ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні у вересні 2021, коли варто бути пильними

Небезпечні дні у вересні 2021, коли варто бути пильними

Щомісяця є сприятливі і несприятливі дні, про які ми вам повідомляємо. В цьому місяці також будуть небезпечні дні вересня 2021, коли варто бути пильними, щоб уникнути небезпек. Це не означає, що все буде погано, проте астрологи рекомендують в такі дні не планувати важливі справи. У вересні очікується п’ять найбільш небезпечних днів.

10 вересня Венера змінює знак зодіаку на Стрільця і тому цей день входить у небезпечні дні вересня

Даний перехід планети краси, кохання і грошей – Венери у знак Скорпіона, позбавить планету її творчої сили. Венера у Скорпіоні почувається не найкращим чином. В цей день люди будуть більш метушливі, слабкими, їх будуть долати лінощі, проявиться не пунктуальність. Через це плани багатьох 10 вересня будуть зірвані. Тому астрологи радять не планувати на цей день важливі справи.

Небезпечні дні у вересні 2021: 11 вересня – Місяць в перигеї

Під час зростання Місяця у знаку Скорпіона, наш супутник буде на найближчій відстані до Землі – в перигеї. Таке розташування супутника і планети негативно позначиться на удачі, коханні і настрої людей. Астрологи вважають, що 11 вересня зростуть ревнощі і недовіра. Відносини, які розпочалися не так давно і ще не пройшли випробування часом, можуть розвалитися. Щоб уникнути розриву, фахівці радять в цей день побути наодинці – не поряд з коханою людиною. Якщо це не вдасться, намагайтеся вирішувати всі свої проблеми самотужки, щоб не довелося просити про допомогу партнера. І ні в якому разі сьогодні не можна провокувати конфлікти, виявляти незадоволення.

Небезпечні дні вересня 2021 включають перехід Марса у знак Терезів 15 вересня

15 вересня зустрічаються дві стихії – Терези, стихія повітря і Марс – стихія вогню. На думку астрологів така небезпечна енергетична суміш буде впливати не лише 15 вересня, а й наступні півтора місяця, поки Марс буде в Терезах. В цей день Всесвіт буде налаштований дисгармонічно і розбалансовано. В результаті цієї астрологічної події, люди будуть необдумано ризикувати, «вестися» на авантюри. Про зваженість всі забудуть. 15 вересня зростає ризик зради і появи любовних трикутників.

Небезпечні дні у вересні 2021: 21 вересня Повня в знаку Овна

Повний Місяць – це не самий простий період через вплив супутника на енергетику людей. Перебування Місяця в повні в знаку Овна робить 21 вересня небезпечним днем. Тому сьогодні краще займатися звичними, рутинними справами. Якщо є змога, краще взагалі відпочити, не варто виходити зі своєї зони комфорту.

Меркурій розвертається у ретроградний напрямок руху 27 вересня

Швидка планета Меркурія 27 вересня змінює свій напрямок на зворотній. Зазвичай ретроградний Меркурій приносить застій у справах, необхідність щось переробляти доопрацьовувати. Часто день розвороту Меркурія можуть виникати фінансові неприємності. Тому 27 вересня краще відкласти похід у магазин, покупку дорогих речей. Свій вплив на нестабільність настрою додасть перебування Меркурія в Терезах. В цей день людям в першу чергу будуть згадуватися старі образи, вони забудуть про позитивні моменти. Тому краще мінімізувати контакти.

Небезпечні дні у вересні 2021, коли варто бути пильними не виключають необхідність проявляти зважені судження й в інші дні. Просто в ці 5 днів вересня астрологи рекомендують бути трохи уважнішими і тоді ви не помітите негативу від астрологічних подій.

Крім небезпечних днів, астрологи назвали дні сили вересня 2021 року. В такі дні, всі справи будуть легко даватися, а настрій буде чудовий і натхненний.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами