ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп лютий 2022 від Анжели Перл для кожного знаку зодіаку дає коротку,...

Гороскоп лютий 2022 від Анжели Перл для кожного знаку зодіаку дає коротку, але важливу пораду

Останній місяць зими буде важливим для Знаків Зодіаку. Гороскоп на лютий 2022 року від астролога Анжели Перл для кожного знаку зодіаку дає коротку, але важливу пораду. Якщо слідувати рекомендаціям, це допоможе здобути впевненість  благополуччя

Гороскоп лютий 2022 від Анжели Перл для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак

Напередодні весни важливо бути активними і цілеспрямованими, щоб використати всі шанси, що випали.

Овен

Найкоротший місяць року – лютий, починається з Молодика у знаку Водолія. Ця астрологічна подія принесе оновлення енергії. Представники знаку зодіаку Овен зможуть знайти нових друзів, стати членами колективів або створити свою команду. Астролог Анжела Перл вважає, що у лютому Овен може сміливо займатися розвитком онлайн-бізнесу та робити сміливі кроки до своєї мрії. Всі справи, які стосуються інтернету будуть особливо сприятливими для Овна. Астролог рекомендує Овну бути чесними із самими собою, щоб не зайти в глухий кут і не стати жертвою маніпуляторів.

Телець

Представникам знаку Тельця астролог радить зосередитися на кар’єрі і питаннях статусу. Наприклад, у лютого всі справи на підвищення професійного рівня, будуть успішними. Щодо статусу, мається на увазі, що Телець, наприклад, може одружитися чи навпаки розлучитися. Якщо у людей цього знаку в планах є покупки, їх краще проводити після 4 лютого, коли Меркурій вийде з ретрограду і стане на прямий напрямок руху.

Близнюки

Фокус уваги Близнюків буде прикутий до сфери подорожей і спілкування. В останній місяць зими Близнюки можуть почати вивчати іноземні мови, або зацікавляться культурою інших країн, відправляться подорожувати. Також гороскоп на лютий 2022 передбачає нові знайомства з різними людьми. Також астролог рекомендує звернути увагу на юридичні справи – ними можна займатися після 4 лютого, коли Меркурій вийде з ретроградного руху.

Рак

Фінансова сфера стане основною темою для Рака. Питання, пов’язані з грошима і статками, будуть в центрі уваги Рака весь лютий. Тому слід зосередитися на заробітках. Астролог прогнозує, що Рак отримає гроші, які давав у борг, не виключено, що представники цього знаку зодіаку отримають спадок. Астролог рекомендує відмовитися від спонтанних витрат, щоб не блокувати фінансовий потік і не ставати заручниками власної недалекоглядності.

Гороскоп лютий 2022 від Анжели Перл для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези, Скорпіон

Напередодні весни важливо бути активними і цілеспрямованими, щоб використати всі шанси, що дарує нам доля.

Лев

Важливою темою у лютому для Лева буде сфера стосунків і спілкування. Незадовго до весни представники Лева будуть мати підтримку своєї другої половинки. Лев може укладати вигідні угоди, в нього будуть цікаві знайомства. А ще Лев може організувати групу за інтересами, в якій будуть обговорюватися цікаві для нього питання. Романтичні стосунки також можливі, тому Леви зможуть здобути щастя в особистому житті.

Діва

Першу половину лютого для знаку Діви важливо приділяти увагу діловій сфері. В цей період астролог Анжела Перл прогнозує зміни на роботі і в кар’єрі. У Діви гарні перспективи для розвитку власної справи. Діви зможуть залучити нових клієнтів, відкрити бізнес в інтернеті або розпочати викладати, ділячись своїми знаннями з іншими. Не виключено, що Діва у лютому приділятиме час родичам другого порядку: кузенам, тітонькам.

Терези

Астропрогноз для Терезів на лютий дуже позитивний. Астролог рекомендує більше уваги приділити сфері відпочинку і кохання. Це означає, що Терези можуть добре відпочити, відправитися подорожувати. Люди цього знаку можуть змінити свою зовнішність і знайти своє щастя. Можливо, деякі представників Терезів розпочнуть лікування. Під час подорожей Терези можуть познайомитися з цікавими людьми. Не менш важлива сфера, якій слід приділити увагу – відносини. Астролог не виключає, що Терези можуть припинити певні стосунки, які вже віджили своє.

Скорпіон

Важливі теми, яким слід приділити увагу в лютому – сім’я і нерухомість. Астролог Анжела Перл вважає, що в останній зимовий місяць Скорпіон може сміливо займатися нерухомістю: купувати чи продавати квартиру (будинок), ділянку під будівництво або починати ремонт. Багато представників знаку зодіаку Скорпіон зможуть покращити свої побутові умови, знайти вигідні пропозиції оренди або взяти іпотеку на вигідних умовах.

Гороскоп лютий 2022 від Анжели Перл для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Популярний астролог Анжела Перл в даному гороскопі акцентує увагу на головних питаннях, які знаки зодіаку не повинні залишати поза увагою.

Стрілець

Представникам знаку зодіаку Стрілець лютий 2022 принесе багато подій. Молодий місяць 1 числа в 3 Домі гороскопу відкриває нові можливості. На Стрільця очікують нові знайомства, короткі поїздки, спілкування з близькими людьми, оформлення документів та багато інших справ, пов’язаних з комунікаціями. І вся ця круговерть буде в перші два тижні лютого. Астролог рекомендує активно діяти після 4 числа, коли Меркурій вийде з ретроградного руху.

Козеріг

На знак зодіаку Козеріг очікує насичене завершення зими. Почнеться лютий з Молодика, який пройде у 2 Домі гороскопу та впливатиме на події перших двох тижнів місяця. Фокус уваги Козерога в цей період повинен бути зосереджений на питаннях, пов’язаних з фінансами. Наприклад, Козеріг знайде додаткове джерело доходів. Астролог не виключає зміну сфери діяльності Козерога. Люди цього знаку можуть отримати гроші, які раніше давав у борг. Не виключається грошова допомога від близьких.

Водолій

У лютому Водолій може розпочати новий цикл життя, залишити за спиною минуле і йти назустріч своїм мріям. Астролог Анжела Перл рекомендує представникам Водолія втілювати в життя нові ідеї, бути ініціативними та активними, щоб не упустити вигідних угод та знайомств, у тому числі романтичних. Водолій зможе укласти довгострокові контракти та вийти на новий рівень успіху.

Риби

Знак зодіаку Риби у лютому відчують подих змін. Наприкінці зими Риби матимуть можливість відправитися в далеку подорож, розпочати працювати за кордоном. Деякі представники Риб можуть почати навчання в іншій країні. Риби – це знак, який дуже чутливий до всього неявного, езотеричного. У лютому Риби зможуть розвинути таланти, який поки ще сплять,  у тому числі навчитися чути внутрішній голос, який допоможе залучати благополучні зміни та вдало оминати неприємності стороною.

Ось такі основні поради, які виклав гороскоп на лютий 2022 року від популярного астролога Анжели Перл. Акцентуючи увагу на цих важливих сферах життя, не слід забувати й про інші. Адже важлива складова успіху – гармонія.

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами