ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року, вкаже на ймовірні події, зумовлені розташуванням планет у Домах гороскопу. Цей прогноз підготувала популярний астролог Анжела Перл. Її астрологічні передбачення вирізняються детальним поясненням причин і ймовірностей подій. Такі знання допомагають краще розуміти ситуацію, щоб правильно планувати життя.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл, квітневі іменинники

Овни святкують свій день народження. Квітень – це Ваш місяць. Астролог радить обов’язково відмітити це свято, незважаючи ні на що. Мається на увазі, зробити щось приємне для себе. Наприклад, можна зробити карту бажань або написати список бажань, які потім, коли настане час, виконати і отримати від цього задоволення. Можете спалити листок з бажаннями і попіл висипати у келих з шампанським, яке потім випити. Цей магічний ритуал обов’язково знайде своє відображення у Всесвіті.

Анжела Перл рекомендує всім іменинникам квітня, обов’язково придумати свій ритуал і святково провести цей день, навіть, якщо нікого не буде запрошено.

Гороскоп для Овна на перший тиждень квітня 2020 року від астролога Анжели Перл: як вплине поєднання Сатурна і Марса

Свій вплив на життя в перший тиждень квітня зробить поєднання Сатурна з Марсом. Енергетика цих планет зовсім різна: Марс – активність і бажання кудись рухатися, а Сатурн навпаки – перепони й перешкоди. Тобто в Овна буде велике бажання діяти, але будуть перешкоди і обмеження. Щоб впоратися з цим таким сумбурним поєднанням планет, гороскоп для Овна від Анжели Перл рекомендує відключити емоції. У перший тиждень квітня, варто діяти, що там – жити, керуючись логікою і здоровим глуздом. Наприклад, діяти, відповідаючи на питання, виходячи з ситуації: Що можна зробити зараз у такій ситуації? Що треба перенести на інший час, щоб спрацювало? Які плани реальні, а які неможливо виконати? Ось таким чином треба налаштуватися на цей період.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл: як поводитися з 1 по 7 квітня

У перший тиждень квітня 2020 року відбувається поєднання Меркурія і Нептуна у знаку Риб. Меркурій – це ідеї, думки, комунікації. Нептун – все туманне, ілюзорне, оманливе і нестійке. Перебування Меркурія у знаку Риб позбавляє його чіткості думок і слів. Поєднання цих планет може принести хвилю неправдоподібної інформації, тому що Нептун символізує обман, неправду. Тому не довіряйте нікому в ці дні. Не покладайтеся на обіцянки, бо скоріше за все – вони будуть порушені.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл розповість про вплив Венери

Венера 4 квітня заходить у 3 Дом гороскопу і перебуватиме там аж до 8 серпня. Венера – це планета кохання, краси, всього, що Вам подобається і грошей.  3 Дом гороскопу – це спілкування, контакти, комунікації. Він відповідає за медійну сферу, навчання викладати – всі навчаючі курси йдуть по цьому Дому гороскоп. З 4 квітня розпочинається чудовий час для Овна, щоб записатися на якийсь курс і вивчати щось цікаве, або піти навчатися онлайн, або займатися самоосвітою.

Можливі нові і цікаві знайомства, які відбудуться, у тому числі, і у мережі інтернет. Або ж Вас можуть познайомити родичі чи сусіди – вони теж відносяться до 3 Дому гороскопу.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл: Повний Місяць

Повний Місяць 8 квітня буде у 7 Домі стосунків, шлюбу, інших людей. Повний Місяць в астрології – це завжди прояснення, ніби Місяць освітлює всі потаємні закутки. Або ж ще може символізувати кульмінацію якихось подій. Наприклад, 8 квітня завершаться важливі для Овна переговори з іншими людьми, з якими Ви пов’язані: з керівниками, колегами. Часто Повний Місяць символізує закінчення, завершення, Може бути закінчення контракту, чи Овен вирішить припинити свої трудові відносини з певною компанією.

Анжела Перл вважає, що багатьом Овнам цей Повний Місяць принесе ясність у стосунки: романтичні, у шлюбі, з партнером. Ймовірно буде якась новина про Вашого партнера, яка покаже його з іншого боку.

Найбільше Повний Місяць відчують представники знаку Овна, у кого асцендент у знаку Овна (у 17, 18 чи у 19 градусі Водолія). Та ті Овни, які народилися на Повний Місяць (і за день до і після) – 7, 8 і 9 квітня. Якщо День народження припадає на саму добу Повного Місяця, то це символізує завершення великого життєвого циклу і початок нового. Погано чи добре – у всіх по-різному.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл: Меркурій і знаку Овна

12 квітня швидка планета Меркурій входить у Ваш знак Овна. І тут Меркурій вже чіткий, ясний, на відміну від його перебування у знаку Риб на початку квітня. Це дозволить Вам чудово формулювати думки, виступати перед великим загалом. Представники Овна вже будуть розуміти ситуацію, можуть будувати чіткі плани. З 12 квітня зрушать з місця справи, які пов’язані з документами, оформленням. Адже Меркурій відповідає і за цю сферу.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл: Молодик

Молодик буде 23 квітня у секторі грошей. Молодик, Новий місяць – це завжди щось нове. Анжела Перл вважає, що цей Молоди вказує на те, що в Овна з’являться ідеї щодо заробітку, додаткового джерела доходу. Можливо, Ви отримаєте новину щодо Ваших фінансів.

Цей Молодик буде досить складним, тому що, крім поєднання Сонця і Місяця, до них доєднається ще й Уран. А Уран – це планета сюрпризів, несподіванок, непередбачуваних подій і нестабільності. Тому гороскоп для Овна застерігає – будьте обережними, або вже зараз готуйтеся до того, що може бути якась новина, пов’язана з Вашими фінансами, на яку Ви не очікуєте.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл: розворот Плутона

25 квітня 2020 року Плутон розвертається у ретроградний рух і перебуватиме в ретрограді до 4 жовтня. Розворот відбувається у 10 Домі роботи і кар’єри Овна. Коли Плутон розвертається, він часто ставить на паузу справи або уповільнює їх, змушує щось переробляти. Ретроградний Плутон може змусити повертатися до чогось старого, що стосується кар’єри і роботи.

10 Дом – це ще дом мети, статусу. Можливо, Овен змінить свої цілі стосовно роботи, кар’єри або сфери, в якій Ви працюєте. Анжела Перл не виключає, що на Овна буде здійснюватися тиск з боку керівництва або зі сторони організації, в якій Ви працюєте. Наприклад, можливі зміни у структурі компанії, зміниться керівництво або будуть переглянуті години роботи.

Гороскоп для Овна на квітень 2020 року від астролога Анжели Перл: вплив Сатурну на життя

Сатурн перебуває весь місяць в 11 Домі гороскопу Овна. Сатурн – це перешкоди і перепони, обмеження. 11 Дом – це дом друзів, колективів, тому Сатурн буде ставити заборони, буде неможливо зв’язатися з друзями. Буде складно чи взагалі неможливо піти на свято, приєднатися до якихось груп однодумців.

11 Дом – це ще дом глобального, інтернету. Тому дуже добре збудувати он-лайн бізнес і квітень – чудовий період, щоб розпочати це робити.

Анжела Перл вважає, що у квітні є шанси щось змінити по 10 Дому – у сфері кар’єри, статусу. І, якщо Овен не наважується, то Всесвіт спонукає до цих змін.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст