ГоловнаАрхів АстрологіяМісячний календар липень 2022: фаза Місяця (таблиця) в кожен день липня

Завдяки тому, що місячний календар на липень 2022 року вказує яка фаза Місяця в кожен день липня, коли Молодик і коли Повня, який знак зодіаку, ми маємо змогу планувати безліч справ з урахуванням впливу місячних фаз. Наприклад, за місячним календарем проводяться посадки, підживлення і догляд за рослинами. Або ж, відвідини перукаря тощо. Таблиця місячник фаз допоможе краще зорієнтуватися.

Місячний календар липень 2022: коли Молодик, коли Повня, яка фаза Місяця в кожен день липня, яка місячна доба і який знак зодіаку

В липні ми маємо 31 календарний день.  В даному місячному календарі фаз Місяця вказано Київський літній час (GMT + 3.0 год). Відповідно перехід Місяця в наступний знак зодіаку в регіонах України може відрізнятися на декілька хвилин від зазначеного часу.

Місячний календар липень 2022: фаза Місяця (таблиця) в кожен день липня, коли Молодик і коли Повня

Таблиця місячних днів, фази Місяця, проходження Місяцем через знаки зодіаку в липні 2022 року за Київським літнім часом стане в пригоді тим, хто звіряє своє справи з місячним календарем.

Фази Місяця в місячному календарі, місячний день

Місячний і звичайний, сонячний, календар відрізняються і мають свої особливості.

Повний цикл місячного календаря має наступні фази Місяця

  • Новий Місяць – Молодик;
  • зростаючий Місяць (перша та друга фаза або перша чверть чверть);
  • Повний Місяць – Повня;
  • Спадаючий, спадний Місяць (третя і четверта фаза або остання чверть).

Місячний календар складається в середньому 29,8-30 звичайних календарних діб. І кількість цих днів може бути різною в різні періоди. Це пов’язано з тим, що місячний день (доба) починається від моменту сходу нічного світила і триває до наступного його сходу.

Кожен наступний місячний день починається трохи пізніше. Виняток — перша доба, і чим вона коротша, то більше в неї енергії, тим інтенсивніші процеси, що відбуваються в цей день.

Коли народжується новий Місяць, коли настає повня в кожен календарний місяць 2022 року

Ви не можете копіювати текст