ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 для Діви радить аналізувати події і свою реакцію...

Гороскоп на листопад 2020 для Діви радить аналізувати події і свою реакцію на них

Якщо в останній місяць осені у житті Діви виникне смуга невезіння, гороскоп на листопад 2020 радить аналізувати події і свою реакцію на них. Ситуації, які виникають, вчать Діву розбиратися в людях і більше вірити в себе і покладатися на свої сили. Дуже важливо зробити правильні висновки, тому що невірне трактування призведе, що невдача знов і знов буде переслідувати. Отже, вчимо уроки, які дає нам Всесвіт

Сприятливі дні для Діви: 4, 5, 12, 13, 20, 21, 28 і 29 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Діви: 1, 8, 9, 16, 17, 24 и 25 листопада 2020 року.

Гороскоп на листопад 2020 для Діви: особисте життя, кохання і стосунки з рідними

Гороскоп на листопад 2020 для Діви радить аналізувати події і свою реакцію на них
Що відбуватиметься в особитому житті Діви в листопаді?

Астрологи вважають, що те, що відбувається в останній місяць осені в життя Діви, бере свій початок з літка. Скоріше за все підопічних Меркурія очікують кардинальні зміни.

Діви, які мають сім’ю, будуть перейматися успіхами дітей. Для багатьох представників знаку доведеться витрачати багато грошей на розвиток і навчання. Щоб Ваша дитина успішно навчалася, доведеться витрачати багато сил, часу і грошей.

Стосунки з рідними у Діви поліпшаться у листопаді. Якщо все ж таки у відносинах буде відчуватися напруга, гороскоп на листопад радить 20 числа з’їздити з родиною на відпочинок. Якщо буде змога, враховуючи епідеміологічну ситуацію в світі, краще відпочити біля теплого моря.

Діва, яка ще не одружена, почнуть часто сваритися з другою половинкою. Більшість конфліктів будуть виникати через дрібниці, як кажуть – «на рівному місці». Справжня причина непорозумінь у таких парах – несприятливе розташування планет гороскопу. Особливо треба бути стриманими 17 листопада – не можна давати волю гніву, щоб не зруйнувати стосунки. Тим більше, що 21 листопада Діва вже зрозуміє, що кохає свого партнера і Ваші стосунки мають всі шанси перейти на новий рівень.

Ті Діви, хто поки що без пари, в першій половині листопада можуть познайомитися з дуже цікавою людиною. Випадкове знайомство переросте у палкий роман. Але є застереження від астрологів: якщо зустріч відбулася 16 листопада, не треба поспішати відкривати свою душу, тому що велика ймовірність, що новий знайомий – легковажить Вами і просто так розважається.

Гороскоп на листопад 2020 для Діви: робота і фінанси

В матеріальній сфері у листопаді Діву супроводжує успіх. Астрологи рекомендують представникам цього знаку більш активно спілкуватися з колегами, керівництвом, клієнтами, підрядниками. Це допоможе збільшити дохід і зменшить ймовірність виникнення проблем у майбутньому.

В середині листопада добре проводити перемовини. Щоб отримати схвалення свого проекту чи пропозиції, Діві потрібно аргументувати свою точку зору. І діяти треба дипломатично. Тому що, якщо включаться емоції і тиск на співрозмовників, можна отримати агресію у відповідь.

Гороскоп на листопад 2020 для Діви попереджає: щоб зростати по кар’єрі, потрібно зайнятися самоосвітою, тому що Вам знадобляться додаткові знання і нові навички.

Наприкінці місяця клопоти по роботі зменшаться і у Діви з’явиться більше часу для родини. Останні 10 днів листопада можна відновлювати сили, шукати внутрішній спокій і просто відпочивати.

Незважаючи на стабільну фінансову ситуацію, астрологи рекомендують Діві навчитися економити. У листопаді 2020 року можуть бути великі витрати, пов’язані з рідними. У кого є борг, в листопаді потрібно його повернути.

Гороскоп на листопад 2020 для Діви: здоров’я і самопочуття

Гороскоп на листопад 2020 для Діви радить аналізувати події і свою реакцію на них
Листопад не принесе значних проблем зі здоров’ям

Початок листопада самопочуття Діви буде чудовим. Гороскоп не передбачає ні нежиті, ні інших хвороб.

В другу декаду листопада Діві потрібно звернути увагу на свій раціон. Не виключено появу харчової алергії, проблеми зі шлунком, запалення кішківника. Можливо, Діві потрібно обирати підходящі продукти для харчування.

В кінці осені Діва повинна бути уважною як за кермом, так і перебуваючи у статусі пішохода. Астрологи прогнозують на останні дні листопада зростання ймовірності потрапити в ДТП.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст