ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 року для Водолія радить більше спілкуватися

Гороскоп для Водолія на листопад 2020 року радить активно спілкуватися з рідними і друзями. Астрологи вважають, що останній місяць осені ніби призначений для того, щоб Ви вийшли зі своєї схованки і відвідали дальніх родичів, друзів і просто приємних людей, яких давно не бачили. Подорожі принесуть масу позитиву і енергії підопічним Урану. Свіжий погляд допоможе інакше бачити ситуації.

Сприятливі дні для Водолія: 5, 6, 13, 19, 20, 28, 29 і 30 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Водолія: 1, 2, 9, 10, 15, 16, 23, 24 і  25 листопада 2020 року.

Гороскоп на листопад 2020 року для Водолія: передбачення на особисте життя

У листопаді особисте життя дещо втратить свою значущість для Водолія. Астрологи рекомендують представникам знаку все ж таки знаходити час і сили для спілкування з рідними. В іншому випадку стосунки можуть стати більш ускладняться. В останній місяць осені підопічні Урану відчують напруження у відносинах з родичами. Постійно будуть непорозуміння, невдоволення через дрібниці, агресивні висловлювання. Насправді, причина таких сварок – це роздратування, ке накопичувалося довгий час і зараз вибухнуло. В такій ситуації астрологи рекомендують Водолію набратися терпіння і спробувати спокійно (!) поговорити з рідними, щоб все з’ясувати і спробувати знайти порозуміння. Сприятливий день для такої бесіди 20 листопада.

Якщо у Водолія є діти, то третю декаду листопада треба більше часу проводити з ними. Існує висока ймовірність, що у дитини складна ситуація і вони не розуміють як її «розрулити», тому Ваша допомога буде дуже доречна.

Представники Водолія, які перебувають у стосунках, але ще не побралися, опиняться у кризисній ситуації. Астрологи передбачають, що Водолію стане не комфортно перебувати поряд з партнером, з’являться складнощі, з якими Ви раніше не стикалися. І тому треба добре подумати, чи варто зберігати такі стосунки чи краще для обох розійтися. Але вирішувати тільки Водолію.

Самотні Водолії в останні дні листопада можуть зустріти свою долю. Особливо сприятливий день для знайомства – 29 листопада.

Астрологи розповіли про те, з якими знаками Зодіаку найбільш комфортне спілкування Водолія у листопаді. Отже, Водолію буде приємно спілкуватися з Овнами і Скорпіонами. Не виключено, що почнеться роман з представниками Терезів і відбудеться інтригуюче знайомство з представником Стрільця.

Гороскоп на листопад 2020 року для Водолія: робота і фінанси

Натхнення і енергія, які будуть супроводжувати Водолія у листопаді, допоможуть переробити багато справ на роботі.

  1. В перші десять днів листопада не треба робити щось масштабне. Ефективно займатися поточними справами. Наприклад, важливо навести порядок в документах, завершити поточний проект, можливо, слід вирішити питання стосовно юридичної перевірки.
  2. В середині місяця можливі складнощі в бізнесі Водолія з іноземними партнерами. Проте, вже до 20 числа все стане більш прогнозованим. До водолія прийде розуміння, як слід рухатися далі.
  3. В кінці листопада Водолій буде боронити свою фінансову незалежність. Заради цього, він навіть готовий змінити плани, уподобання, переконання і буде приймати неоднозначні рішення. В такій напруженій ситуації гороскоп на листопад рекомендують Водолію добре зважувати все і прораховувати ситуацію на кілька кроків наперед. Особливо актуальна ця порада 24 в 25 листопада.

Фінансова ситуація сприятлива, очікується зростання доходу.

Гороскоп здоров’я на листопад 2020 року для Водолія

Водолій. У кого є хронічні захворювання, в першу декаду буде добре почуватися. Можливо, навіть вийде змінити на краще ситуацію із застарілою хворобою.

На середину листопада ніяких неприємностей не передбачається. Проте гороскоп на листопад радить Водолію слідкувати за своїм самопочуттям. У разі погіршення. Обов’язково звернутися до лікаря.

Наприкінці осені, можливо, на тлі перевтоми, у Водолія виникнуть напади головного болю. Не варто пити пігулки, а краще більше гуляти на свіжому повітрю і регулярно провітрювати приміщення.

Ви не можете копіювати текст