ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Прийдешній 2020 рік несе з собою багато астрологічних подій, деякі з яких відбуваються раз на десятиліття. В прийдешньому році відбуватиметься 6 затемнень, а зазвичай – чотири. Також будуть важливі поєднання планет. Астролог Анжела Перл підготувала астрологічний календар на 2020 рік, в якому систематизувала ці події та описала їх значення. Близнюки мають свій гороскоп на 2020 рік, який суттєво вплине на життя. Рекомендації від Анжели Перл допоможуть підготуватися до виру подій, що на Вас очікує. Прийдешній рік особливий для Близнюків, адже затемнення, які будуть відбуватися, матимуть вплив на представників цього знаку протягом цілих двох років.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – фінансові затемнення

Затемнення, загалом вказують напрямок руху. Якщо Ви звернули зі шляху, який вам прописала доля, або боїтесь щось змінювати, то затемнення вкажуть Вам на це або підштовхнуть Вас до дій, щоб змінити життя на краще.

Затемнення, які відбуваються у фінансових Домах гороскопу Близнюків будуть у першому півріччі. Це означає закінчення фінансового циклу, через який Ви проходили весь 2019 рік.

10 січня 2020 року перше затемнення і друге 21 червня – відбуваються у Вашому 2 Домі фінансів (зароблених грошей). Тобто 10 січня Близнюки можуть мати важливу подію, яка стосується фінансів. Аналогічна ймовірна ситуація 21 червня 2020 року – чекайте новини щодо Вашого матеріального стану.

5 липня 2020 року відбувається останнє «фінансове» затемнення цього року у 8 Домі фінансів (чужі гроші, кредити, спадок). Це означає, що Ви можете закінчити виплату кредиту, почнуться виплати аліментів, отримання спадку.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл, затемнення, що впливають на друге півріччя

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Близнюки дізнаються про вплив затемнень у другому півріччі 2020 року

Коли затемнення відбувається у Вашому знаку Зодіаку, це особливо впливає на представників саме цього знаку. Тому такі затемнення мають особливий вплив на життя.

5 червня 2020 року відбувається затемнення у 7 Домі гороскопу Близнюків – це Дом стосунків, партнерства, знайомств. В першу чергу – це кохання, шлюб, коли Ви знаходите свою людину. Друга тема цього затемнення – ділові стосунки: з клієнтами, з бізнес-партнерами. Затемнення зосередить Вашу увагу на цих сферах. Важливо почути підказки долі, якими Всесвіт намагається Вас направити на вірний шлях для досягнення щастя і гармонії.

30 листопада 2020 року відбувається затемнення у знаку Близнюків у Вашому 1 Домі гороскопу. Цей Дом знаходиться на іншій стороні осі стосунків – навпроти 7 дому: «Я – інші люди». Таке затемнення покаже ситуацію: «Як я відношусь до себе, як люди відносяться і сприймають мене». Дуже важливо відслідкувати ці відносини, щоб зрозуміти – з ким далі йти по життю, а кого краще залишити у минулому. Близнюки можуть представити себе світу по-іншому, щось привнесуть у стосунки. Адже 1 Дом – це Дом починань, нового. І Ви можете заново презентувати себе і йти з новим світовідчуттям.

Астролог Анжела Перл вважає, що затемнення 30 листопада дуже гарне для Ваших починань і нових проектів – скористайтеся шансом, адже це може змінити Ваше життя. Особливо це затемнення зачепить тих Близнюків, хто народився 29, 30 або 31 травня, адже воно відбувається на Вашому сонці. Це принесе зміну кар’єри або взагалі –сфери діяльності, підвищення самооцінки.

14 грудня 2020 року останнє затемнення, яке, як і 5 червня, відбувається у Вашому 7 Домі партнерства, шлюбу і стосунків. Тобто, тема, що розпочалася 5 червня, продовжиться і у грудні. Наприклад, якщо у Вас відбулося знайомство на початку червня, то в середині грудня ці стосунки як особисті, так і ділові –  матимуть серйозний розвиток.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: вплив поєднання Плутона і Сатурна

Поєднання планет досить рідкісне астрологічне явище і чим рідше воно відбувається, тим більш сильний вплив від нього відчувається.

На початку року, 11 і 12 січня 2020 року, великі і повільні планети Плутон і Сатурн поєднаються у 8 Домі фінансів Близнюків. Цей Дом символізує трансформацію: і фінансову, і психологічну. Поєднання цих планет відбувається дуже рідко – в середньому раз на 35 років, тому воно має таке велике значення. Це завершення циклу, який міг тривати більше 30 років – ця подія стосується більш старших представників знаку Близнюки. Близнюки будуть відчувати вплив поєднання планет весь січень, через величезну енергетику цієї астрологічного події.

Плутон символізує трансформацію, як птах Фенікс відродження; зміни. Планета Сатурн – структуру, наприклад, структуру Вашого життя, того, до чого Ви звикли.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: вплив поєднання Плутона і Юпітера

Поєднання Юпітера з Плутоном відбувається 29 березня 2020 року також у фінансовому секторі гороскопу Близнюків – у 8 Домі. Поєднання цих двох планет відбувається раз на 13 років. Анжела Перл вважає цю астрологічну подію дуже гарною, адже вона означає: великі гроші або великій дохід, або перехід на новий рівень матеріального достатку. Тому що Плутон, зазвичай, – великі гроші, суттєві фінанси, а Юпітер – як збільшуване скло все збільшує. Наприклад, може бути великий спадок, розподіл майна (можливий суд через це), повернення боргу від когось, повернення інвестицій, які Ви зробили раніше. По цьому 8 Дому, як правило, гроші приходять однією великою сумою.

Гороскоп на 2020 рік попереджає, що це може бути як позитивна подія – отримання спадку, так і не дуже – Ви візьмете кредит і таким чином повісите на себе великий борг. Тому все ретельно зважуйте. Вплив поєднання цих двох планет буде відчутне протягом всього року, але вже до кінця грудня 2020, вона завершиться, навіть, якщо дуже довго тягнулася.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: вплив поєднання Юпітера у Сатурна

З 20 грудня 2020 року і до кінця місяця відбувається поєднання двох повільних планет – Юпітера і Сатурна у знаку Водолія. Це потужне поєднання, яке відбувається один раз на двадцять років, буде у 9 Домі гороскопу Близнюків. Те що починалось у 2000 році завершується і розпочинається новий цикл. 9 Дом гороскопу – це міжнародна сфера і всього, що пов’язано з закордоном. Якщо Близнюки хочуть виїхати жити за кордон, отримати грін-карту, створите спільне міжнародне підприємство або поїхати навчатися за кордон; знайомство з іноземцем, шлюб з іноземцем – все це може реалізуватися у грудні 2020 року.

Юпітер і Сатурн закладуть підґрунтя для таких подій і допоможе зростання в цих сферах. Наприклад, якщо Ви започаткуєте міжнародний бізнес, то він буде тривалим і плідним або ж навчання в закордонному виші стане цікавим і корисним.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: ретроградність планет

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Анжела Перл розповіла про вплив ретроградних планет на життя Близнюків у 2020 році

Ретроградний Меркурій. Планета покровитель Близнюків – Меркурій, тричі протягом року буде ставати у ретроградний напрямок руху. В такі періоди не можна розпочинати нові проекти, робити цінні покупки (квартира, або авто), бо Меркурій змусить нас передумати або пожалкувати. Періоди ретроградного Меркурія:

  • з 17 лютого по 10 березня 2020 року;
  • з 18 червня по 12 липня 2020 року;
  • з 14 жовтня по 3 листопада 2020 року.

Венера і Марс тричі протягом року будуть у ретрограді, хоча таке астрологічне явище відбувається не кожен рік.

Венера – планета краси, гармонії, кохання і грошей буде у ретрограді з 13 травня по 25 червня. В цей період не варто брати шлюб, тому що в ньому не буде вистачати миру, гармонії, кохання. В цей період не можна робити ніяких серйозних косметичних процедур, заборонено проводити пластичні операції. Але цей період ретроградної Венери – гарний для возз’єднання до бувшого коханого, чи повернення до старих стосунків, щоб помиритися з кимось із минулого. Але не для нових знайомств і романів, бо нові романи за ретроградної Венери, зазвичай, короткострокові і швидкоплинні.

Венера перебуває у Вашому знаку Близнюків з 4 квітня по 8 серпня 2020 року. Це час, коли Ви будете неймовірно чарівні. Незважаючи, що період частково співпадає з ретроградністю Венери, Близнюки будуть особливо сильно і помітно для оточуючих  випромінювати харизму, любов до світу, свій креативний розум з 4 квітня по 8 серпня.

Марс – планета активності, дій, перебуває у ретрограді з 9 вересня по 11 листопада 2020 року. Гороскоп від Анжели Перл не радить в цей відрізок часу розпочинати новий бізнес, тому що не буде вистачати енергії для його просування. Також в цей час не бажано купувати автомобіль. Марс буде з 29 червня і до кінця 2020 року у Вашому 11 Домі друзів, колективу. Існує ймовірність, що Ви вирішите розпочати якийсь проект з друзями, наприклад, соціальний проект в соціальній мережі або ж Ви приєднаєтесь до якогось колективу однодумців.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: що принесе Молодик у Вашому знаку, а також планети Сатурн і Юпітер

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Вплив планет на життя Близнюків у 2020 році

Молодик буде у Вашому знаку Близнюків 22 травня 2020 року. Якщо у Вас день народження з 21 по 24 травня, то у Вас розпочнеться новий цикл життя. Тобто, з цієї дати і протягом наступних 12 місяців, хтось новий або щось нове з’явиться у Вашому житті, або ж Ви почнете жити зовсім по-іншому. Особливо це стосується Близнюків, народжених до і одразу після Молодика.

Сатурн перебуває у 8 Домі гороскопу Близнюків (ще з грудня 2017 року) – у фінансовому секторі. Тому, все, що стосується фінансів і матеріальних статків – Сатурн змусить Близнюків серйозно ставитися до цих питань, розраховувати свій бюджет. З 23 березня по 2 липня 2020 року Сатурн змінить свій знак, що принесе полегшення фінансової ситуації, або ж підкаже вихід із скрутного становища. В цей період Сатурн вийде з Вашого фінансового Дому і увійде у 9 Дом гороскопу – міжнародний сектор. Планета Сатурн покаже Вам, як зміниться Ваша ситуація. Загалом, Сатурн – це планет роботи і дисципліни.

Потім з 2 липня планета повернеться у Ваш фінансовий сектор і перебуватиме там до 18 грудня 2020 року. це вказує на те, що Вам потрібно щось завершити, підбити підсумки і зробити висновки – все це стосується фінансового і матеріального сектору. І вже з 18 грудня 2020 року Сатурн на багато років полишить Ваш фінансовий сектор. Нагадаємо, що у Вас буде чудове і потужне поєднання Сатурна і Юпітера у знаку Водолія 29 грудня 2020 року.

Юпітер – планета удачі, везіння, подарунків долі, коли ми опиняємось у потрібному місці в правильний час, практично весь рік – до 20 грудня 2020 року, перебуває у Вашому 8 Домі гороскопу – секторі фінансів і матеріальних благ. Юпітер не тільки полегшує фінансову ситуацію, але й дає подарунки у вигляді добробуту. Наприклад, буде вдалий новий бізнес, або у вашого партнера в подружжі суттєво підвищиться зарплатня або з’явиться нова високооплачувана робота. Завдяки впливу Юпітера, протягом 2020 року Близнюки можуть отримати гарну фінансову пропозицію щодо спільної роботи. Анжела Перл наполягає, що у представників знаку Близнюки точно зміниться енергетика у фінансовому секторі життя у 2020 році.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: головні теми і коли відпочивати

Анжела Перл у гороскопі на 2020 рік вказує, що 2020 рік можна вважати роком завершення різних життєвих циклів і початок нових.

Гороскоп на 2020 рік для знаку Близнюки вказує на 2 важливі теми: затемнення у Домі партнерства і багато подій у фінансовому секторі. Планета, що обмежує – Сатурн, покине Ваш Дом фінансів, а планета, що дає і приносить везіння та удачу – Юпітер входить у Ваш фінансовий сектор гороскопу і ситуація кардинально змінюється на краще.

Кожний місяць 2020 року у Близнюків буде відбуватися багато астрологічних подій, що суттєво впливає на різні сфери життя. Самим «спокійним» місяцем стане червень 2020 року. в перший місяць літа можна взяти відпустку і відпочити. Або ж, якщо Вам треба щось доробити, то краще це завершити в червні.

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: кармічні вузли

Близнюки мають гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Кармічні вузли – це точки на небі, перетин екліптик, через які відбуваються затемнення. Ці точки – доленосні, тому їх і називають – кармічні вузли. Це події, які відбуваються незалежно від нас, нашого бажання і волі. Така подія – досить рідке явище, вони прискорюють процеси. Анжела Перл вважає, що це добре, тому що Ви могли 10 років не наважитися на крок, то кармічні вузли якраз і прискорять і дадуть рішучості прийняти відповідальне рішення.

Північний Кармічний вузол 6 травня 2020 року увійде у знак Близнюків і перебуватиме там півтора роки, прискорюючи події у Вашому життя.

Анжела Перл вважає, що у більшості людей, народжених під сузір’ям Близнюків, станеться щось значуще. Відбудеться подія, яка стається всього кілька разів за все життя людини.

Близнюки мають пораду на 2020 рік від Анжели Перл – користуйтеся можливостями, які принесе цей насичений рік, бо їх буде багато.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст