ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки мають таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл зробила Таро-прогноз на серпень 2019 року. В ньому вона пояснила, на що можуть очікувати Близнюки згідно випавших карт Таро.

Близнюки: Таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди карт таро

Перша карта розкладу таро для Близнюків – карта Смерть.

Карта Смерть означає завершення чогось, і завжди після завершення буде початок чогось. Близнюки можуть завершити етап життя. Можливо, порвати з якоюсь людиною і більше не спілкуватися, або поставити хрест на роботі – забажати піти з неї. Якщо існує людина, ситуація, що Вам все набридло, дістало, ця карта – Смерть, вказує, що Ви вирішите припинити її (спілкування з людиною), щоб цього більше не було у Вашому житті.

Карта Смерть – повна трансформація. Близнюки можуть повністю змінити свій образ життя. Часто це відбувається після якоїсь кризи. Можливо, це і вплине на зміни у житті представників Близнюків і принесе оновлення.

Друга карта розкладу таро для Близнюків – Башта

Башта – це структура. В такому розкладі з попередньою картою Смерть, це означає, що зруйнується структура Вашого життя. Це може бути важлива частина життя, наприклад, робота. Такий розклад не виключає, що збанкрутує Ваша компанія, чи будуть звільнення.

Для когось з Близнюків така ситуація буде щодо стосунків. Ви довго вибудовували Ваші відносини, але тріщина в них вже пішла. І буде чи конфлікт, чи якась крапка, які повністю зруйнують ці стосунки. Анжела Перл каже, що руйнуються тільки нездорові відносини. Тому, можливо, закінчення токсичних стосунків буде на краще для Близнюків.

Анжела Перл застерігає Близнюки: якщо ці карти не стосуються ні роботи, ні стосунків у Вашому житті, то будьте пильними – можлива пожежа у Вас вдома.

Карти Смерть і Башта вказують на дуже значиму трансформацію.

Третя карта – четвірка Жезлів.

Четвірка – число стабільності. Сама карта символізує радість, приємну зустріч, можливо, Вас вже чекають в новому місці. У розкладі з двома попередніми картами, які несли хаос і руйнацію в житті, четвірка Жезлів, через трансформацію, принесе стабільність, гармонію, радість і відчуття безпеки.

Четверта карта розкладу Таро для Близнюків – Імператор.

Це карта старшого аркану. Вона вказує на активність, коли ми нарешті наважуємося і робимо потрібний крок.  Карта Імператор – це карта стабільності, авторитету, коли є сили, можливості і бажання діяти. Ви володієте всім необхідним, щоб зробити те, що Ви бажаєте.

Астролог Анжела Перл вважає, що для Близнюків абсолютно немає причин відчувати себе жертвою через те, що може відбутися по першим двом картам розкладу. Адже третя і четверта карти кажуть, що після трансформації, Ви станете хазяїном свого щасливого життя.

Порада Близнюкам: щоб не сталося, сприймайте цю подію, як нову можливість для змін у своєму житті.

Близнюки: Таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели, розклад карт таро колоди Колесо року

Випала карта вагітної жінки

Взагалі, це карта прибутку. Але для когось це буде новина про вагітність чи народження дитини. Представників Близнюків, за цією картою, очікує дуже прибуткове життя, благополучне і радісне. Достаток прийде легко, наприклад, це може бути ідея, як заробляти, чи нова робота.

Близнюки: Таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели, розклад карт таро колоди Ленорман

Карта Розвилка

Близнюки будуть приймати важливе рішення: піти чи залишитись, закінчити чи ні. Анжела Перл виказала своє відчуття, що Близнюків буде нести потік, який і підштовхне до рішення. Дивіться на знаки долі і підказки Всесвіту. Не забувайте про підтримку янголів охоронців, які подають свої сигнали.

В серпні 2019 року карти трансформації приводять Близнюків до зміни себе і свого життя. Навіть, якщо Ви і не хочете, вищі сили будуть штовхати Вас до цього: ситуації будуть підводити до змін.

Ви не можете копіювати текст