ГоловнаАрхів АстрологіяТерези мають гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл мають Терези. В ньому відомий астролог виклала передбачення та астрологічні прогнози, базуючись на розташуванні планет у Домах гороскопу Терезів. Також, Анжела Перл дала поради і застереження представникам цього знаку щодо кроків для покращення свого життя у вересні. 18 серпня астролог радить «залягти на дно» і не робити ніяких активних рухів

Терези мають гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 14 число

Популярний астролог вважає, що вересень дуже позитивний місяць, бо можна брати шлюб, можна робити хірургічні чи косметичні операції, можна розпочинати нові проекти і започатковувати бізнес. Все це буде мати успіх, проте є один день виключення.

Перші два тижні вересня Терези проведуть під впливом 12 Дому гороскопу – Дом завершення циклу. Терези скоро будуть святкувати свій день народження. В останній місяць перед днем народження, завжди залишається мало енергії. Тому Терези можуть відчувати нестачу енергії і сил, можливо, це час взяти тайм-аут і відпочити.

Молодик 30 серпня перебуває в останньому, 12 Домі гороскопу Терезів. Тому в цей період краще завершувати справи, доробляти незакінчене, а не розпочинати нове з 1 по 14 вересня в період впливу Молодика.

Чотири планети: Сонце, Меркурій, Венера і Марс перебувають у 12 Домі гороскопу перші два тижні вересня. Анжела Перл радить у цьому зв’язку позбуватися від усього зайвого: непродуктивної роботи, токсичних стосунків, неприємних Вам людей та енергетичних вампірів, мотлоху в домівці і на роботі. Це допоможе звільнити місце для нової енергетики для руху вперед.

Якщо Терези хвилює тема великої ваги, цей період дуже вдалий для того, щоб позбутися зайвих кілограмів. Можна скористатися порадами, як правильно харчуватися і які дієти більш за все підходять для знаку Терези.

Цей період дуже сприятливий для дальніх поїздок, для відряджень, для оздоровлення у санаторії. Також, перша половина вересня 2019 року вдала для питань еміграції, переїзду, для навчання або роботи за кордоном.

12 Дом гороскопу може відкрити якісь таємниці. Планети: Венера – жіноча енергетика, Марс – чоловіча енергетика, вказують на ймовірність таємних побачень або прихованого від сторонніх роману. Анжела Перл застерігає Терези: Ви повинні бути обережними, бо, якщо це таємний роман, то про нього можуть дізнатися.

Сонце в 12 Домі означає можливість відряджень. А ще – це наше здоров’я і самопочуття. Перебування в 12 Домі завершення Сонця, в плані здоров’я, вказує на необхідність обстеження та перевірки свого самопочуття.

Гороскоп на вересень від Анжели Перл для Терезів вважає, що тема ізоляції буде актуальною в першій половині місяця. Ви можете бажати усамітнюватися. Можливо, багато представників Терезів, за таким розташуванням планет у 12 Дому гороскопу, захочуть вивчати езотеричні науки: астрологію, таро, Рейкі й інші духовні практики.

Терези мають гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл на Повний Місяць

Повний Місяць 14 вересня 2019 року відбувається у 6 Домі роботи, здоров’я і самопочуття Терезів. 6 Дом це також режим дня, скільки ми працюємо і відпочиваємо, наскільки ми слідкуємо за собою і своїм здоров’я. Повний Місяць у 6 Домі може висвітлити якусь проблему по здоров’ю у Терезів.

Повний Місяць допоможе представникам цього знаку зрозуміти, що потрібно міняти режим харчування або роботу, тому що через навантаження, Ви стали погано почуватися або Вам занадто довго добиратися до неї.

Популярний астролог Анжела Перл радить Терезам на Повний Місяць проаналізувати і позбутися зайвих і обтяжливих обов’язків чи зобов’язань, які заважають Вам жити нормальних життям.

Повний Місяць – це завжди ясність. Гороскоп на вересень від Анжели Перл передбачає, що в 6 Домі роботи, 14 вересня, можуть з’ясуватися питання щодо роботи. Можливі новини щодо роботи, зміна керівництва, в колективі з’являться нові співробітники.

У деяких представників знаку Терези може з’явитися бажання звільнитися – і Ви приймете таке рішення. Можлива й зворотна ситуація – на Повний Місяць Терези можуть отримати пропозицію додаткового заробітку або додаткове навантаження по роботі: навчити нового колегу, у відрядженні владнати ділові питання.

Терези мають гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 31 число

Дві планети: Меркурій і Венера 15 вересня 2019 року входять у  Ваш знак – сузір’я Терезів у 1 Дом Вашого гороскопу. Венера – це планета-покровитель Терезів. Коли Венера перебуває у Вашому 1 Домі – це символізує Вашу зовнішність і все, що стосуються безпосередньо Вас особисто: яка Я – зовні, духовно, професійно, іміджево.

Венера надасть енергію і Терези будуть просто випромінювати красу і щастя, Ви отримаєте радість і задоволення від чогось, що принесе вам планета-покровитель через оточуючих людей.

Починаючи з 15 вересня, гороскоп від Анжели Перл радить налагоджувати стосунки, миритися, домовлятися – Венера буде дуже сприяти дипломатичності у Вашому житті. Завдяки такій допомозі, Вам буде легко вмовити будь-кого на все, що Вам потрібно.

Терези можуть змінити свій стиль і, завдяки Меркурію, стануть більше спілкуватися. Ви будете бажаним гостем у любих компаніях та спільнотах. Ваш гарний настрій і харизма буде притягувати до себе нових людей, як в діловій сфері, так і в романтичному сенсі.

Сонце 25 вересня входить у Ваш 1 Дом гороскопу – це Ваш Дом, Терези. Сонце – це енергія, сила, настрій. Розпочинаються Ваші Дні народження і Сонце підсилить щастя і радість, Ви будете активні у всіх сферах життя.

28 вересня Молодик перебуває у сузір’ї Терезів і там же перебуває Сонце. Це дуже важливий Молодик, адже у Вашому знаку він буває лише раз на рік. Гороскоп на вересень від Анжели Перл підказує представникам знаку Терези: Ви можете щось розпочати. Наприклад, Ви починаєте новий бізнес, Ви розпочинаєте нові стосунки, Ви плануєте своє нове життя. 28 вересня дуже вдалий день для таких справ і вчинків. Це, ніби, щось посадити і потім воно буде рости і розвиватися, скористайтеся таким шансом.

Якщо Терези святкують свій День народження у проміжок з 25 вересня по 1 жовтня, то цей Молодик впливає на нього. Гороскоп від Анжели Перл підкреслює, що у цих представників знаку Терези, найближчі 12 місяців починається новий цикл Вашого життя. Обов’язково у Вашому житті станеться щось нове: нова робота, нові стосунки, нові проекти, новий бізнес, нове житло, нові пригоди, нове хобі, нова дитина (народження або вагітність).

Анжела Перл вважає, що гороскоп на вересень 2019 року дуже сприятливий для знаку Терези. Тому що Ви зможете і завершити якісь важливі справи спочатку місяця і Ви зможете розставити всі крапки над І. Разом з тим, Терези можуть розпочати нові проекти, бо з 15 вересня у Вас пішов час започаткувань і проектування нового, просування у всіх сферах життя.

Терези мають гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл і деякі застереження та уточнення

День, коли не варто нічого робити, потрібно, за можливості, перенести всі планові операції, важливі переговори і справи на інший день – 18 вересня 2019 року. В цей день планета Сатурн буде розвертатися з ретроградного стану. Тому атмосфера зірок і планет гороскопу буде в деякому хаосі і це несприятливий час для роботи і змін. Тому, цього дня краще нічого важливого не робити.

Розворот Сатурну з ретрограду дасть змогу нарешті зрушити справам з місця після 18 вересня. Сатурн – це планета перешкод і карми. Сатурн з квітня 2019 року перебуває у 4 Домі гороскопу Терезів. 4 Дом – це нерухомість, місце проживання, сім’я. Тому всі справи, які довго «стояли на паузі» в цих сферах життя, почнуть поступово рухатися вперед і вирішуватися.

Ви не можете копіювати текст