ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Анжели Перл січень 2023 для кожного знаку зодіаку дає важливу пораду

Гороскоп відомого астролога Анжели Перл на січень 2023 року дає важливу пораду для кожного знаку зодіаку. Фахівець звертає увагу на основні події, які суттєво впливають на життя конкретного знаку – це і викладено в короткому огляді.

Гороскоп січень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак

Зазвичай на новий рік люди покладають чимало надій і сподівань. На що ж можуть очікувати ці чотири знаки зодіаку?

Овен

Велика та повільна планета Юпітер в січні знаходиться в знаку Овна – це важлива астрологічна подія для людей цього знаку зодіаку. Адже завдяки Юпітеру, який ще називають планетою великого щастя, Овен стане улюбленцем долі. І весь час до 17 травня може залучати в свої життя необхідні зміни.

Крім того, в січні Овну слід бути уважним: в нас дві ретроградні планети – Марс і Меркурій. Астролог радить звернути увагу на минуле — до 18 січня буде час, щоб щось переробити, або завершити те, що було розпочате раніше, закрити поточні проекти.

На представників знаку зодіаку Овен в січні 2023 чекають приємні новини, довгоочікувані зустрічі, а також корисні знайомства.

Телець

Як завжди, в період ретроградного Меркурія, а саме до 18 січня, Телець матиме час завершити поточні справи, переробити те, що цього потребує, чи нарешті розібратися зі справами, які відкладалися «на потім».

На початку січня ще одна планет продовжує свій ретроградний рух – це Марс. Але вже після 12 січня він розвертається в директний напрямок, що позитивно вплине на вирішення фінансових питань. Анжела Перл радить представникам Тельця не поспішати і зважувати кожен крок, щоб не оступитися і не зайти в глухий кут через поспішні висновки або дії.

Близнюки

Представникам повітряної стихії всі серйозні справи планувати втілювати у життя з 18 січня, коли Меркурій вийде з ретрограду. Першу половину січня треба присвятити завершенню та перероблянню, аналізу та збору інформації.

З середини місяця Близнюки зможуть почати щось нове та захоплююче, вирушити у подорож, зайнятися своїм здоров’ям та познайомитися з цікавими людьми.

Рак

На початку місяця Раки зможуть зайнятися завершенням справ, а також поновленням раніше відкладеної роботи. Це з впливом ретроградного Меркурія, вплив якого несприятливо нових починань. Після 18 січня справи підуть у гору, і представники Знаку зможуть розпочати заплановані справи, просунутися у кар’єрі та залучити до життя позитивні зміни.

Гороскоп Анжели Перл січень 2023 для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

У січні на представників зодіакального кола очікує багато цікавих подій, пов’язаних із впливом планет.

Лев

Представникам Лева можна на повну включити свою потужну харизму в реалізації свої планів в другій половині січня. А на початку місяця в період ретроградного Меркурія краще готуватися: завершувати розпочати раніше справи, збирати інформацію, яка стане в пригоді вже в нових справах.

Не зайвим для Лева в першій половині місяця займатися хатніми справами, навести лад в будинку і в думках.

Діва

У першій половині січня ретро Меркурій усе сповільнюватиме, тому Дівам не варто починати нічого нового. Астролог Анжела Перл рекомендує до 18 січня займатися простими справами, не підписувати важливих документів і не робити серйозні покупки.

Діва може розраховувати на позитивні зміни, які чекають на неї, в другій поливні січня. Люди цього знаку зодіаку зможуть звільнитися від рутини, знайти заняття до душі, а також виправити матеріальне становище за рахунок розвитку талантів і здібностей, які поки ще не прокинулися.

Терези

Перша половина січня – не час для активних справ. Ретроградний Меркурій вийде у пряме становище 18 числа, а раніше Терезам варто подбати про завершення поточних і раніше відкладених справ. У другій половині місяця ситуація зміниться, і Терези зможуть активно займатися запланованими справами, втілювати в життя плани, будувати фундамент успішного майбутнього.

Скорпіон

На початку 2023 року Скорпіони мають бути готовими до того, що події розвиватимуться неспішно. До 18 січня Меркурій буде ретроградним, а отже, від нових справ краще відмовитися на користь завершення поточної роботи.

У другій половині січня, коли ця швидка планета стане в прямий напрямок руху, ситуація виправиться. І вже з 18 числа відкриються нові можливості, і представники цього знаку зодіаку зможуть втілювати в життя плани, досягати успіхів та спрямовувати енергію у потрібне русло.

Гороскоп Анжели Перл січень 2023 для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Головні тези, на що звернути увагу представникам останніх чотирьох знаків зодіакального кола.

Стрілець

Для активного Стрільця початок місяця і, відповідно, 2023 року буде дещо складним. Адже «загальмованість» життя через ретроградність Меркурія складно переносити цьому активному знаку. Меркурій буде фокусувати увагу Стрільців на справах минулого, які настав час завершити і залишити в минулому.

Але вже після 18 січня ситуація налагодиться і Стрілець може починати свій активний шлях. В нього з’явиться можливість йти вперед та займатись запланованими на новий рік справами. Згідно прогнозу Анжели Перл, на Стрільця чекають цікаві знайомства, нові успіхи та здобуття свого місця під сонцем.

Козеріг

Ретроградний Меркурій занурить представника земної стихії в минуле та в спогади. В першій половині місяця варто зосередити увагу на незавершених чи відкладених справах, щоб остаточно звільнитися від минулого.

З другої половини січня для знаку зодіаку Козеріг настає час змін, і вони обов’язково будуть на краще. Для Козерога важливо пам’ятати про свої мрії і не звертати зі шляху, стикаючись з дрібними негараздами.

Водолій

Ще один активний знак, який повинен себе стримувати в період ретроградного Меркурія – Водолій. Астролог не радить починати січень з активних дій, тому що ретроградність Меркурія буде гальмувати активність. Проте Водолій не повинен опускати руки через – це не привід  для розчарувань. Представники знаку зодіаку Водолій зможуть без поспіху завершити потрібні справи, а також запланувати все те, що можна буде втілити в реальність у другій половині місяця та з легкістю залучити позитивні зміни.

Риби

Рік починається неспішно через вплив ретроградного Меркурія. А це означає, що нічого нового не варто починати. Астролог Анжела Перл рекомендує відмовитися від дорогих покупок та різкої зміни планів на користь завершення поточних справ.

Після 18 січня ситуація зміниться на краще, і представники знаку зодіаку Риби зможуть залишити минуле за спиною, щоб зосередитись на нових досягненнях та підкоренні висот.

Як бачимо, велику увагу гороскоп Анжели Перл на січень 2023 року приділяє впливу ретроградного Меркурія. Хоча астролог не залишає поза увагою й інші астрологічні події. Поради кожному знаку зодіаку на ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року

Більш детально Анжела Перл дає прогноз у своєму відео. Джерело

Ви не можете копіювати текст