ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: гороскоп на серпень 2020 року передбачає для цього знаку довгоочікувані відповіді

Гороскоп на серпень 2020 року для Близнюків передбачає знаку довгоочікувані відповіді на хвилюючі питання. Згідно астропрогнозу, наприкінці літа Близнюки можуть знайти своє покликання і побачать справжню мету у житті. Доля буде давати підказки через нові зустрічі і спілкування з людьми, тому треба слідкувати за знаками Всесвіту.

Сприятливі дня для Близнюків: 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 31 серпня 2020 року.

Несприятливі дня для Близнюків: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28 серпня 2020 року.

Близнюки: гороскоп на серпень 2020 року – основні тенденції місяця

У Близнюків виникне цікавість до всього таємничого, окультних наук, езотерики. Однак гороскоп на серпень попереджає: не варто занадто занурюватися у езотеричні науки, тому що відсутність досвіду у магічних практиках, може спричинити багато бід. Якщо починати вивчати окультизм, слід мати наставника.

В середині серпня настрій у Близнюків буде веселим і оптимістичним. Навіть недоброзичливці і заздрісники попадуть під вплив харизми і товариськості Близнюків.

У разі, коли Близнюки-жінка з кимось посварилися, то середина серпня – чудовий час для примирення. Астрологи радять 15 серпня зателефонувати або написати е-мейл цій людині і запропонувати зустріч – Вам зрадіють і не відмовлять.

Якщо Близнюки хочуть відзначити сімейне свято, 23 серпня дуже гарний день для родинної зустрічі.

Гороскоп на серпень для Близнюків передбачає наприкінці літа просто вибух цікавих ідей і задумів. Їх можна сміливо обговорювати з друзями і близькими. Не треба боятися, що хтось поцупить ідею, навпаки – спілкування допоможе знайти однодумців і спонсорів. А це, у свою чергу, значно приблизить можливість реалізації задуму.

Близнюки: гороскоп на серпень 2020 року – що чекає в особистому житті

Існує висока ймовірність, що у деяких представників Близнюків на першому тижні серпня, стосунки з керівником або колегою переростуть у неформальні. Тобто може зав’язатися бурхливий роман.

Після 7 серпня гороскоп для Близнюків передбачає, що Ви звернете увагу на людину, з якою товаришували багато років. Не виключено, що хтось із приятелів почне активно влаштовувати Ваше особисте життя.

Гороскоп на серпень застерігає: 9 серпня під впливом зірок Близнюки можуть скоїти необдумані вчинки, що може мати погані наслідки. Небесні світила можуть спровокувати Близнюки на зраду коханій людині або на секс з незнайомцем. Потім Близнюки будуть щиро каятися, але зробленого не повернеш. Тому для Близнюків краще тримати себе в руках і не піддаватися на спокуси, які будуть надзвичайно сильними в цей день.

Близнюки: гороскоп на серпень 2020 року передбачає покращення фінансової ситуації

Матеріальний стан, який турбував Близнюків у липні, у серпні має всі тенденції на покращення. Зорі і планети рекомендують зосередитися на колективній роботі. Успіх буде з тими, хто відкритий до співпраці і взаємодії з колегами і партнерами.

Якщо стануться непередбачувані ситуації, гороскоп на серпень рекомендує Близнюкам не покладатися лише на себе, а звертатися за допомогою .

В останню декаду серпня 2020 року при підписанні угод Близнюки повинні все перевірити, тому що існує велика ймовірність помилки через неуважність.

У сенсі фінансів астрологи вважають, що серпень буде стабільним для Близнюків. Кошти будуть регулярно поступати, витрати зростуть, але не суттєво.

Близнюки: гороскоп здоров’я на серпень 2020 року

Початок серпня Близнюки розпочнуть в апатії і прострації. Щоб трохи підняти настрій, слід більше гуляти на вулиці, слухати бадьору музику. Також, може допомогти курс вітамінів.

В середині серпня самопочуття і настрій Близнюків поліпшаться. Якщо є захворювання серця, тоді це сприятливий час для лікування.

Зважаючи на особливості характеру Близнюків, гороскоп на серпень наполягає, що не можна економити на здоров’ї. Потрібно слідкувати за якістю і свіжістю продуктів, які вживаються. Для краси потрібно вибирати косметику перевірених брендів. Якщо вона дорого коштує, можна купувати менше. Тобто для Близнюків треба реалізовувати гасло у серпні: «Краще менше, але – краще»!

Ви не можете копіювати текст