ГоловнаАрхів АстрологіяНовий Рік 2020: символ року Білий Металевий Щур, що він принесе і...

Прийдешній новий 2020 рік має тотемний символ – Білий Металевий Щур. За східним гороскопом панування нової тотемної тварини розпочинається 25 січня 2020 року. Проте, в Україні, як майже і в цілому світі, зустрічати Новий рік в ніч з 31 грудня 2019 року на 1 січня прийнято, враховуючі бажання тотемної тварини року – Білого Металевого Щура.

Новий Рік 2020: символ року Білий Металевий Щур, характеристика

Символ Щура у східному гороскопі означає не тільки перший рік дванадцятирічного циклу, але і передостанній одинадцятий місячний місяць року, а так само дванадцяту частину доби, що припадає на ранок.

Тотемна тварина – Білий Металевий Щур, відрізняється практичністю і життєвою хитрістю. астрологи вважають, що в прийдешньому році не треба судити про людей за їх зовнішнім виглядом. Протягом року потрібно більше уваги звертати на причини подій. Тотемна тваринка року навчить Вас бути сміливими і мобільними: не боятися міняти місце роботи або проживання, не боятися нових знайомств і несподіваних подій, і тоді успіх буде супроводжувати Вас

Рік Білого Металевого Щура, згідно зі східним гороскопом, у 2020 році принесе глибокі зміни в кожну із сфер людського життя.  Цього року на життя будуть впливати такі фактори, як скрупульозність, розум і хитрість, так як саме такі характеристики притаманні покровительці 2020 року. Однак кожна людина, яка хоче внести в своє життя новизну, можливо навіть повністю змінити уклад свого життя, отримає в цьому періоді чимало цікавих пропозицій і можливостей.

Новий Рік 2020: яким кольорам віддає перевагу Білий Металевий Щур

Як вже зрозуміло з самого ім’я тотемної тварини року – цьогоріч перевагу треба віддавати білому, блискучо-металевому та золотистому кольорам. Також будуть доречними і їх відтінки:

  • срібний;
  • золотий;
  • чорний;
  • сірий.

До святкового вбрання на новорічну ніч варто підібрати прикраси зі срібла або золота, а аксесуари – цих же відтінків.

Новий Рік 2020: Білий Металевий Щур та що йому смакує за новорічним столом

Загалом, щур – це невибаглива тварина і буде радіти будь-яким стравам, але полюбляє солодощі і сир. Головне, щоб новорічний стіл був різноманітним і смачним. Що не вітає тотемна тварина року – це надмірне вживання алкоголю, тому варто врахувати таке побажання під час святкування. З алкогольних напоїв краще за все на новорічний стіл поставити біле та червоне вино, солодкі лікери, не дуже міцні настоянки на травах, ягідні наливки і настоянки.

Тотемний символ прийдешнього 2020 року – Білий Металевий Щур любить різноманітність, тому варто додати в святкове меню якомога більше різних інгредієнтів: смажене або парене м’ясо і рибу, овочі, фрукти, крупи, різноманітні види солодощів, і найголовніше – сир, бажано декількох видів.

З десертів маленький символ 2020 року схвально прийме домашні солодкі пироги, тістечка (можна приготувати тістечка з передбаченнями для всіх гостей), шоколадні цукерки. До солодощів найкраще підійде зелений або чорний чай зі смачними добавками та фруктовий компот.

Новий Рік 2020: загальні поради астрологів на рік Білого Металевого Щура

У 2020 році намагайтеся якомога більше часу приділяти собі, родині, налагодженню тісних стосунків з колегами на роботі, а також піклуйтеся про своє здоров’я. Не варто забувати про саморозвиток, читайте, дивіться цікаві передачі, спілкуйтеся з розумними людьми.

Східний гороскоп на 2020 рік не радить будувати будь-які глобальні плани, краще закінчити вже розпочаті справи.

Ви не можете копіювати текст