днем – Сатурн, планета карми, порядку, дисципліни. Тому є речі, які потрібно намагатися уникати в суботу

  • легковажність;
  • надмірна чутливість;
  • поганий настрій, який відображається на оточуючих;
  • негативні емоції;
  • сварки і суперечки;
  • переїдання і надмірне вживання алкоголю.

Головне, що вимагає покровитель суботи Сатурн- пам’ятайте про те, що за всі свої слова і вчинки ви несете відповідальність. У всьому сьогодні необхідна помірність, обмеження; в їжі у тому числі. Тому важливо знати і розуміти, як залучити удачу в суботу.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами