ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл

Анжела Перл підготувала таро прогноз на листопад 2019 року для зодіакального знаку Близнюки. Вона надає трактування карт з чотирьох колод таро. Таро прогноз від Анжели Перл дає підказки долі, які допоможуть Вам краще розуміти шанси, які можуть з’явитися у листопаді.

Близнюки: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл розклад класичної колоди

Відомий астролог і таролог Анжела Перл застерігає Близнюків від прийняття важливих рішень з 1 по 20 листопада, тому що в цей період Ваша планета управитель – Меркурій, буде у ретрограді. З 21 листопада – чудовий час для нових починань.

На початку листопада представники знаку Близнюки можуть отримати пропозицію. Карта четвірка «чаш» вказує на це. Ви будете невпевнені чи приймати її. Вам можуть запропонувати разом відпочити, запросити на побачення, на нову роботу, у поїздку або відрядження. У Вас будуть сумніви і багато роздумів щодо цієї пропозиції, Ви можете не розуміти, чи потрібно Вам те, що пропонують. Ближче до середини місяця ситуація буде розвиватися більш активно і Ви приймете пропозицію. Таро прогноз на листопад передбачає, що у Вас з’явиться бажання, сили та енергія, щоб діяти. Це може відбуватися у будь-якій сфері. Наприклад, від початку заняття спортом до відкриття нового бізнесу. Ви будете контролювати і чітко уявляти весь план своїх дій до кінця листопада. Головне – у Вас буде бажання діяти.

Близнюки: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл по колоді Колесо Року

Колода Колесо Року видала карту Імператор, яка символізує рішучу людину, лідера: «Хочу все і зараз, і ніхто мене не зупинить». Поява карти Імператор вказує, що Близнюки почнуть робити щось дуже важливе для себе. Таро-прогноз на листопад вказує, що головне – оберіть свою мету, шлях, куди Ви хочете йти. У Близнюків будуть всі ресурси у листопаді, щоб отримати бажане. У Вас великий шанс для успіху, не змарнуйте його.

Близнюки: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл за унікальною колодою «Королівство зсередини Таро»

Нова унікальна колода, якою оперує Анжела Перл, видала одразу дві надзвичайні карти: Дурень та Сила. Обидві карти відносяться до Старшого Аркану. Згідно ієрархії таро, Старші Аркани, набагато сильніші за Молодощі Аркани. Старший Аркан, зазвичай, вказує, що подіє дуже важливі, доленосні і що вони відбудуться майже стовідсотково, бо це воля Всесвіту.

Карта Сила цього розкладу вказує, що у Вас у листопаді вистачить сил на контроль, щоб зайняти лідерську позицію. Ця карта може вказувати на ймовірне підвищення на роботі, відкриття своєї справи. Анжела Перл акцентує увагу Близнюків: якщо Ви сумніваєтесь чи вистачить у Вас сил, навичок і знань у якійсь справі, то по цій карті Сила можете відкинути всі сумніви і впевнено йдіть вперед.

Карта Дурень в таро вважається нульовою картою. Це може означати, що Ви можете піти працювати у ту сферу, в якій раніше ніколи не мали роботи. навіть немаючі навичок у цій сфері, але маючи природні навички управління, Близнюки з нуля можуть вибудувати гарний проект. Порада карти Дурень, що надає таро прогноз на листопад: Близнюки повинні відповісти «Так» на будь-яку пропозицію, якщо вона Вам цікава. Незалежно, чи маєте Ви досвід в тій сфері чи ні, бо карта вказує, що у Вас все вийде. Ваша природна кмітливість і вміння організовувати, спілкуватися і Ваш інтелектуальний багаж знань, дозволять мати чудовий результат.

Таро карта Дурень надзвичайно сильна карта. Вона вказує, що людина довіряє Всесвіту: куди б доля Вас не повела, це правильний шлях. Тому довіряйте долі, ловіть свій шанс.

Близнюки: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл по колоді «Живі легенди Ленорман»

Анжела Перл має в розкладі цієї колоди карту Ключ. Близнюки будуть мати багато успіху у листопаді 2019 року. можливо, у Вас буде ключ від нової квартири або будинку, можливо це ключ до знання – Ви підете навчатися. Для більшості представників знаку Близнюки, на думку Анжели Перл, карта Ключ – це ключ можливостей, який потрібно взяти у руки і відчинити двері, щоб за ними мати удачу і успіх.

Близнюки мають чудовий розклад карт таро на листопад 2019 року. Анжела Перл дала пораду: обов’язково дійте у листопаді, тому що у Вас настільки гарний розклад, настільки гарна енергетика, що не можна втрачати такий шанс і таку можливість від Всесвіту.

 

Ви не можете копіювати текст