ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної

Популярний астролог Василина Володіна підготувала гороскоп на грудень 2019 року для типових представників всіх знаків Зодіаку. Грудень вважається непростим періодом у житті більшості знаків Зодіаку. Енергетика зірок і планет гороскопу не завжди буде стальною у грудні. Тому поради від Василини Володіної допоможуть пройти цей період, уникаючи конфлікти і сварки з токсичними людьми.

Гороскоп на грудень 2019 року для Овна від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної

На думку астролога Василини Володіної, для Овна у грудні 2019 року головним буде особисте життя і кохання. Астрологи радять підсилювати свою любовну енергетику за допомогою афірмацій на кохання. Овен повинен прислухатися до порад близьких людей, адже зі сторони часто краще видно помилки. Головне – пам’ятати, кому можна довіряти, а кому – ні.

Гороскоп на грудень радить Овну намагатися знайти гармонію з оточуючими. Не варто сваритися і конфліктувати з колегами, родичами. Якщо не уникати конфліктів, то Овен ризикує зустрічати Новий рік у поганому настрої. Краще на дозволяти негативу виходити ззовні, щоб не псувати настрій собі і оточуючим і не треба робити поспішні висновки. Все може бути не так, як Вам здається.

Гороскоп для Тільця на грудень 2019 року від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної

Позбутися негативу в останній місяць року Тільцю допоможуть духовні практики. Наприклад, афірмація на удачу та успіх. Грудень 2019 року стане для Тільця періодом дилем і непростих рішень. Тому постарайтеся налаштуватися на позитив, поринувши у передноворічну метушню.

Астролог Василина Володіна радить Тільцю більше покладатися на свою інтуїцію і свій розум, і не надавати великого значення порадам оточуючих, адже не вони не завжди говорять щиро. Проводити 2019 рік і зустріти новий 2020 – Тільцям потрібно без образ і злості. Розпочати підготовку до свята можна вже з середини грудня.

Гороскоп на грудень 2019 року для Близнюків від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної

Планети і зорі гороскопу зроблять представників знаку Близнюки більш сильними, передбачливими і самостійними. В грудні у Близнюків буде потужно працювати шосте відчуття, а хто невпевнений у силі своєї інтуїції, варто скористатися вправами для її розвитку.

Щоб добре зустріти і потім провести Новий, 2020 рік, Близнюкам варто навести порядок вдома і на робочому місці. Це також допоможе покращити фінансові потоки. Грудень для Близнюків – ідеальний час для дорогих придбань, для покупки подарунків близьким.

Гороскоп для Рака на грудень 2019 року від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної
Поради для Рака в гороскопі на грудень 2019 року

Для Рака грудень 2019 року – чудовий період для духовних пошуків і самоаналізу сприятливий час для планування майбутнього, аналізу своїх почуттів. Для Рака важливо думати про те, що буде, а не про те, що вже було. Зірки і планети налаштовані позитивно, тому минуле зараз не так важливо, як сьогодення і майбутнє.

Друзі, колеги та родичі можуть попросити представників Рака про допомогу перед новорічними святами. У грудні потрібно підтримати тих, хто цього потребує, але надмірний альтруїзм небажаний, тому що в такому випадку у Раків не залишиться часу на власні справи.

Гороскоп на грудень 2019 року для Лева від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної

Люди, народженні під сузір’ям Лева, у грудні відчують підвищену відповідальність. Левам притаманна цілеспрямованість, яка допомагає долати перешкоди у різних життєвих ситуаціях. Саме ця риса характеру допоможе Леву допоможе бути успішними у грудні.

В особистому житті можливі невдачі, непорозуміння з коханою людиною, але у фінансовій сфері і на роботі все буде добре.

Це дуже продуктивний час для Лева у діловій сфері, коли потрібно шукати можливості, а не відмовки. У складних ситуаціях краще зайняти оборонну позицію, але не здавати назад.

Гороскоп для Діви на грудень 2019 року від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної
Василина Володіна підготувала гороскоп для Діви на грудень 2019 року

Зазвичай, представники знаку Діви не являються яскравими лідерами, проте у грудні зорі і планети гороскопу сприятимуть здібностям Діви управляти людьми. Ви можете сміливо делегувати повноваження, брати на себе відповідальність, ставити нові цілі і задачі глобального і локального рівня.

У деяких важливих справах краще діяти самостійно, не сподіваючись на допомогу зі сторони. Також зірки і планети радять Дівам не ділитися особистими планами зі сторонніми людьми. Є ймовірність пристріту, особливо в кінці грудня.

Гороскоп для Терезів на грудень 2019 року від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної
Гороскоп для Терезів на грудень 2019 року

Для знаку Терези початок грудня буде складним, тому Вам потрібно підвищити енергетику і зміцнити біополе. В цьому можуть допомогти відпочинок, спілкування з близькими та друзями. Також, в нагоді будуть афірмації і розслабляючі заняття, наприклад, йога. Доброзичливість і бажання спілкуватися з оточуючими, допоможуть Терезам в останній місяць цього року.

Терези, які займаються творчістю і креативом, будуть мати плідний час. Терези можуть сміливо приймати важливі рішення, робити вибір. Головне в грудні – бути в курсі всього, що відбувається і не боятися йти на контакт з людьми.

Гороскоп на грудень 2019 року для Скорпіона від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної

Непростим для Скорпіона передбачається кінець 2019 року. Щоб полегшити цей період, Скорпіону потрібно більше спілкуватися, займатися улюбленими справами. На думку астролога Василини Володіної, на початку місяця можливі фінансові проблеми. Ближче до середини грудня до них можуть додатися ще неприємності в особистому житті.

Віра в себе і оптимізм допоможуть Скорпіону пережити будь-які чвари. Не варто давати нікому порожніх обіцянок і відкладати на потім важливі справи. Працьовитість – це одна з рис характеру Скорпіона, і в грудні потрібно покластися саме на цю якість. В кінці місяця краще проявляти більше турботи по відношенню до близьких і другої половинки.

Гороскоп для Стрільця на грудень 2019 року від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної
Стрілець має гороскоп на грудень 2019 року

В грудні Стрілець буде справляти гарне враження на оточуючих людей. Тому, якщо Ви ходите на співбесіди, шукаєте свою другу половинку чи намагаєтеся знайти нових друзів і коло спілкування, то ці справи будуть вдалими. Астролог вважає, що грудень для Стрільця стане часом кохання, тепла і гармонії, якими можна поділитися з оточуючими.

Сприятливими для Стрільця будуть справи на благо сім’ї і для створення домашнього затишку. В грудні корисними будуть подорожі, походи по магазинах. Це дуже продуктивний місяць, тому що зірки на стороні Стрільців.

Гороскоп на грудень 2019 року для Козерога від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної
Козерог має гороскоп на грудень 2019 року

На початку і в кінці грудня у Козерога можливі суперечки з членами родини. Через це Ви можете зіпсувати новорічний настрій. Щоб зменшити негатив, астролог Василина Володіна радить уникати поганих думок, копирсання в собі, частіше довіряти своїм близьким.

Інтуїція Козерога буде на досить високому рівні в грудні 2019 року. Особливо це стосується особистого життя. Самотнім Козерогам можна готуватися до приємних знайомств і зустрічей. Ті Козероги, які перебувають у стосунках, потрібно постаратися зберегти гармонію з коханою людиною.

Гороскоп для Водолія на грудень 2019 року від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної
Гороскоп для Водолія від Василини Володіної на грудень 2019 року

Представникам Водолія доведеться стикнутися з неприємними розмовами з людьми, які випромінюють негатив. Щоб уникнути поганого впливу на Вашу родину, варто провести очистку приміщення від негативної енергії. Якщо на роботі у Вас виникнуть складнощі у відносинах з колегами і начальством, краще відновити сили вдома, на самоті.

Гороскоп радить Водоліям у грудні уважніше ставитися до свого здоров’я, прислухатися до самопочуття. Якщо Водолії відчують нездужання, це буде першим сигналом того, що пора брати відпустку і міняти обстановку.

Гороскоп на грудень 2019 року для Риб від Василини Володіної

Гороскоп на грудень 2019 року від Василини Володіної
Гороскоп на грудень 2019 року від від Василини Володіної для Водолія

Риби мають надзвичайно розвиту інтуїцію, тому Вам потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу. Він допоможе Вам у складних ситуаціях у всіх сферах життя: в коханні, у справах, на роботі і у фінансах. Гороскоп на грудень може спонукати Риб приймати участь в авантюрних проектах, але астролог застерігає Риб від цього. Адже бажання отримати швидкий прибуток може призвести до зворотних результатів.

Успіху Риби можуть досягти тільки за допомогою старанної роботи і при наявності мотивації. Можливо, доведеться робити вибір між любов’ю і справами, адже наздогнати двох зайців в грудні не вийде. Зірки і планети допоможуть Рибам набратися терпіння і сил.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст