ГоловнаАрхів АстрологіяКозеріг: гороскоп на листопад 2020 року вказує сприятливі і несприятливі дні для...

Гороскоп для Козерога на листопад 2020 року вказує сприятливі і несприятливі дні. Також, Козеріг отримав астропрогноз на основні сфери: особисте життя, робота і фінанси, здоров’я. враховуючи поради астрологів, Козеріг може безболісно оминути складнощі і отримати максимум позитиву в останній місяць осені. Гороскоп на листопад попереджає, що багато ситуацій будуть зумовлені важливими астрологічними подіями, які відбуваються в останній місяць осені. Козеріг повинен вірити, що яке б складне завдання перед ним не постало в листопаді, він завжди зможе знайти вихід.

Сприятливі дні для Козерога: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 28, 29 і 30 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Козерога: 6, 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 25 листопада 2020 року.

Козеріг: гороскоп на листопад 2020 року дає прогноз на особисте життя і сім’ю

В останній місяць осені Козеріг почне проявляти обережність в особистому житті. Така поведінка може бути помилковою, хоча дасть і позитивний результат: Козеріг побачить реальну ситуацію. Це дасть розуміння, скільки вже втрачено. Але не треба намагатися повернути минули. Астрологи радять Козерогу спрямувати свої сили і енергію в майбутнє. Ця порада особливо актуальна для представників знаку, хто ділить майно і для закоханих Козерогів, які сваряться з партнером через сімейні цінності.

Спілкування з дітьми у листопаді багато в чому буде залежати від ставлення Козерога до ситуації, що склалася. Астрологи рекомендують пам’ятати, що як би не повернуло, Ви – головний і можете вплинути на справа.

Козерог, який перебуває в стосунках, але ще не взяв шлюб, буде постійно сваритися з коханою людиною. Особливо критичним є 25 листопада. У багатьох представників даного  знаку з’явиться бажання все кинути і розійтися. Але не треба діяти поспіхом – це такі складні дні, які треба пережити. Астрологи не рекомендують приймати поспішні і емоційні рішення, адже вже 30 листопада планети змінять своє розташування і Козеріг знайде спільну мову з партнером.

Зі старшими родичами Козеріг відчує складнощі і напругу в спілкуванні. Тому що старше покоління не приймає Ваші переконання і погляди. Астрологи рекомендують стримувати невдоволення і не провокувати відкритий конфлікт.

Як Козеріг може співіснувати з іншими знаками Зодіаку у листопаді?

Астрологи не виключають роман Козерога з представниками знаків Скорпіона, Риб і Близнюків. Такі стосунки покажуть Козерогу, як можна розслаблятися і відпочивати. Якщо представники Водолія чи Тільця запропонують Козерогу разом подорожувати, варто погодитися. Такий спільний відпочинок збагатить духовно і дасть заряд бадьорості, енергії і позитиву.

Гороскоп на листопад 2020 року для Козерога: робота і фінанси

Колишні кохані ніколи не побачать повернення людей деяких знаків Зодіаку
Фінансова сферв в порядку в листопаді

Якщо Козеріг буде активно діяти в листопаді, то має шанс вирішити проблеми, які перейшли з жовтня. Якщо в якийсь момент Вам буде здаватися, що нічого не вийде, на допомогу прийдуть впливі знайомі і друзі. Разом ви знайдете вихід із складної ситуації.

На початку листопада у кар’єрному зростанні Козерога важливу роль відіграватимуть соціальні контакти. Тому Козеріг у спілкуванні повинен демонструвати доброзичливість, бути комунікабельним, показувати свої сильні професійні якості. Тільки таким чином можна досягти бажаного.

Підопічні Сатурна можуть здійснити своє бажання 12 листопада – дуже висока ймовірність такої події. Але це можливо за умови, що Козеріг приверне увагу впливової людини.

Загалом, астрологи вважають, що, незважаючи на дрібні труднощі, листопад для роботи буде досить рівнем місяцем для Козерога.

Гороскоп на листопад прогнозує для Козерога досить успішний фінансовий період. Прибутки зростуть, а великих витрат не очікується.

Козеріг: гороскоп здоров’я на листопад 2020 року для Козерога

  1. Початок листопада принесе Козерогу заряд бадьорості, енергії. У представників буде чудовий настрій і бажання зробити все, що заплановано. Незважаючи на осінню погоду, Козерогу не загрожують ні застуди, ні інші хвороби. Звичайно, якщо вдягатися по погоді.
  2. Після 10 листопада деякі представники знаку відчують біль у суглобах. Хто знаходиться на обліку у ревматолога, треба звернутися до лікаря. У кого з Козерогів це випадкової болі, то можна зняти больовий синдром, зробивши компрес. Також допоможуть зігріваючі мазі.
  3. Наприкінці останнього осіннього місяця можуть виникнути проблеми з ШКТ. В цей період треба поберегти свій стравохід, не треба вживати екзотичні продукти. Можна скористатися порадами астрологів, які вказали на підходящі продукти для Козерога.

Ви не можете копіювати текст