ГоловнаАстрологіяЕгоїстичні знаки Зодіаку

На думку астрологів, існують егоїстичні знаки Зодіаку. Це не означає, що представники інших знаків виділяються своєю надмірною добротою, чи не бувають егоїстичними. Просто люди, народжені під цими трьома сузір’ями, за своїми характерними рисами, частіше за інших проявляють себелюбство і зверхність. Хоча і не всі люди цих знаків являються егоїстами, часто – навпаки.

Егоїстичні знаки Зодіаку: Овен, Близнюки, Стрілець

Овен

Люди, народжені під знаком Овна, завжди ставлять себе на перше місце. Своїм близьким вони можуть зробити боляче через свою запальну вдачу – часто вони не можуть втримати свої емоції під контролем. Якщо Овен сердиться, він обов’язково скаже про це. Люди Овна вважають себе кращими за інших. Вони завжди намагаються тримати ситуацію під контролем. Егоїстичні представники знаку Овна в будь-якій суперечці чи сварці, вважають що тільки вони – переможці і завжди праві!

Близнюки

Енергійні і товариські Близнюки багатьом подобаються, але варто познайомитися з цим знаком ближче і можуть виникнути певні сумніви. Адже Близнюки терпіти не можуть ніяких обмежень. Егоїстичні Близнюки вважають, що можуть дозволити собі все, що самі захочуть. Люди, народжені під сузір’ям Близнюків, часто ображають найближчих, зраджують, фліртують у них на очах з іншими. Але не завжди і не всі Близнюки вчиняють егоїстично.

Стрілець

Познайомившись з людиною, народженою під знаком Стрільця, важко запідозрити, що вона – егоїст. Він привабливий і веселий, допитливий і цікавий. Але йому немає діла до почуттів інших людей. Стрільці експериментатори і вважають за краще все перевіряти ще раз. Одного разу Стрільця може прийти в голову думка перевірити твердження, що не можна зустрічатися відразу з двома … І вони це зроблять! Але не всі Стрільці такі легковажні і черстві до почуттів інших.

Ви не можете копіювати текст