ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Риб на серпень 2020 року від Анжели Перл і Павла...

Риби мають гороскоп на серпень 2020 року від двох відомих астрологів – Анжели Перл і Павла Глоби. Кожен з фахівців надав своє бачення ймовірних подій у житті Риб. Що об’єднує їх думка, так це те, що Риби мають всі шанси на позитивний період. Варто тільки прислухатися до себе і до порад астрологів.

Гороскоп для Риб на серпень 2020 року від Анжели Перл

Повний Місяць, який проходить 3 серпня в останньому, 12 Домі гороскопу Риб, внесе ясність у певні події в житті. Адже відомо, що Повня ніби освітлює те, що було приховано. Завдяки перебуванню Повного Місяця саме у 12 Домі, представники Риб можуть дізнатися про прихованих ворогів або заздрісників. Таке знання допоможе позбутися їх або убезпечити своє життя від їх негативного впливу.

У серпні Рибам може знадобитися якась закрита інформація і вони можуть зайнятися її пошуком.

На думку астролога Анжели Перл в серпні у Риб буде час, щоб краще зрозуміти себе. А  віщі сни можуть дати підказки або натяки, чи одразу відповіді на хвилюючі питання. Також, у серпні представники Риб можуть займатися приємними і цікавими речам.

Гороскоп для Риб на серпень 2020 року від Павла Глоби

Надзвичайно сприятливий серпень в особистому житті передбачається для Риб. Павло Глоба вважає, що зорі сприятимуть у пошуку нового романтичного захоплення, а також позитивно вплинуть на любовні успіхи. Не виключено, що серед нових знайомих, буде людина, яка безтями закохається у Риб.

Щодо ділової сфери і роботи астролог вважає за корисне змінити місце роботи, відкрити новий бізнес. Гороскоп Павла Глоби на серпень рекомендує Рибам пошукати нове джерело доходів. Не варто очікувати на швидку віддачу, але зміни у діловій сфері допоможуть Рибам призвичаїтися до нових умов і до нових людей. Серпень – це чудовий час для експериментів.

Ви не можете копіювати текст