ГоловнаАрхів АстрологіяМісячне затемнення 26 травня 2021 року несе мудрість і прагнення до знань

Місячне затемнення 26 травня 2021 року несе мудрість і прагнення до знань

Перше затемнення 2021 року – місячне, відбувається 26 травня у знаку Стрільця і несе мудрість і прагнення до знань. Вогняна стихія впливає на любовні і родинні взаємини, на домашню атмосферу. Це Цикл Сароса і дане затемнення буде 56 затемненням із 84 затемнень цього циклу.

Місячне затемнення 26 травня 2021 року: точний час і що з собою несе

Цьогоріч всього буде 4 затемнення: 2 місячних і 2 сонячних, перше з яких – повне місячне затемнення відбувається 26 травня. Початок затемнення в 14-18 за київським часом і проходить у знаку Стрільця. Побачити це повне місячне затемнення можна на території Південно-східної Азії і на деякій частині у Північній і Південній Америці.

Астрологи зазначають, що під впливом знаку Стрільця, це місячне затемнення несе мудрість і жагу до нових знань. Воно відкриває коридор затемнень (період між двома затемненнями) і завершиться вже 10 червня 2021 року сонячним затемненням.

Знак Зодіаку Стрілець належить до вогняної стихії, яка сильно впливає на емоційну сферу життя людей. Стрілець впливає на любовні і родинні взаємини, на домашню атмосферу, на всі справи, які пов’язані з сім’єю і домом.

Енергетика повного місячного затемнення 26 травня 2021 року може торкнутися всіх, хто проживає в домівці – близьких родичів, батьків, особливо мами, друзів й інших людей, які там часто бувають.

Це затемнення, зважаючи на його характеристику, впливає на те, як людина почувається в домівці: чи затишно, або навпаки, відчувається напруга. Астрологи не виключають, що ця Повня може принести проблеми, які пов’язані з нерухомістю, земельною ділянкою, транспортними засобами родини.

Як поводитися на повне місячне затемнення 26 травня 2021 року

Дане місячне затемнення триває 14 хвилин 30 секунд.

Щоб затемнення не принесло негативу, слід прислухатися до порад астрологів.

  • Особливу увагу 26 травня (в період місячного затемнення) слід приділити членам своєї родини і всім тим, хто так чи інакше від вас залежить.
  • Не можна забувати про дані обіцянки.
  • В сфері здоров’я потрібно особливо пильно стежити і берегти грудну клітину.
  • Порада астрологів: слід зануритися в себе, переглянути власні пріоритети, навести порядок в емоційній сфері.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст