ГоловнаАрхів АстрологіяМолодик в жовтні 2022: дата Молодика, що очікувати

Молодик в жовтні 2022: дата Молодика, що очікувати

Народження нового Місяця – це оновлення, ніби новий старт. Молодик в жовтні 2022 року відбувається в знаку зодіаку Скорпіон. Астрологи розповіли коли дата  Молодика та що можна очікувати в період Молодика – за декілька днів до народження Молодого Місяця і через декілька днів після цієї події.

Дата Молодика в жовтні 2022 і на що впливає цей новий Місяць

Новий Місяць в другий місяць осені  народжується 25 жовтня. Молодик настає в знаку зодіаку Скорпіон.

Молодий Місяць в Скорпіоні 25 жовтня 2022 – що очікувати від небесних світил цього дня

Астрологи зазначають, що це гарний період для аналітичної роботи, розслідувань. Багато представників різних знаків зодіаку можуть взнати якісь таємниці. Цього дня можуть бути знайдені раніше зниклі речі.

Рекомендовано планувати справи на наступний місяць після Молодика.

Астрологи вважають, що на цей новий Місяць можна загадувати бажання. До активної роботи варто приступати дещо пізніше, після 25 жовтня, тому що це не найкращий час для старанної фізичної роботи чи спорту, що вимотує. Активність варто проявляти коли Молодик перейде в зростаючу місячну фазу.

Застереження на Молодика

Будьте обережні ті, хто любить екстремальну активність або взагалі ходить по лезу ножа.

Цього дня деякі люди можуть відчути внутрішній опір всьому, що відбувається навколо; захочеться зруйнувати все, змінити. Сексуальне життя стає активнішим.

Що очікувати від небесних світил незадовго до 25 жовтня 2022, коли настає Молодик

За декілька днів до Молодика в знаку Скорпіона відбувається ще одна астрологічна подія, яка пов’язана з цим знаком зодіаку і суттєво вплине на життя, у тому числі в період Молодика.

23 жовтня 2022 року Венера входить в знак зодіаку Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2022 року попереджає, ви почуватиметеся немов на гойдалках. Почуття до партнера стрибатимуть від ненависті до обожнювання.

Важливо в цей період бути вкрай обережними з протилежними емоціями. В ці декілька днів буде напруження у стосунках, вируватимуть пристрасті. Будь-яке слово, сказане на вашу адресу сприймається болючіше.

Багато людей будуть проявляти підозрілість та шукатимуть у всьому таємний сенс, проріжаться ревнощі. Виникає бажання контролю, особливо колег, підлеглих, коханої людини.

Астрологи попереджають:

в разі, якщо щось розкриється (а хто шукає, той завжди знайде), то стосунки можуть бути розірвані чи зазнати значних змін.

Між багатьма партнерами через відкриття якихось таємниць, з’явиться відчуженість та прохолода в спілкуванні. Дехто розчаруєтеся в партнері, не будете задоволені відносинами.

Гороскоп на жовтень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Нагадаємо, що у жовтні 2022 Україна переводить годинникові стрілки на годину назад на зимовий час – в ніч з 29 на 30 жовтня (GMT + 2.0 год)

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст