ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки зодіаку в грудні 2022 на яких чекає успіх

Знаки зодіаку в грудні 2022 на яких чекає успіх

Непростий, але цікавий період очікує нас в останній місяць року. Астрологи назвали два знаки зодіаку, на яких чекає успіх в грудні 2022 року. І хоча в деяких основних планет розташування в цей період несприятливе, знак зодіаку Рак та Риби будуть найспішнішими.

Розташування основних планет та їх вплив на знаки зодіаку, на яких чекає спіх в грудні 2022

Астрологи нагадують, що розташування на небосхилі планет буде не найкращим. Тому в багатьом представникам зодіаку не варто сподіватися на великі досягнення.

Марс все ще перебуває в ретрограді і буде йти у зворотному напрямку аж до 11 січня 2022 року

Швидкий Меркурій та красуня Венера на початку грудня змінюють знак зодіаку і будуть перебувати в Козерозі.

Велика планета Юпітер наприкінці листопада стала директною, але ще не набрала своєї потужної сили. А планета Нептун виходить з ретроградного руху 5 грудня 2022 року.

Знаки зодіаку в грудні 2022 на яких чекає успіх – Рак

Знаки зодіаку в грудні 2022 на яких чекає успіх - Рак

Спільний вплив на знак зодіаку Рак планет Венера, Марса та Меркурій буде найменшою серед всіх представників зодіакального кола. Це означає, що небезпек та проблем у їхньому житті буде на порядок менше.

А ось вплив Юпітера та Нептуна на Рака дуже істотне. Особливо це стосується великої планети щастя, Юпітера. Завдяки його впливу у представників Рака в грудні буде надзвичайно потужна інтуїція. І їх внутрішній голос буде допомагатиме у багатьох життєвих питаннях.

Крім того, Юпітер допоможе Раку стати самостійним і більш оптимістичним. В грудні людям цього знаку зодіаку буде набагато простіше справлятися з проблемами без допомоги оточуючих. І це дуже добре, тому що наприкінці 2022 року інші люди стануть менш добродушними та будуть проявляти більше егоїзму.

Планета Нептун також допоможе Раку у збільшенні удачі – він подарує людям цього знаку зодіаку можливість зробити все правильно, але без уваги до деталей. Нептун допоможе Стрільцям зробити всі важливі передноворічні покупки, уникнути обману та брехні, а також допоможе несвідомо та максимально швидко приймати рішення, від яких може залежати майбутнє.

Знаки зодіаку в грудні 2022 на яких чекає успіх – Риби

Знаки зодіаку в грудні 2022 на яких чекає успіх - Риби

Ще один знак зодіаку, якому пощастить у грудні – це Риби. На початку зими Рибам буде комфортно та легко. Астрологи порадили Рибам без потреби не починати розв’язувати складні завдання. Всесвіт сам вирішить, що і як треба робити Рибам. А ще – не слід шукати на свою голову зайвих пригод — хіба що в коханні.

Особливо поталанить Рибам в сфері кохання. Астрологи вважають, що це непоганий період  для пошуку другої половинки та зміцнення вже існуючих відносин. У любовних справах грудень виявиться місяцем приємних осяянь та не менш приємних поворотів долі.

Астрологи рекомендують представникам знаку зодіаку Риби проводити більше часу з друзями, родичами. Знайомитися з новими людьми можна як наживою, так і за допомогою інтернету. Нептун допоможе збільшити кількість приємних випадкових зустрічей.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст