ГоловнаАрхів АстрологіяТерези: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл

Терези: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл для представників знаку Терези вже відкритий для ознайомлення. Головна подія, яка впливає на Ваше життя в останній місяць осені – ретроградний Меркурій з 1 по 20 листопада. Як вплив ретроградного Меркурія й інших планет і зірок гороскопу відобразиться на житті Терезів, можна дізнатися з астропрогнозу Анжели Перл.

Основні сфери для Терезів, на яких зосередяться планети гороскопу – фінансова сфера і сфера спілкування і родинних зв’язків.

Терези: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл розкаже про вплив ретроградного Меркурія

Більшу частину листопада з 1 по 20 число Меркурій буде рухатися у зворотному напрямку. Планета Меркурій являється покровителем торгівлі, комунікацій, документів, інформації, техніки і подорожей. Тому всі сфери життя, якими опікується Меркурій, будуть дещо ускладнені.

Анжела Перл радить перенести всі важливі рішення щодо підписання важливих угод, документів на нерухомість чи покупку авто, офіційну реєстрацію бізнесу або шлюбу на більш пізній період, а саме з 21 листопада, коли Меркурій вийде з ретрограду. Також, перенесіть покупку техніки – телефонів, гаджетів, комп’ютерів тощо на після 20 листопада. Інакше, техніка може ламатися, губитися. Якщо такої змоги немає, тоді зберігайте чеки, щоб була можливість в разі необхідності здати або обміняти товар.

Ретроградність Меркурія проходить у секторі фінансів, цінностей Терезів. Це вказує на можливість витрат, емоційних покупок, про які Терези пізніше будуть жалкувати.

Терези можуть відчуту втрату цінності речі, купленої  в період ретроградного Меркурія. Тому добре зважуйте чи насправді так необхідна ця покупка Вам саме зараз у період ретроградного Меркурія. Наприклад, якщо Ви придбаєте квартиру, то дуже скоро вона може впасти у ціні або перестане Вам подобатися.

В діловій і фінансовій сфері  з 1 по 20 листопада Анжела Перл застерігає Терези від започаткування нових бізнес-проектів. Краще завершуйте вже розпочаті справи чи проводьте підготовку до нового, але не розпочинайте справу офіційно. Не бажано брати кредити, бо їх складно буде віддавати.

Терези: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл
Меркурій перебуває у ретрограді з 1 по 20 листопада 2019 року

В період ретроградного Меркурія будуть вдалими операції з перефінансування кредиту або перероблення страховки. Тобто справи, які потрібно вдосконалити через доопрацювання або перероблення.

Терези: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Початок листопада буде проходити під впливом Венери, яка перебуває у Вашому 3 Домі гороскопу. Це Дом спілкування, родичів, знайомств, поїздок. Терези можуть познайомитися з милою і приємною людиною. В першій половині листопада Терези можуть почати навчання і Вам буде подобатися колектив.

Терези можуть розраховувати на гарно новину або позитивну інформацію по важливому для себе питанню. Якщо у Вас буде перездача іспитів, то вона буде успішною.

Повний Місяць 12 листопада перебуває у Вашому 8 Домі фінансів. Взагалі, Повний Місяць – це завершення, підбиття підсумків. Також, він – висвітлення прихованої інформації та розкриття таємниць. В такому сполученні це вказує, що Терези можуть отримати нагадування про свої фінансові зобов’язання. Можливо, що в Вашій сім’ї перерозподілиться дохід між членами родини: хтось стане заробляти більше, чи, навпаки, менше.

Анжела Перл застерігає Терези, щоб у такі ситуації Ви не приймали ніяких імпульсивних рішень, тому що поєднання Повного Місяця з Ураном. А Уран – планета несподіванок, сюрпризів. Тому, щоб не отримати неприємний сюрприз, не можна діяти зопалу і необдумано.

Терези: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

Друга половина листопада, особливо з 20 числа, стане більш активною для Терезів, адже Марс входить у Ваш 2 Дом грошей і фінансів. Марс – планета активних дій, войовничості та змагання. Терези після 20 листопада можуть розпочати свій бізнес, навіть невеликий, наприклад, зроблений букет (гербарій) осінніх квітів продасте через інтернет. Тобто Марс спонукає Вас діяти у секторі фінансів і грошей. Можливо, Терези отримають пропозицію роботи і підуть на нове місце. Ви будете шукати і знаходити нові або додаткові джерела доходу.

Якщо Терези мали якійсь старт ап, то після 20 листопада велика ймовірність, що він почне монетизуватися, зрушить з місця в позитивну сторону фінансова сторона проекту.

Гороскоп на листопад 2019 року застерігає Терези від можливих надмірних витрат, які може спровокувати Марс.

Після 23 листопада на Терези очікують приємні новини і зустрічі з родичами або знайомство з сусідами. Ймовірна поїздка в приємні місця (недалеко). Терези будуть більш активними у спілкуванні і буде краща комунікація з оточуючими.

Молодик 26 листопада перебуває у Вашому секторі інформації, стосунків, родичів. Молодик – це початок чогось нового: проекту, стосунків, справ. В цей період Терези  можуть придбати авто, мати приємне знайомство. Багато представників знаку Терези захочуть отримати нові навички в цікавій для них сфері діяльності. Наприклад, Ви підете на курси створення ікебани, щоб потім через інтернет продавати свої букети для оформлення домівок.

Гороскоп на листопад радить Терезам йти навчатися на Молодик – це чудовий час і сам процес здобуття знань Вам буде задаватися легким і цікавим. Принаймні, значно легшим, ніж Ви почнете навчання в інший час.

Загалом, кінець листопада передбачається дуже позитивним для багатьох сфер життя Терезів. Ідеї, які виникнуть у Вас в проміжок з 23 по 26 листопада можуть в приносити Вам гарний дохід, тому не проґавте свій шанс покращити матеріальне становище.

Успішними будуть романтичні знайомства і спілкування з Вашою симпатією. Перспективними будуть знайомства з іноземцями і такі стосунки на тривалій основі дуже ймовірні, згідно розташуванню планет гороскопу.

Це чудовий час для просування себе і своїх ідей в колі однодумців. Успішною буде реклама Вашого проекту, що дозволить залучити додаткове фінансування.

Останні дні листопада, з 29 числа, Терези можуть придбати щось дуже красиве для дому. Велика ймовірність, що Ви більше часу будете проводити у своєму домашньому гніздечку, також будете приймати гостей.

Терези, які працюють у сферах, пов’язаних з красою і здоров’ям, будуть мати гарний прибуток в кінці листопада. Це різноманітні салони  краси, б’юті салони, косметологічні послуги, косметичні салони. Все, що створено для задоволення і краси, буде мати успіх у Терезів в кінці листопада 2019 року.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст