ГоловнаАрхів АстрологіяХто розбагатіє в листопаді 2022 року? Астрологи назвали знаки зодіаку

Хто розбагатіє в листопаді 2022 року? Астрологи назвали знаки зодіаку

Астрологи назвали знаки зодіаку, хто розбагатіє в листопаді 2022 року і пояснили чому їм буде легше покращити свої статки, ніж іншим представникам зодіакального кола. Це знак зодіаку Телець і знак Козеріг.

Листопад 2022: фінанси

На фінансову сферу найбільше впливають Венера, Марс та Меркурій. Тому підопічні цих планет більше за інших відчують зміни в цій сфері життя. Якими будуть ці зміни залежить від Дому гороскопу, в якому перебувають ці «грошові планети», та від інших астрологічних факторів.

Протягом листопада Марс буде ретроградним, що досить негативно позначиться на ситуації багатьох знаків зодіаку.

Меркурій буде сильним з 17 листопада, коли він переходить в знак зодіаку Стрілець. Астрологи внесли цю дати в дні сили листопада 2022.

Венера найбільш сильною буде в першій половині місяця, до 16 листопада, поки вона перебуває в знаку зодіаку Скорпіон.

Таким чином фінансова сфера буде успішною для тих знаків зодіаку, у кого в особистому гороскопі Меркурій сильний, а Марс – слабкий. Підопічні Венера також можуть бути більш позитивними, тому що в першій половині листопада Венера буде сильною і зможе зменшувати негативний вплив Марса.

Хто розбагатіє в листопаді 2022 року? – знак зодіаку Телець

Як вже зазначалося, Марс намагатиметься негативно впливати на активність та мотивацію представників Тельця в фінансовій сфері. Крім того, Марс буде змушувати Тельця поводитися більш жадібно, як скнара. Але планета покровитель Тельця – Венера, в першій половині місяця буде зменшувати негативний вплив Марса. Щоб зберегти свої статки а, за можливості, й збільшити їх, Телець повинен працювати відповідально, проявляти обережність і зваженість в прийнятті рішень щодо грошей.

Після 16 листопада Тельцю доведеться проявити свої вміння і професіоналізм. Астрологи прогнозують, що в другій половині листопада на зміну Венері, яка вже на цей момент ослабла, приходить потужний Меркурій.

Цей час ідеальний для Тельця, щоб робити дорогі покупки, наполегливо працювати з гарними перспективами фінансової винагороди. Вдалий час для відкриття власного бізнесу. Більшість ділових договорів будуть узгоджені без особливих проблем.

Знак зодіаку Козеріг – це той знак, хто розбагатіє в листопаді 2022 року

На початку листопада представники знаку зодіаку Козеріг можуть відчувати певні фінансові ускладнення через ретроградність Марса. Але Венера допоможе протриматися на плаву.

В другій половині листопада Козеріг відчує  позитивний вплив Меркурія. Люди цього знак зможуть знайти вихід із складних ситуацій, отримають те, чого бажають. Особливо ті Козероги, хто добре та наполегливо працював у жовтні.

Астрологи попереджають, що в листопаді у багатьох представників знаку зодіаку Козеріг будуть емоційні гойдалки.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст