ГоловнаАрхів АстрологіяДіва Таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Діва має Таро-прогноз на серпень 2019 року. Тлумачення передбачень по випавшим картам Таро надала відомий астролог Анжела Перл.

Діва Таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад таро

Перша карта розкладу таро для Діви – шістка Жезлів

Це карта символізує переможця, карта особистого успіху. Адже сама її картинка вказує – Ви на коні у всіх сенсах, Ви перемагаєте. Якщо Ви плануєте якісь виступи, запровадження чогось-нового на Вашій роботі, впровадження бізнесу в Інтернеті, або іспит чи конкурс на посаду – все буде успішним.

Карта символізує лідерство, вона вказує на чудовий час, щоб стали лідером в серпні, за Вами підуть, Вас будуть поважати і прислухатися.

Також, карта шістка Жезлів може вказувати на поїздки, подорожі, переїзд. Якщо Діва таке планує, то згідно таро-прогнозу, вони також будуть успішними.

Друга карта розкладу таро для Діви – Колісниця

Колісниця – по-перше, це карта подорожей, отже багато представників Діви відправляться у поїздку в серпні.

По-друге, Колісниця – це карта контролю. Вона вказує на те, що Ви будете керувати своїм життям. Це дуже сильна карта Старшого аркану і це говорить про те, що карта перемоги, тріумфу. За цією картою, Діві вже не потрібні помічники, Ви все робите самі: можете започаткувати бізнес, почати втілювати Вашу ідею.

По-третє, Колісниця також вказує, що чорна смуга в житті скоро завершиться. Можливо, зараз у житті Діви складний період, коли Ви вже не сподіваєтесь ні на що. А ці дві карти дають величезний шанс на кардинальні зміни на краще. Карта Колісниця ще більше підсилює дію карти шістки Жезлів і це передбачає справжній тріумф Діви в серпні.

Астролог Анжела Перл каже, що за цими картами Діва ні в якому разі не повинна сумніватися чи боятися, а сміливо реалізовувати задумане у будь-якій сфері життя – Вам все до снаги.

Третя карта розкладу таро для Діви – двійка Мечей

Це карта страху, те, що може Вам завадити і те, що обов’язково потрібно прибирати. Мечі – це повітряна стихія, це наші думки. За цією картою, скоріше за все, Діві страшно, вона не впевнена в собі, вважає, що нічого не вийде. Двій Мечей вказує, що Діва само собі чинить перепони. Вас нічого не обмежує зняти пов’язку з очей, подивитись на реальність і йти вперед.

Порада карти: не обмежуйте самі себе, не ставити собі перепони і не переконувати себе, що «все одно нічого не вийде». Анжела Перл радить поменше самозанурення і самоаналізу чому не вийде, а побільше віри в себе і в свої сили. Не порівнюйте себе ні з ким. Особливо з тими, кому щось не вдалося у подібній ситуації – такий шлях в нікуди.

Анжела Перл звертає увагу, що двійка Мечів щодо особистих стосунків, вказує, що Ви бачите їх у рожевих окулярах, не бажаєте визнати реальний стан речей. Можливо, карта допоможе побачити все як є насправді.

Четверта карта розкладу таро для Діви – трійка пентаклів

Карта трійка пентаклів в даному розкладі, може бути продовженням карти двійки Мечів. Якщо Ви зустрічаєтесь з кимось, Ви можете дізнатись, що вас троє у стосунках. Або Діва дізнається, що Ваша симпатія – одружена.

Якщо ситуація Діви не пов’язана з особистими стосунками, тоді карта трійка пентаклів може вказувати на перемовини, збори, наради. Пентакль вказує, що тут можуть бути замішані гроші. Наприклад, може бути розмова з Вашим роботодавцем щодо зарплатні чи графіку роботи.

За картою трійка пентаклів, Діві може знадобитися порада фахівця. І Ви підете за нею до юриста, фінансиста, бухгалтера, архітектора. Тобто, Ви до когось звернетеся і будете складати кошторис робіт.

Трактуючи розклад чотирьох карт Таро, Анжела Перл вважає, що це будуть різні напрямки. По першим двом картам у Вас буде тема самореалізації, успіху, контролю над своїм життям, активного руху вперед. І при цьому буде присутній момент по двом останнім картам – момент страху, страху звернутися до керівництва, щоб щось змінити. Це будуть дві паралельні історії у Вашому житті в серпні.

Діва Таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Колесо Року

Карта Королева мечів і карта Лицар мечів

Дівам передбачається необхідність прийняття рішення.

Карта Королева мечів символізує холодність, розсудливість, зваженість. Анжела Перл вважає, що Ви швидко приймете рішення. Адже карта Лицар мечів вказує на швидкість. Тобто Діві передрікається прийняття без емоційного, можливо, практичного рішення. Цей розклад може вказувати на те, що Діва подолає свій страх (по карті Двійка мечів).

У Діви по таро-прогнозу на серпень 2019 року, відсутні погані карти, немає ворогів, тому боятися Вам нема чого.

Діва Таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Ленорман

Карти Гори і Ластівки

Карта Гори – це кар’єра. Ластівки – це інформація. У такому поєднанні, на Діву очікують новини стосовно кар’єри або роботи.

Іноді, карту Гори можна розглядати як кордон. Це означає, що може бути інформація стосовно візи (Ви її отримаєте за цим розкладом), поїздки чи переїзду за кордон.

Третя можливість за картою Гори – перепони. І цей розклад вказує, що в серпні Діва подолає ці перепони, якими б вони не були. Для Вас це буде легше, ніж Ви думаєте. На це вказує те, що у Діви є дві карти переможця і тріумфатора: шістка Жезлів і Колісниця.

 

Ви не можете копіювати текст