ГоловнаАрхів АстрологіяМісячний календар весілля на березень 2020 року: сприятливі і несприятливі дні

Дуже важливо правильно обрати дату цього взяття шлюбу. У цьому допоможе Місячний календар весілля на березень 2020 року. Він вкаже на сприятливі і несприятливі дні, на які варто звертати увагу при плануванні свого свята.

Місячний календар весілля на березень 2020 року: сприятливі дні

2 і 3 березня: на ці два дні добре планувати весілля, бо Близнюки не допустять непорозуміння і дрібних зволікань. Астрологи радять уникати негативних думок.

10 березня: перший день спадаючого Місяця у знаку Діви стане чудовим часом для святкування весілля. Астрологи рекомендують не запрошувати багато гостей на святкування.

23 березня: чудовий день взяти шлюб всім творчим людям. На цей день можна планувати будь-яку креативне і незвичайне святкування весілля, яке Ви тільки зможете придумати. Все повинно пройти весело і без проблем, так як спадаючий Місяць в Рибах буде на Вашому боці.

Місячний календар весілля на березень 2020 року: несприятливі дні

6 березня: знесилений Рак на тлі зростаючого Місяця означає, що укладати шлюб в такий день небезпечно. Молодята ризикують посваритися прямо на торжестві.

13 березня: п’ятниця 13 – неприємний день для забобонних людей. У такі дні справляти весілля небажано. Місяць буде в самому містичному Знаку 13 числа – в Скорпіоні, так що це зайвий привід не планувати торжество на цей день.

24 березня: Молодик в Овні – день потужного дисонансу. Будь-які гучні заходи в такий день можуть легко піти під укіс.

Весільні сукні, ідеї для наречених

Ідеї весільного манікюру

Ви не можете копіювати текст