ГоловнаАрхів АстрологіяКоли новий Місяць (Молодик) в листопаді 2021?

Коли новий Місяць (Молодик) в листопаді 2021?

Кожного місяця ми маємо зміну фаз нашого супутника – Місяця. Дата, коли новий Місяць (Молодик) в листопаді 2021, визначається спеціальними розрахунками і спостереженнями фахівців. Завдяки цьому ми можемо назвати точну дату і точний час народження нового Місяця, але в різних регіонах цей час буде відрізнятися. Також, місячний календар дає точну інформацію, яка фаза Місяця в кожен день листопада

Коли новий Місяць (Молодик) в листопаді 2021 і які дати основної фази Місяця?

Нагадаємо, що на новий Місяць фахівці радять утриматися від багатьох справ. Наприклад, на Молодика не рекомендується проводити хірургічні операції, крім невідкладних, не варто планувати весілля в цей день або затівати велике генеральне прибирання. Також, місячний календар городника не рекомендує в дні Молодика турбувати рослини, тому що вони дуже вразливі в ці дні. Це три дні – один день до Молодика, день нового Місяця і день після настання Молодика. Також, на Молодика не варто квасити капусту, щоб вона не закисла. Вірити цим порадам чи ні, кожна господиня вирішує сама. Місячний календар лише дає своє застереження і поради, які складені за багаторічними спостереженнями. Отже

Молодик (новий Місяць) в листопаді настає 4 листопада о 23-15 за київським часом у знаку Скорпіона.

Для зручності можна завантажити місячний календар основних фаз Місяця на листопад 2021 у свій гаджет

Завантажити фази Місяця листопад 2021 у високій якості

Місячний календар 2021. Фази Місяця листопад 2021
Місячний календар 2021. Фази Місяця листопад 2021

Що таке фази Місяця

Коли Місяць обертається навколо Землі, а Земля обертається навколо Сонця, кут між Сонцем, Місяцем і Землею змінюється. В результаті кількість сонячного світла, яке відбивається від Місяця і потрапляє в наші очі, змінюється щодня. Як всі ми знаємо, що нас супутник – Місяць, не випромінює власного світла.

Ми бачимо зміну розміру диска Місяця від повної темряви до повного його висвітлення і знову до повної темряви. Цей проміжок часу називається місячним циклом, місячний місяць, або синодичний місяць.

Астрономи розбили цей цикл на чотири основних фази Місяця:

  • Молодик
  • Перша чверть
  • Повний Місяць
  • Остання чверть.

Є також чотири вторинних фази:

  • Зростаючий Півмісяць,
  • Зростаюча Місяць,
  • Місяць
  • Зростаючий Півмісяць.

Основні фази відбуваються в певний момент, незалежно від того, де ви знаходитесь на Землі, який потім переводиться в місцевий час. (В залежності від того, де ви живете, ви можете або не зможете побачити точний момент фази, почасти тому, що Місяць ще не зійшов в вашому районі.) Вторинні фази, однак, є проміжок часу, а ніж конкретний момент.

Основні фази Місяця в листопаді 2021 (час для Києва)

Основні фази Місяця в листопаді 2021 (час для Києва)

Місячний календар на кожен день листопада 2021, який вказує фазу Місяця і знак зодіаку, місячний день 

Що цей Молодик принесе кожному знаку зодіаку?

Повня в листопаді 2021 і в чому особливість цього Повного Місяця?

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!