ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення 25 жовтня 2022 року – наслідки, до чого готуватися

25 жовтня 2022, крім народження нового Місяця, відбудеться друге сонячне затемнення — явище, якому приписують містичне значення. Які ж наслідки цього сонячного затемнення, до чого слід готуватися? Осінній коридор затемнень відкривається 25 жовтня

Вплив сонячного затемнення – основні аспекти, осінній коридор затемнень в 2022 році

Як правило, після затемнення ще декілька тижнів відчувається вплив цього астрономічного та астрологічного явища. лив супроводжуватиме нас ще кілька тижнів після явища. Декому це може навіть принести зміни у житті, на які людина так довго чекала. Причина – сонячне затемнення, що супроводжує Молодий місяць, а також напруженість знаку зодіаку Скорпіон.

Часткове сонячне затемнення 25 жовтня 2022 відкриває коридор затемнень – до 8 листопада 2022 року.

Коридор затемнень – це період часу між сонячним та місячним затемненням. Як бачимо, осінній коридор затемнень дуже короткий і триває всього 2 тижні. Але він дуже потужний за своєю енергетикою, яка може збурити багато життів.

Що чекає в цей період на сонячне затемнення 25 жовтня і після – до чого готуватися?

Ця астрологічна подія відбувається під водяним знаком Скорпіона, який славиться своїм неоднозначним характером. Отже, що буде на сонячне затемнення і потім ще протягом днів, до двох тижнів

  • Більше імпульсивна та інтенсивна поведінка, ніж зазвичай.
  • Велике бажання зайнятися сексом. Зазвичай на цей Молодик виникає потреба у близькості та сексуальному контакті.
  • Ревнощі, власництво і мстивість можуть бути більшими, ніж зазвичай.
  • Лікування старих травм.
  • Ви можете розкрити якусь сімейну таємницю.
  • Доля подарує зустріч з мудрою людиною, яка допоможе зрозуміти внутрішню суть.
  • Допомога іншим у подоланні емоційної кризи.

Як підготуватися до сонячного затемнення 25  жовтня 2022 та на інші такі події?

Сонячні затемнення приносять доленосні зміни та означають кінець одного життєвого циклу та початок іншого

Прощання з минулим

В астрологічному сенсі сонячні затемнення – це час прощання та нових починань. Це складний період, але він відкриває нові можливості. Тому, відносини, які довго не приносили нам радості, а натомість засмучували, мають припинитися зараз. Натомість з’являться можливості для створення нових стосунків, що можуть принести нові радісні відчуття.

Берегти себе

Те, як ми думаємо про себе в період затемнення, визначить наше майбутнє. Наступні кілька місяців ми почуватимемося так само, як сьогодні. Тому дуже важливо на затемнення зосереджуватися на собі.

Найкращий спосіб використовувати сонячне затемнення – це можливість почати все спочатку: позбутися того, що нам більше не служить, і заповнити наш простір тим, що нам подобається.

Молодий Місяць в Скорпіоні 25 жовтня 2022 

Ви не можете копіювати текст