ГоловнаАстрологіяБлизнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не...

Всі люди різні і хтось з кимось – ідеальна пара, а хтось – не уживається ніяк. Астрологи вважають, що на це впливає гороскоп знаків зодіаку. Фахівці розповіли про знак Близнюки і хто для них є гарна пара по знаку Зодіаку. Також, астрологи пояснили з ким і чому – вони зовсім не пара.

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім у стихії Вогню: Овен, Лев і Стрілець

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім
Знаки стихії вогню і Близнюки

Овен і Близнюки

Пара Близнюки і Овен весело і цікаво проводять час один з одним. Близнюки не будуть сумніватися у рішеннях і лідерстві Овна і завжди підтримають у його починаннях. Овен, у свою чергу, вміє ставити Близнюки хочу у якісь рамки, не ображаючи їх і вирішувати проблеми Близнюків.

Близнюки і Лев

Цій парочці подобається весело проводити час разом без серйозних зобов’язань. Вони не будують ніякі далекоглядні плани, але це їм ніскільки не заважає. При цьому Близнюки і Лев можуть радісно планувати, як захопити світ разом – для них це захоплююче заняття.

Стрілець і Близнюки

Досить непроста ситуація у парі Стрілець і Близнюки. Стрілець намагається рухатися цілеспрямовано до певної мети, а Близнюки постійно змінюють напрямки руху. Саме це і заважає їм бути щасливими у парі. Прямолінійний Стрілець ніяк не може зрозуміти мінливих і завжди різних Близнюків.

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім у стихії Землі: Тілець, Діва, Козеріг

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім
Чи є пара для Близнюків у стихії Землі

Тілець і Близнюки

Астрологи вважають, що це неможлива пара. Вони не зможуть жити щасливо, тому що вічна стабільність стихії Землі у знаку Тільця не можуть ужитися з вічно мінливим повітряним Близнюком. Це і стане причиною суперечок, сварок, конфронтації. Фахівці радять краще і не починати стосунки. Але кожен вирішує сам.

Близнюки і Діва

Близнюки буде бісити вічна «правильність» і «логічність» поведінки і стилю життя Діви. А для Діви буде постійним подразником те, що ніби розумна людина – Близнюки, поводиться, наче дитина. І вони не розуміють причинно-наслідкових зв’язків у поведінці один одного. Астрологи вважають, що у таких стосунків між Дівою і Близнюками, немає майже ніяких шансів.

Козеріг і Близнюки

Для багатьох буде несподівано, але астрологи вважають, що Козеріг і Близнюки – чудовий і неймовірно продуктивний союз. За умови, якщо кожен з партнерів буде поважати інтереси і бажання своєї другої половинки. У цій парі Близнюки задають напрямок і цілі, а Козеріг їх досягає, змітаючи усі перешкоди на шляху з притаманною йому впертість.

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім у стихії Повітря: Близнюки, Терези і Водолій

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім
Повітряний знак Близнюки і хто їх пара серед своєї стихії

Близнюки і Близнюки

Ще та парочка – Близнюки і Близнюки, тому що просто ніколи не можливо прогнозувати, що від них очікувати: як від пари в цілому, так і від кожного окремо. Хоча життя в них буде цікавим, незвичайним, і точно – не сумним. Проте проблем в цій парі буде більш ніж достатньо, і, як не дивно – часто через непорозуміння.

Терези і Близнюки

Пара з представників цих знаків – Терези і Близнюки, унікальний приклад, коли вони не зациклюються один на одному, а з задоволенням ведуть соціально активне життя. Вони можуть керуватися різними цілями, але не будуть заважати один одному. Астрологи кажуть, що пара Терези і Близнюки – це приклад того, як може виглядати щастя.

Водолій і Близнюки

Повітряні знаки – і Водолій, і Близнюки – інтелектуали. Часто у такому союзі кохання, романтичні почуття чи відходять на дальній план, чи взагалі зникають. Але це ніскільки не знижує цінність такого союзу. Бо це по-справжньому дружні стосунки, засновані на повазі, які не погіршуються з часом.

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім у стихії Води: Рак, Скорпіон і Риби

Близнюки і їх пара по знаку Зодіаку, а з ким вони не пара зовсім
Пара для Близнюків серед знаків стихії води

Рак і Близнюки

Сімейний Рак буде будувати надійно основу для спільного життя і побуту. Але Близнюків лякає сам термін «надійна основа» і побут – як такий. Їм це сумну, не цікава, обтяжливо і тому, зовсім не потрібно. На жаль, але щасливе життя цієї пари – Рак і Близнюки, малоймовірне.

Близнюки і Скорпіон

Астрологи категоричні щодо цього союзу – ніяких шансів. Тому що це конфлікт дуже схожих, але неймовірно різних особистостей. І Близнюки, і Скорпіон бачать і цінують можливості, але при цьому роблять це зовсім по-різному. Крім того, обидва знаки розумні, вперті і за словом у карман не полізуть.

Риби і Близнюки

Цікавий союз може бути між Рибами і Близнюками. Близнюки можуть грати ту роль, яку запропонують їм Риби. Тому що Близнюки мають все для цього необхідне: чудові акторські дані, високий інтелект. Також вони вміють непогано розбиратися з емоціями, що у спілкуванні з Рибами дуже доречно. На логічне питання – навіщо це Близнюкам? Дуже проста відповідь: Риби дадуть те, що їм так потрібно. Адже Близнюки люблять, коли їх хтось любить і цінує, незважаючи на всі вибрики і легковажний характер.

Ви не можете копіювати текст