Гороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл на сонячне затемнення для кожного знаку зодіаку

30 квітня 2022 року в нас одночасно дві астрологічні події – Молодик і сонячне затемнення і доречним буде гороскоп Анжели Перл, який пояснить кожному знаку зодіаку, на що звернути увагу. Дане сонячне затемнення відкриває коридор затемнення до 16 травня 2022 року

Молодик і сонячне затемнення в знаку Тельця 30 квітня 2022: Анжела Перл розповідає про коридор затемнення

Сонячне затемнення завжди відбувається на Молодика, це як новий Місяць, але в кілька разів потужніше.

Це енергія починання, енергії нових можливостей. Сонячне затемнення 30 квітня 2022 року відкриває коридор затемнень – до наступного, місячного затемнення 16 травня 2022 року. Місячне затемнення завжди відбувається на Повню. Назване місячне затемнення дуже емоційне, тому що воно  відбувається в знаку Скорпіона  – це дуже емоційний

Анжела Перл вказує, що з 30 квітня по 16 травня ми входимо у коридор затемнення –  це ніби як труба, в якій енергія нас може покидати в різні боки. Відомий астролог рекомендує не приймати дуже важливі рішення дні затемнень – за три дня до астрологічної події і три дні після.

Затемнення символізує еволюцію, прогрес. Навіть, якщо ми не помічаємо це спочатку.

В період затемнення часто відбуваються події, які ми не планували, не очікували.

Знак зодіаку Телець, крім іншого,  – це знак накопичення, знак цінностей, колекціонування, комфорту.

Три планети будуть потужно впливати – Уран, Плутон і Сатурн.

Що принесе сонячне затемнення 30 квітня 2022 року для Овна?Що принесе сонячне затемнення 30 квітня 2022 року для Овна? – розповідає гороскоп Анжели Перл

Прийдешнє сонячне затемнення відбувається в 2 Домі гороскопу Овна. 2 Дом – це фінанси, матеріальні блага. Анжела Перл вважає, що в Овна можуть несподівано можуть з’явиться фінанси, нові можливості, неочікувана робота.  Але може бути й навпаки – у деяких Овнів може бути звільнення з робити, позбавлення від чогось, наприклад, хтось позбудеться зобов’язань. Тому що планета Уран, яка спричиняє свій вплив на астрологічну ситуацію, дає як зміни, так і звільнення. Тобто знак зодіаку Овен в на цей Молодик – в це сонячне затемнення, може легко перейти на новий рівень фінансів.

2 Дом гороскопу – це ще цінності. Анжела Перл впевнена, що в цьому році у Овна буде переоцінка цінностей. Багато людей цього знаку зодіаку будуть переосмислювати – що важливо, а що ні, що поставити на перше місце, а від чого відмовитися, тому що воно незначуще.

Гороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл для знаку зодіаку ТелецьГороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл для знаку зодіаку Телець

У знаку зодіаку Телець життя може змінитися, тому що це сонячне затемнення відбувається саме в їх знаку. Головна тема за цим затемненням для Тельця – тема стосунків і відносин. Що мається на увазі? Анжела Перл розшифрувала: це можу бути шлюб, або зустріч кохання, або ж – розлучення. Також це може бути контракт, якась домовленість, партнерство. Тобто зміни, які несе сонячне затемнення, стосуються відносин як в бізнесі, діловій сфері, так і в особистому житті.

Тема сонячного затемнення 30 квітня для Тельця – все, що стосується вас і людей навколо.

Також, на це сонячне затемнення може бути активізована тема іміджу – як Телець позиціонує себе, який має зовнішній вигляд. Разом з тим – як вас бачать люди. Також, на думку Анжели Перл, це затемнення може висвітити питання, тобто покаже його важливість для Тельця: «Хто я такий насправді?», «Чим мені займатися, що я вмію?», «Як мені себе показати?»

Головне цього затемнення для Тельця – відносини з іншими людьми.

Молодик і сонячне затемнення 30 квітня 2022: гороскоп Анжели Перл для БлизнюківМолодик і сонячне затемнення 30 квітня 2022: гороскоп Анжели Перл для Близнюків

Сонячне затемнення 30  квітня відбувається в 12 Домі гороскопу Близнюків. 12 Дом – це Дом езотеричного пізнання, таємного, прихованого знання, Дом самопізнання або відмови від чогось. 12 Дом вважається Домом втрат, але водночас – благодійності.

У знаку зодіаку Близнюки це можуть бути питання психології, езотерики.

Крім вищезазначеного, 12 Дом – це ще далекі країни, землі, еміграція. Також – цей Доми вказує на ізоляцію, відлюдкуватість. Гороскоп Анжели Перл розшифровує, що, наприклад, Близнюки можуть лягти в лікарню на обстеження. Або ж усамітняться для закінчення якогось важливого проекту, або ж поїдуть кудись, де перебуватимуть в певній ізоляції.

Гороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл для Рака Гороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл для Рака на сонячне затемнення

У знаку зодіаку Рак сонячне затемнення 30 квітня проходить в 11 Домі гороскопу, який відповідає за нові плани, які пов’язані з командою. Люди, народжені під знаком Рака, можуть стати учасниками якоїсь спільноти, клубу, або створити своє коло однодумців. 11 Дом – це ще технології. Тому це затемнення може відкрити певні речі для Рака, які пов’язані з соціальними мережами, інтернет бізнес – в цьому сенсі Анжела Перл не виключає зміни в житті Рака.

В цей період хтось із друзів Рака може втратити цей статус, а якісь нові люди ввійдуть в коло спілкування, і ці нові друзі – цікаві, яскраві, неординарні.

30 квітня 2022: гороскоп Анжели Перл для знаку зодіаку ЛевСонячне затемнення 30 квітня 2022: гороскоп Анжели Перл для знаку зодіаку Лев

Для знаку Лева сонячне затемнення проходить в 10 Домі гороскопу – це кар’єра, статус, життєва ціль, тобто те, куди ми прямуємо. Анжела Перл зазначає, що для Лева це може бути підвищення, нове керівництво на роботі. Або ж деякі представники цього знаку зодіаку змінять свій статус – звільняться з робити і відкриють власний бізнес: був найманий працівник, а став сам собі господар – власник бізнесу. Також це затемнення може вказувати на переїзд – якийсь його етап, а скоріше – завершення.

10 Дом гороскопу – це ще наш батько, отже не виключені події, пов’язані з нашими батьками.

Стосовно статусу – деякі Леви можуть змінити статус: отримати диплом, тобто стати професіоналом, або ж взяти шлюб чи розлучитися, тобто змінюється соціальний статус.

Гороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл на сонячне затемнення для ДівиГороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл на сонячне затемнення для Діви

Дана астрологічна подія – сонячне затемнення в знаку Тельця, яке відбувається, коли Молодик, проходить в 9 Домі гороскопу Діви. Цей астрологічний Дом можна охарактеризувати одним словом – «закордон». Тобто все, що пов’язано з закордоном, іншими країнами, іноземцями. Це затемнення може вказувати, що у Діви можуть бути поїздки, подорожі за кордон, спілкування з представниками іншої культури. Гороскоп від Анжели Перл прогнозує можливість роботи Діви у міжнародній компанії або навчання за кордоном.

За 9 Домом гороскопу у Діви не виключається переїзд на ПМП, еміграція, отримання громадянства в іншій країні, в якій ви перебуваєте. Або ж у Діви буде співбесіда на отримання громадянства.

Коридор затемнення, який триває з 30 квітня по 16 травня, може принести активізацію юридичних питань. Тому що 9 Дом також відповідає за юридичні моменти.

Ще може бути радісна новина для Діви про онуків, тому що ці наші нащадки також «проходять» по 9 астрологічному Дому.

Сонячне затемнення 30 квітня 2022: гороскоп для знаку зодіаку ТерезиСонячне затемнення 30 квітня 2022: гороскоп для знаку зодіаку Терези від Анжели Перл

Дане сонячне затемнення програється у 8 Домі гороскопу Терезів – це фінансовий Дом. Це спільні кошти, кредитні гроші, банківські позики, кредитні картки, борги, інвестиції – це залежить від ситуації у Терезів – з чим ви прийшли до цього затемнення. І в затемнення буде кульмінація якогось кризисного моменту, пов’язаного з фінансовою ситуацією Терезів.

Якщо Терези до цього працювали з інвестиціями, то може бути не очікуваний прибуток. Але слід бути обачними, тому що через вплив Урану все може змінюватися дуже різко.

Також, це затемнення може бути пов’язане з податками, аліментами субсидіями, тому що 8 Дом також завідує цими питаннями – можуть бути зміни в цих питаннях. Анжела Перл не виключає, що Терези отримають спадщину.

9 Дом гороскопу – це ще психіка, таємниці. І в період сонячного затемнення може статися подія, яка може «вибити з колії» знак Терези. Вам доведеться балансувати, щоб віднайти рівновагу після новини.

Анжела Перл застерегла знак зодіаку Діви: 8 Дом це ще операції. Але робити їх можна, якщо тільки це вкрай необхідно. Не варто робити операції з 27 квітня по 6 червня. Ці дні – сам коридор затемнення і дотичні до нього періоди, на які розповсюджується його вплив. Травень поганий місяць для хірургічного втручання.

Ще важлива тема для Терезів за цим затемненням у 8 Домі – сексуальні стосунки. Анжела Перл вважає, що Терези можуть отримати новий, цікавий досвід в інтимній сфері. Або ж по Урану, у Терезів може статися розрив стосунків з партнером.

Скорпіон: гороскоп 30 квітня 2022

Гороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл для знаку зодіаку Скорпіон

Скорпіон проживає затемнення в 7 Домі гороскопу, який відповідає за стосунки, шлюб, партнерство. Анжела Перл передбачає, що тут у Скорпіона можуть розпочатися незвичайні відносини з партнером іноземцем, або з партнером з великою різницею у віці, або з партнерами, у яких незвичайна професія. Тобто у Скорпіона буде спілкування з людиною не його звичного кола, можливо іншої культури, релігії. Це зумовлено тим, що і планета Уран, і кармічний вузол Раху, які задіяні в цей період, можуть принести такі цікаві, нестандартні відносини.

За цим затемненням у Скорпіона може бути шлюб або навпаки – розрив відносин. Що саме, залежить від вашої ситуації – з чим ви прийшли до цього затемнення: готувалися до весілля чи ваші стосунки зайшли в глухий кут. І це сонячне затемнення дасть розв’язку ситуації.

Якщо романтична сторона життя у Скорпіона в порядку, тоді сонячне затемнення може принести кульмінацію в інших відносинах. Наприклад, може бути підписаний або розірваний якийсь важливий контракт. Також, це може бути угода щодо нерухомості. Але тут Анжела Перл застерігає, що, якщо така угода повинна бути підписана, краще вже зробити її до 10 травня – в коридор затемнення, але не пізніше, коли Меркурій стане ретроградним.

Дати ретроградного Меркурія у 2022 році

7 Дом це ще наше оточення – наші клієнти, наші студенти, наші друзі. І в цьому можуть бути зміни – хтось може піти з життя Скорпіона, а хтось може з’явитися у вашому колі спілкування.

Стрілець: гороскоп Анжели Перл 30 квітня 2022 на сонячне затемнення в знаку ТелецьСтрілець: гороскоп Анжели Перл 30 квітня 2022 на сонячне затемнення в знаку Телець

У Стрільця дана астрологічна подія проходить в 6 Домі гороскопу. 6 Дом – це в першу чергу робота, те, чим ви займаєтесь кожного дня. І саме в цій сфері можуть бути зміни, щось нове ввійде в життя Стрільця. Наприклад, знак зодіаку Стрілець може змінити роботу, може відбутися звільнення (скорочення). Або навпаки – Стрілець отримає нову посаду, або буде відрядження. При цьому астролог Анжела Перл зазначає, що ці зміни можуть бути пов’язані не з вами особисто, а з організацією, в якій ви працюєте. Можливо, ваша фірма (компанія) переїде в інше приміщення. А зогляну на ситуацію в країні, може й в інше місто, може зміниться керівництво. Якісь новини, які стосуються роботи Стрільця варто очікувати на затемнення. Гороскоп Анжели Перл також не виключає зміну робочого режиму Стрільця. Наприклад, ви працювали з дому, а тепер потрібно бути присутнім в офісі тощо.

6 Дом займається вирішенням проблем і конфліктів. Тому не виключено, що Стрільцю доведеться займатися цими питаннями.

Важлива сфера, яка є у 6 Дому – здоров’я, режим, шкідливі звички – дуже добре на затемнення відмовлятися від них. Це сонячне затемнення, як й інші, показує проблеми нашого здоров’я, якщо вони є і тому важливо звернути на них увагу.

Гороскоп 30 квітня 2022 на сонячне затемнення для знаку зодіаку КозерігГороскоп 30 квітня 2022 Анжели Перл на сонячне затемнення для знаку зодіаку Козеріг

Чудовий прогноз має знак зодіаку Козеріг, адже сонячне затемнення проходить в 5 Домі – Дом кохання і всього приємного. Тому в життя Козерога в кінці квітня ввійде тема кохання, задоволення. Анжела Перл дає такий прогноз для Козерога: ви можете отримати подарунок або виграти в лотерею, або ж може статися несподівана вагітність – 5 Дом це ще й діти. Тому можуть бути різні справи, які пов’язані з дітьми – шукати нову школу чи гурток тощо.

У деяких представників Козерога може з’явитися нове хобі, захоплення, тому що 5 Дом – це ще творчість. Козеріг може знайти в собі це творче натхнення, що принесе коридор затемнення, може зрозуміти, чим хочете займатися, що насправді подобається.

Гороскоп Анжели Перл на сонячне затемнення 30 квітня не виключає, що у Козерога може статися несподіваний роман, якісь цікаві нові стосунки. При цьому, астролог попереджає Козерога, що по трикутнику Сатурн, Плутон і Урану може утворитися любовний трикутник. І все може стати відомим, таємне стане явним з усіма можливими наслідками.

Сонячне затемнення 30 квітня 2022: гороскоп Водолія від Анжели ПерлСонячне затемнення 30 квітня 2022: гороскоп Водолія від Анжели Перл

У представників повітряної стихії – Водолія, сонячне затемнення проходить в 4 Домі гороскопу. Дом, у першу чергу, це будинок, де ви живите – це ваша квартира, ваше місто, ваша Батьківщина. Тобто по 4 астрологічному Дому – це місце, де ви відчуваєте себе захищеними. А планети, які впливають в цей період – Уран, Плутон, Сатурн, можуть це відчуття «перетрясти». Не виключено, що у Водолія буде зміна місця проживання. Також, Анжела Перл не виключає, що за цим затемненням, у Водолія буде угода щодо нерухомості – щось продаєте, щось купуєте. Нагадаємо, що Анжела Перл не рекомендує укладати такі угоди в період ретроградного Меркурія (з 10 травня). Можливо у Водолія зміниться склад сім’ї вдома – хтось переїде до вас жити, або, наприклад, дорослі діти вирішать жити окремо.

Деякі Водолії можуть виїхати, а хтось повернеться на батьківщину, буде возз’єднання сім’ї. а хтось може почати будувати (відбудовувати) домівку.

Гороскоп 30 квітня 2022 для знаку зодіаку Риби Гороскоп 30 квітня 2022 для знаку зодіаку Риби від Анжели Перл на сонячне затемнення

Останній представник Зодіаку – знак Риб повинен звернути увагу на сфери, які входять в 3 Дом гороскопу – це спілкування, іноземні мови, багато нової інформації. Рибам варто звернути увагу на все, що пов’язано з технікою, автомобілями, наприклад, продаж або купівля авто або отримання водійського посвідчення.

За 3 Домом сонячне затемнення може акцентувати увагу на родичах – сестри, брати, можливо в їх житті будуть відбуватися важливі події, які тим чи іншим чином, торкнуться і Водолія.

Ймовірно, на багатьох представників Риб очікує переїзд або буде багато поїздок, більше, ніж зазвичай. Адже 3 Дом це ще й транспорт і документи. Можливо, Риби будуть оформлювати документи, отримувати сертифікат, ліцензії тощо.

3 Дом гороскопу розташовано на одній осі з 9 зодіакальним Домом – це подорожі і поїздки за кордон. Тому Анжела Перл не виключає, що за цим затемненням Риби підуть вивчати іноземну мову, або будуть планувати поїздку, особливо в районі 16 травня або після цієї дати, коли там буде затемнення у вашому 9 Домі.

Загалом, події, висвітлені цим затемненням 30 квітня 2022 року, можуть продовжити або завершити те, що відбувалося у 2003, 2004, 2013 і 2014 роках. Гороскоп Анжели Перл показує, на які сфери життя слід звернути увагу і де ймовірніше відбудуться важливі для вас події, які вийдуть в кульмінацію на сонячне затемнення 30 квітня 2022 року і можуть тривати в коридор затемнення до 16 травня.

12 Домів в астрології, що означає кожен Дом гороскопу

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст