ГоловнаАстрологіяБлизнюки: дотепна і правдива характеристика

Близнюки: дотепна і правдива характеристика

Астрологами була зроблена дотепна і правдива характеристика знаку Близнюки. Цей гороскоп подано у гумористичній формі, але показує головні риси представників цього знаку Зодіаку.

  1. Близнюки дуже люблять всіх, хто добре до них ставиться. Навіть, якщо Близнюки не часто з Вами розмовляють, не думайте, що вони вас не цінують.
  2. Близнюки не цукерка, щоб бути всім до смаку. Вони горішок, який не всім по зубах!
  3. Девіз Близнюків: якщо не можна, але дуже хочеться, то потрібно обов’язково!
  4. Про що мріють Близнюки: щоб подув літній, теплий, що перехоплює подих, вітер змін, і здув геть з їхнього життя все зайве.
  5. Характеристика вказує, що, якщо Близнюки вирішать зробити когось щасливим, то людину вже ніщо не врятує!
  6. Вам ніколи не вдасться дізнатися, що у Близнюків на душі, якщо вони самі того не захочуть. Але якщо вони Вам довірилися, знайте, Ви для них – один з найближчих друзів!
  7. Близнюків можна здивувати лише коханням … Справжнім, щирим, без обману і зради … А решта Близнюки вже бачили …
  8. Близнюки не люблять нав’язуватися – і це правда, та в залежності від життєвої ситуації, вона не завжди дотепна. Коли вони відчувають, що людина ставиться до них не як раніше, вони починають віддалятися. Так можна втратити друга знаку Близнюки
  9. Жінки-Близнюки люблять впевнених чоловіків. Сміливих, розумних, не тюхтіїв. Чоловіків, які вирішують, беруть відповідальність, швидко розуміють, не сумніваються, створюють – не руйнують, думають і ведуть тебе за собою.
  10. Жінок-Близнюків не можна перевиховати. Вони можуть тільки, як хвилі, розбитися об скелю під назвою “справжній чоловік” і заспокоїтися.

Ось така дотепна і правдива характеристика, яку отримали Близнюки від астрологів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст